S15 - China - EP05

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:20

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP05

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 19:12

Absolutně DEBILNÍ zvrat, který má na starosti produkce trosečníka. ... to jsou vážně debilové, že to nemá obdoby... konečně se hra začínala rozvíjet zajímavě, žlutý lemry si mohli zamakat a uvědomit si, že vyhodili pracanta a oni jim na zlatým podnose dají další dva dobráky na odstřel ... KOKOTI :cry:

Úvod: Zhan Hu mozky ala "ze 7 na 5 to bude 5 na 7" mě nepřekvapil, jsou to vážně všechno idioti ... :lol:

taktika PG a Jaime ... no comment ... :angry: :cry:

Od začátku jsem věděl, že jsou to dvě krávy a rády mi to díl co díl potvrzují

Pořád fandím Jamesovi, Jean-Robertovi a příp. Denise ... i když její dnešní buzerování J-R mi přišlo zbytečný ...

China zatím hodně špatná série :-| :down:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 03 úno 2015, 19:54

Zhan Hu se skutečně předvedli, když si mysleli, že dostanou 2 lidi navíc za nic :D Na druhou stranu, Jaime a PG si napravily reputaci nápadem na zahození soutěže (twist jako takový byl dost na pytel, ale za to ty dvě vinit nemůžu, ony ho jen dokázaly využít tak, jak by měl být schopný každý schopný hráč Survivora :idea: ). Denise mi v tomhle díle konečně přišla trochu sympatická, ale pořád jí nemůžu vyloženě přijít na chuť, jako v téhle řadě skoro všem ženským (krom Courtney a Jaime). JRa zpeskovala dobře. Mé dva hlavní favority, Todda a Courtney, jsem tady skoro neregistroval, taky většina zajímavého se dělo u Zhan Hu. V tomhle díle mi konečně začal být sympatický Aaron, takže mi je líto, že šel on - docela bych se asi i víc obešel bez Jamese...

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Jaime, Todd, Courtney, Frosti, Erik, Aaron
Nejhorší: Sherea, James
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S15 - China - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 30 srp 2015, 09:33

Hodně debilní twist :vomit:
Členové žlutého kmene nebudou žádné mozkovny, a je pak ještě o to víc smutné že tenhle kmen který nevyhrává, není schopen hnout prstem pak dostane na podnose hlavy dvou klíčových hráčů Fei Long. Jinak z těch dvou ženštin jak se smáli při a po prohře mi bylo na blití.


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti