S16 - Micronesia - EP04

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:27

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP04

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:13

"Je ti blbě a ještě remcáš." - tak tahle hláška mě pobavila :lol: a vůbec, James má hodně často výstižný a přitom velmi vtipný poznámky :idea:

Soutěž o odměnu odehrál defacto komplet Ozzy, tady teda klobouk dolu - je to frajer ... a pak si našel imunitu, zatímco fyzicky vyřízená Kathy plácala ohniště .. falešná imunita ala klacek :lol: to teda Yau manova měla alespoň potencial, ale tohle fakt nemůže nikdo sežrat :lol: :lol:

Jinak Eliza vrážela kudlu do zad Jonathanovi, nic překvapujícího .. naštěstí Parvati projevila trochu myšlení a došlo jí to, že se jen vtírá a zachraňuje si prdel..

A finále a vyloučení Miky B - paráda .. Tracy zamávala s Joelem a staříci opět přežili, dobrý tah Tracy (Chet je samozřejmě neschopnej, ale je sranda toho přestárlýho gaye pozorovat) :lol: :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 23 črc 2015, 12:19

Jamesovo zacházení s Elizou mi nevoní, ale jinak měl během epizody hned několik vtipných poznámek, takže takový neutrál. Hádání Jonathana a Cirie už mě moc nebaví, koukám na to celé spíš z pozice Cirie, Jonathan mě tak docela štve, ale zároveň i baví. Ačkoliv jsem to nečekal, nejvíc mě v tomhle díle bavil Ozzy, celá záležitost ohledně idolu na EI (a hlavně pak teda klobouku :D ) mě bavila, způsob, jakým šel na soutěž o odměnu byl taky super. Tracy zazářila až na konec tím, jak si zpracovala Joela a dosáhla záchrany Cheta, který mi nějak extra nevadí, teda aspoň dokud bude věrně sloužit Tracy. :D
Btw, ohledně Elizy a Jamese
[spoiler]zaujal mě Elizin koment o tom, jak by mu přála, aby se mu udělalo špatně a musel být evakuován... aneb opravdu spoiler samo o sobě i v rámci série[/spoiler]

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Tracy, Cirie, Eliza, Kathy
Nejhorší: Amanda
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 03 zář 2015, 11:24

No tak Tracy z kmene Fans se ukázala jako zručná manipulátorka, to jak oblbla Joela bylo jako z učebnice, bravo.
Ozzy pobavil svou kloboukem a fake imunitou, jsem zvědav jestli mu to někdo sežere, spíš ale ne. Je ale dobře že ji má, dělá na mě rozdodně lepší dojem než na Cook Islands kde se mi po prvních epizodách dokonce hnusil.
Eliza mě prostě baví šíleně, stejně jako na Vanautu. Důvěřovat jí nejde ale to je v jejím případě tak nějak fuk...


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti