S16 - Micronesia - EP03

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:27

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP03

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:07

tak jak jsem byl se včerejším dílem nadmíru spokojenej, dneska se to všechno obrátilo v nechuť ...

Joel vs. Mikey B bude zajímavý spor, Joel je větší svině, navíc pěkně namyšlená, ale zase je mi sympatičtější než Mikey B

Soutěž o odměnu mě nenadchla, čekal jsem nějakou válečnou co nejdřív, aby došlo ke střetu Joel vs. James .... překvapilo mě, že Joel si po chvíli s jedním pytlem lehnul do hajzlu a nepomáhal ostatním ... a Exile Island mě fakt bavil, Kathy byla skvělá, jak dělala blbou :lol:

Imunita ok, ale co se dělo pak - to bylo do nebe volající .... Cirie jsem neměl rád od prvního dílu Panamy!!! a jak jsem si říkal, že mi zatím moc nevadila, tak teď je zpátky ... protivná, přechytralá ku*da :cry: Jonathan moc tlačil na pilu a jeho aliance se rozpadla, mám o něj strach do budoucna... Parvati - Amanda - Cirie .. trio, které by bylo třeba co nejdříve vylískat, než získají majoritu ... počkat - už jí mají :cry:

James jediný mě pobavil, když řekl, že mu připadá, jako by byl zpátky v Číně a kolem se dohadovala banda debilů kolem diktátorky Cirie .. prostě James :idea:

Rada byla nudná, hádka mezi Cirie a Pennerem působila trapně a utahaně, Eliza podrazila - čísla byla proti ní, tak utíká z lodě .. nic neočekávaného

a nakonec skončil velký muž z Fiji rukou nejprotivnější hráčky historie Survivoru :(
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 21 črc 2015, 23:09

Zatím asi nejslabší epizoda. Soutěže dobré, přišly mi napínavé. Dění na EI v pohodě, Kathy pobavila. Star epizody rozhodně Cirie, i když jako hrdinka z toho rozhodně nevyšla, líbilo se mi, jak si obhájila svoje. Naopak mě štvali James a Ozzy, když nechtěli pochopit, jakou výhodu má vyhodit Yau-Mana dřív než Elizu. Yau-Man neviditelný, dokonce snad bez zpovědi, vlastně byl pořádně vidět jen v prvním díle, když přizabil Fairplaye... což je dost pitomý způsob jak naložit s navrátilcem jako je Yau-Man. Důvodem je stoprocentně to, jak dopadl...

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Kathy
Nejhorší: James, Joel
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 02 zář 2015, 11:27

Tahle epizoda se moc nelíbila. Hádky Jonnathana a Cirie byly divné a jednu si schovali i na kmenovku. Nevím proč byla Cirie tak zasedlá na Yau-Mana, to je v ní tolik zášti. Velká škoda že už skončil, čekal jsem že ten lišák předvede víc.
Nad čím kroutím hlavou je to párování v kmeni Favs. To je hodně krátkozraké, vyloženě si říkají o vyloučení. Holky si vybrali jakoby náhodou dva nejsilnější a nejoblíbenejší hráče, jestli to bylo chytré nevím nevím. Od Parvati bych to očekával, ale od Amandy?
V druhém kmenu si stále neumím najít oblíbence, spíše naopak. Namyšlená hora masa Joel, trio starších je taky otravné a akorát tahají kmen dolů.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti