S15 - China - EP14

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:23

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP14

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 20:17

mno ačkoliv mám závěrečný rituály rád, protože vyřazení už obvykle komentují hru s odstupem, aniž by někoho řešili a věnují se hře samotné, tak tohle byl jeden z nejhorších rituálů co pamatuju... asi proto, že drtivá většina vyřazených byli idioti :-|

z tý final three musím uznat, že se Todd obhájil a jednoznačně si to z těch třech zasloužil, nicméně celkově s vítězem spokojen nejsem

Denise - to je kapitola sama pro sebe ... nebyla schopná říct, proč místo držení final 4 nešla do JISTÝ final 3, ze který by měla prachy, i kdyby nedostala jedinej hlas... prostě mešuge :bounce:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 09 úno 2015, 13:27

Amanda si teda Denise zpracovala naprosto příšerně, než jí poslala do poroty. Ani proslov ve finále nic moc, ale zase až tak příšerný, jak se většinou tvrdí, taky nebyl. Možná to způsobilo to, jak výborně se obhajoval Todd a jak vtipná byla Courtney. Otázka od Jaime mě nejdřív dost popletla, nevěděl jsem, jestli chce, aby řekli o tom druhém, proč je lepší nebo proč je horší :D Pak z porotců pobavil samozřejmě Jean-Robert.

Po 14. epizodě:
Nejlepší: Courtney, Todd
Nejhorší: Denise, Amanda
(?)


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti