S15 - China - EP08

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:21

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP08

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 19:30

Mno J.R. otočil a začal se snažit vyhodit Jamese ... wau.. celkem jsem měl o něj strach :)

Ač je James můj favorit, nevěřím, že by přežil několik dalších dílů.... je sice fyzicky největší hrozba, zatím ale soutěže pro něj nebyly to pravý ořechový a jako taktik taky nic moc, protože nemá žádné aliance
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 05 úno 2015, 00:52

Jean-Robert je hráč, kterého se mi napoprvé nepovedlo úplně ocenit, ale teď při druhém sledování mě docela bavil, obzvlášť v téhle epizodě, když se snažil zjišťovat info o imunitě a vůbec jeho blaf s tím, že na to přišel sám, ačkoliv mu o všem řekl Erik :D Při soutěži o imunitu příjemně překvapila Courtney, postupně jí znovu začínám přicházet na chuť, u ostatních ženských se mi to pořád nedaří - posledních pár epizod si uvědomuji, že pro mě poněkud nezvykle v Číně fandím převážně mužským. Podraz byl zahrán dobře, i když si myslím, že logičtější by určitě bylo zbavit se Jamese a jeho 2 imunit - Todd začíná tak trochu přehrávat, ale pořád mě baví. Jinak na radě mě zaujalo, že při čtení hlasů skoro vůbec neukazovali Denise, která musela být určitě překvapená nejvíc ze všech - zřejmě její reakce nebyla moc zajímavá (ona totiž Denise zase až tolik reakcí asi ani nemá... :D )

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Todd, Jean-Robert, Frosti, James, Courtney, Erik
Nejhorší: Denise
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S15 - China - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 30 srp 2015, 16:47

No James měl na mále a vypadal že si bude muset měnit spodky. Snad ho to trochu probudí z letargie a přestane být tak "hodný" a tak bezmezně věřit lidem. Tohle se totiž v téhle soutěži nemusí vyplatit a byla by hloupost promrhat dvě imunity které mu otvírají cestu do finále.
Zajímavé je taky určitě odsunutí Denise na druhou kolej, jsem zvědav co jí řeknou pokmenové radě protože zustala najednou úplně sama. Dali ji tím najevo že její pozice v alianci zas tak silná není, zároveň pokud bude chytrá značne stoupne na ceně.
Jinak náš pokerový hráč Jean se znažil o zvrat ale balancoval nad propastí už dlouho, stačilo už jenom postrčení malíčkem a to se taky stalo.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S15 - China - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 20 bře 2017, 21:11

Tyhle vnitrozemský serie mám daleko radši jak ty ostrovní. Hodně se mi líbí ty challenges, je to takový jiný, originální a všechno nějakým zpusobem souvisí s čínskou kulturou. :idea:
Začíná mi být celkem sypatická PG, na kterou jsem doteď nebrala zřetel. Má jen smůlu, že ve vymírajícím kmeni spolu s nudným Erikem.
Výzva o imunitu byla super, Courtney všem vytřela zrak. Sice to bylo hlavně kvuli tomu, že má tak dvacet kilo i s postelí a trochu jsem se bála, že až jí Probst nandá tu imunitu, tak se zlomí. Nicméně - nic to nemění na faktu že Courtney zatím moje nejoblíbenější hráčka serie. Na kmenovce se do Ponderosy odkutálel Jean Robert, takže pro Courtney i mě dobrá epizoda.
+Toddovy úšklebky na kmenovce :lol:
Fandím: Courtney, Todd
Ven a fofrem: Denise
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů