S16 - Micronesia - EP01

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:26

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP01

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 19:59

První díl zajímavý, jen se netěším na masivní vyřazování, protože 36 dní / 19 trosečníků zbývá - takže mám pocit, že tam bude hodně vyřazování po dvou lidech...

Návrat známých tváří hodnotím rozporuplně ... samozřejmě je fajn, vidět svý oblíbence, na druhou stranu preferuju série s novými hráči :idea:

JFP mi přišel sympatický (narozdíl od fan kulturistky a Elizy, které ho hned chtěly mlátit) :D a celkově mám rád Fav' tým - kromě Elizy

oproti tomu fanoušci vypadají jako by se vrátili v čase a polovina z nich mi připomíná hippies nebo beatles eru :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 20 črc 2015, 00:01

K premiéře Mikronézie se toho moc ani říct nedá. Výborný start. Pobavilo přijetí Amandy ze strany fanoušků, zvlášť po ovacích Yau-Manovi to vyznělo legračně. Jako kmen rozhodně zajímavější a pestřejší Favs, Fans jsou takoví dost nemastní neslaní, takoví... děsně jednotvární. Fairplay mě během svého krátkého pobytu ve hře bavil, plusové body za to, jak na kmenovce vytočil Probsta. :D

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Eliza, Kathy, Parvati, Fairplay, Tracy, Yau-Man
Nejhorší: Mary, Natalie
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 02 zář 2015, 11:38

Zajímavý cast to rozhodně :) Členové fans mi připadá fakt jako kdyby přijeli z 80 let z nějaké teenagerské komedie. Ty účesy, a vůbec jak vypadají.
Bude to zajímavé.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti