S15 - China - EP06

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:20

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP06

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 19:23

Jaime nebo Sherea ... obojí je smetí, kterýho se musí hra zbavit co nejdřív !!

Když se blížila kmenovka, úplně jsem tu zatínal pěsti a řval "ať je to Sherea, ať je to Sherea !!!"

Pipiny si uvědomily, že jejich strategie stojí za hovno a chtěly to zachránit, což se jim bohužel podařilo ... naštěstí pro diváka - i v druhém kmeni je dost adeptů na vyhození (Sherea, Courtney) a přání bylo vyslyšeno .. yessss :dance:

Courtney je zamindrákovaná proti J-R ... je přímo vidět, že J-R nikoho nepomlouvá, kuchtí a akorát chrápe a flirtuje s holkama, což jim není příjemný ... ale určitě se to dá přežít... zatímco Courtney POŘÁD pomlouvá J-R, i během soutěží atd .. fakt mi pije krev :cry:

A jak se do něj černá huba s bílou předkožkou pustily ? Mno nekomentuju ...

Sherea je venku a nejspíš ten její blábol "před soutěží Ti někdo řek, jaký jsi eso" platil na ní a ne na J-R .... ale to si ona nepřipustí, radši řekne, jak je strašně dobrá a že se jí všichni báli ... hahaha, vtip :fuck:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 04 úno 2015, 13:58

Musím se přiznat, že tady už mi Courtney svojí obsesí Jean-Robertem taky lezla tak nějak na nervy, vyznívá to přehnaně. Zhan Hu trojky mi je tak nějak líto, že jim plány nevychází, přitom na to šli chytře. Zajímavé, jak Todd s Amandou objevili tajnou imunitu po 6 epizodách přesně v ten správný čas na záchranu Jamese, tomu se říká načasování - jen to pak trochu vyšumělo, když neprojel imunitu ten správný kmen (i když Jamese bych postrádal radši než Jaime :D ). Sherea mi bude určitě chybět míň než Jean-Robert, ačkoliv nějaký můj favorit není ani jeden z nich.

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Todd, Frosti, Jaime, PG
Nejhorší: Sherea, Denise, (Courtney? :-? )
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S15 - China - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 30 srp 2015, 09:42

Do hry konečně vstupuje tajná imunita a je neskutečná škoda že to nevyšlo podle plánu. Tváře těch dvou pipin ze Zhan Hu po zahrání imunity by byly hodně zkroucené, ten pohled by byl k nezaplacení to teda jo.
Jinak nevím jak je to s pravidlem že stejná osoba nemůže vynechat soutěž 2x po sobě ale taková Courtney se zatím zučastnila snad dvou soutěží. U Amandy jsem si toho taky všiml.
Celkově se začínají rozjíždět pěkné šachy napříč oběma kmeny a nejvíc tahá za figurky Todd. malý nenápadný štírek a zdá se že zverboval i Frostyho který vypadá skoro jako jeho bratr. No jsem zvědavý kam to ti dva dotáhnou. Pokud Frosty opravdu zradil tak žlutý kmen to má za sebou.


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti