S16 - Micronesia - EP05

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:27

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP05

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:17

promíchání bylo zajímavý, škoda že Ozzyho nešoupli na druhý ostrov, zatímco měl imunity idol schovanej na původním :lol:

co se soutěže týče, mám strach o Jonathana .... jestli ten chlap bude další, kdo odstoupí ze zdravotních důvodů, bude to dost velká škoda - mám ho rád :(

Jinak v souboji o imunitu byl Probst docela drsnej, prej "stop bitchin" .. měli smůlu, ale naštěstí přesto zvítězili a my jsme byli ušetřeni pletich lstivý Elizy - a proč ? Jenom abychom viděli ještě horší pletichy tý zkur*ený Cirie :cry:

Chet mi doposud nevadil, ale už je vážně čas se ho zbavit a místo toho odešel Joel, který těm slabochům 2x zachránil životy :(


PS: useknutí závěrečný řeči mi vadí, doufám, že Ozzy doplatí na blbost a Cirie ho ojebe taky
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 23 črc 2015, 23:51

Cirie opět zazářila svým taktizováním, je naprosto šílený, že Chet přežil už tolik kmenovek, dokonce svého trýznitele Joela... Cirie se mi líbí tím, jak si před sebou hromadí další slabý lidi, ty jsou dost často nejzajímavější (rozhodně plus body za záchranu zadku Elize).
Joel mi chybět nebude, vadily mi jeho kecy o tom, jak by furt někoho střílel a zabíjel, kdyby na to měl vhodný podmínky... tenhle konec je ale přesně to, co si zasloužil za likvidaci Mika a Mary.

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Tracy, Eliza
Nejhorší: Amanda, Joel, Natalie
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 03 zář 2015, 11:34

Wau!! tak to byla kmenovka. Zatím asi nejzajímavější moment serie. Způsob chování Joela a jeho vyloučení prostě člověka nutí věřit na karmu.
Tracy, Chatt, Cirie pokud vydrží do sloučení a spojili se tak ještě s někým by mohli tvořit docela asilnou alianci. Cirie si jde tvrdě za svým, nekompromisně a sbírá k tomu ty správné lidi. Zatím proplouvá skvěle a pro mě je zatím největší překvapení serie.
Chett je sice hrozný, ale jak ukázali i minulé serie tak držet si u sebe nejslabšího nemusí vést nutně k neúspěchu, naopak. A pokud to je ještě taková loutka jako Chatt tím lépe. Tracy i Cirie moc dobře vědí co dělají.
Penner a jeho zranění nevypadá dobře. Nějak se ty zranění množí, to je skoro v každé serii že někdo skončí kvůli zdraví. Byla by to škoda kdyby musel skončit.
Mrzí mě že Ami je docela nenápadná, na Vanautu to tam ošéfovala a tady je zatím taková upozaděná, věřím že zatím pozoruje a vyčkává než to pořádně rozehraje.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů