S15 - China - EP15

Zhelin Reservoir, Jiujiang, Jiangxi, China
September 20, 2007 – December 16, 2007
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S15 - China - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:23

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S15 - China - EP15

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 20:32

neuvěřitelné .. stalo se přesně to, co jsem deklaroval hned po vyloučení Jamese .. překvapení ? Ne, nudná taškařice v posledních dílech ...

Čína měla lepší začátek, přiměřený prostředek a příšerný konec, final top 3 je nejhorší finále, co pamatuju ... nikoho z těch tří jsem neměl rád, všichni byli ocasové :cry:

A když se někdo ve finálový radě ptal Amandy, co udělala líp než Todd a ona vytáhla to, že zosnovala vyřazení Jamese, tak jsem málem upad do bezvědomí ... vždyť ta mula neudělala NIC jinýho, než tohle ... a právě kvůli tomu jsem jí výhru nepřál

James mě v Reunion show opět utvrdil v tom, že to je charakter. Courtney a Todd pro změnu potvrdili, jaký jsou to oba zmrdi..

ještě jedna věc k Reunion ... překvapilo mě (mile), že James se stal nejoblíbenějším trosečníkem a dostal odměnu 100 tisíc dolarů .. po tom, co se stala nejoblíbenější Cirie, už jsem se neodvažoval ani doufat ve ztotožnění se s americkým publikem :idea:

Ad: Denise --> v Reunion lhala v tom, že prý přišla o pozici kvůli dětem. O pozici přišla, ale ne kvůli tomu, že by rozptylovala školáky (jak říkala v Reunion), ale proto, že její pozici škola obsadila někým jiným. Respektive před Čínou dělala part-timer kuchařku a zažádala o povýšení - což znamenalo full time kuchařku. Škola jí vyhověla ---> pak byla Čína <--- a po návratu si to rozmyslela, z té nové pozice odešla a chtěla zpátky tu na částečný úvazek - to bylo ale už obsazeno a ona tím pádem skončila :shock: Peníze si nakonec nenechala, věnovala je nebo dokonce odmítla s tím, aby je věnovali do nějaký nadace v boji proti AIDS :bounce:

Na Číně bylo nakonec dobrý jen prostředí a kultura :bounce:

Vítěz: 4/10
Série celkově: 4/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: S15 - China - EP15

Příspěvekod Ezechiel » 31 srp 2013, 22:51

carneval píše:neuvěřitelné .. stalo se přesně to, co jsem deklaroval hned po vyloučení Jamese .. překvapení ? Ne, nudná taškařice v posledních dílech ...

Čína měla lepší začátek, přiměřený prostředek a příšerný konec, final top 3 je nejhorší finále, co pamatuju ... nikoho z těch tří jsem neměl rád, všichni byli ocasové :cry:



Polemizoval bych nejhorší 3 final, on ani Gabon nebo Samoa nebyly přehlídky krásy, ale top nejhorší finále zaostává za PI a Markézami.

Jinak na obhajobu téhle final 3 je, že Todd byl super kvalitní hráč na mentální úrovni. Celé si to tady povodil i poker hvězdu Jeana Roberta a nevyhrát on, tak je to zaručeně šílená vítězka. Tady to Todd opravdu zachraňuje.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S15 - China - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:59

Survivor Made In China nebyl až tak nekvalitní, jako jiné výrobky z této země. O Toddovi netřeba víc mluvit. Skvělý vítěz, prostředí. Rozhodně to neurazí a dá se to zhlédnout, i když nemáte rádi Courtney.

15 Favs - Todd, Amanda, James, Ashley
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S15 - China - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 03 led 2014, 22:28

Čína není špatná řada, zároveň mně ale nějak extra nenadchla. Vítěz zaslouženej, škoda, že se z něj stal těžkej notor a životní troska...

Amandu nemám zrovna v oblibě, nejvíc mně iritoval její "sad puppy look", ale nehrála špatně (kromě teda závěrečný obhajoby). O Courtney ani nemá cenu psát, anorektička jedna :vomit: Asi nejvýraznější osobností řady je James a památný moment jeho vyloučení s 2 Hidden Immunity Idols v batohu :lol: Hezkej blindside
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S15 - China - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 09 úno 2015, 23:40

Reunion - byla zábava, hodně mě bavil. Slovo dostali všichni, za což jsem rád. Takhle by to mělo vypadat :idea:

Čína - musím říct, že mě tentokrát Čína zase až tak nebavila, z Panamy jsem byl nadšený víc. Mělo to samozřejmě fajn momenty a skoro nikdo mi nelezl vyloženě na nervy, naopak jsem si většinu lidí oblíbil, ale prostě... takový divný pocit, jako by tomu něco chybělo.

Cast:
Chicken - jako jeden z mála mi lezl na nervy
Ashley - nebyla špatná, ale něco mi na ní nesedělo... asi fake balony na hrudi, piercingy v puse a tak... nesplynula dobře s prostředím :D
Leslie - sympatická mamina... škoda, že skoro pořád mlela o Ježíšovi, nemuseli to tam tolik cpát... určitě měla i jiný věci, o kterých mluvit
Dave - blázen, u něj mě asi nejvíc mrzelo, že šel tak brzo... jinak by byl určitě hvězda
Aaron - sympaťák, hezoun, ale jinak ničím nezaujal
Sherea - nesedla mi...
Jaime - bavila mě myslím víc, než původně... nějakou dobu jsem jí z ženských dokonce fandil nejvíc
Jean-Robert - taky mi byl napodruhé sympatičtější...
Frosti - fajn chlapec, bavily mě hlavně jeho ksichty a tanečky při soutěžích
James - James je fajn, ale nějak úžasný mi nepřišel... navíc jsem mu často nerozuměl, co vlastně říká
Erik - sympaťák, hezoun, ale na Survivora asi trochu moc hodný
Peih-Gee - prvních asi 10 epizod mě nijak extra nebavila a bál jsem se už, že pro mě ztratila kouzlo... poslední 3 epizody mě naštěstí vyvedly z omylu
Denise - od začátku mě nebavila... po sloučení měla pár dobrých epizod... ale jinak nic moc
Amanda - snažil jsem se přijít na to, proč bych jí měl fandit a mít rád, protože jsem nikdy neměl... ke konci měla pár fajn okamžiků, ale ve finále to zase zabila... takže Amandin fanoušek nadále nejsem
Courtney - měla fajn momenty, ale někdy mi přeci jen přišla na proplácnutí... ke konci si naštěstí reputaci zase napravila
Todd - ten mi to celé zachraňuje - Todd je totiž jeden z mých nejoblíbenějších vítězů (z chlapů vede jednoznačně), prostě mě baví se na něj dívat. Jednu chvíli před finále mi přišel už sice trochu otravný, ale jinak jsem mu celou dobu fandil

Oblíbenci série: Todd, Courtney, Dave, Jaime, Frosti, PG, JR, Leslie, Erik
Hodnocení vítěze: 10/10
Hodnocení série: 7/10
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S15 - China - EP15

Příspěvekod carneval » 11 srp 2020, 02:38

Ezechiel píše:Polemizoval bych nejhorší 3 final, on ani Gabon nebo Samoa nebyly přehlídky krásy, ale top nejhorší finále zaostává za PI a Markézami.

Jinak na obhajobu téhle final 3 je, že Todd byl super kvalitní hráč na mentální úrovni. Celé si to tady povodil i poker hvězdu Jeana Roberta a nevyhrát on, tak je to zaručeně šílená vítězka. Tady to Todd opravdu zachraňuje.


Mas pravdu, hodnotil jsem to cca od S11 po S15 (prvnich deset serii jsem s vyjimkou Pearl Island uz kompletne zapomnel) a kdyz jsem se na Cinu dival nedavno, tak jsem v leccems uz zmenil nazor. Gabon se mi libil a tam jsem byl s vitezem spokojen, S16 me rozcilila jeste vic a i takovej Aras mi vadil vic nez Todd.

Taky jsem zmenil nazor na Denise - krome toho, ze lhala v televizi, opakovane prokazovala svoji hloupost a vubec se nedivim, ze ji i po show spousta lidi nesnaselo dal / vic (wink wink Peih-Gee) :smile:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S15 - China“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti