S16 - Micronesia - EP06

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:28

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP06

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:50

Zajímavá hra o imunitu, nechápu proč tak dlouho otáleli s napodobením stylu Jamese a spol :shock: asi už se opravdu chtěli zbavit Cheta, vždyť se na tu trosku nedalo koukat, od prvního dne nepředved absolutně nic. Vždycky mě dostává jak se takový lidi vůbec dostanou do té soutěže?? Vždyť si musej v režii kontrolovat kdo to aspoň minimálně zvládne ne? Akorát tam zabíraj místo a místo nich by tam mohl být druhý Jonathan...škoda ho.
Erik mi leze krkem, doufám že půjde po něm.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP06

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:20

Chudák Jonathan, bylo mi ho fakt líto .. rýsovalo se to už v minulým dílu, protože fakt hnusně pajdal, přesto mě to překvapilo a mrzelo :( Jonathan je klasa :idea:

Jason sežral Ozzyho návnadu i s navijákem, haha .. hold nezkušenost :lol:

Jak předminule vyhrál odměnu celou Ozzy, tak tuhle soutěž o imunitu prozměnu ovládnul James - frajer :idea:

ŠKODA, že se ten chodící močovej měchýř s puchýřem neodměnil Tracy alespoň tím, že by zlikvidoval Ozzyho - mohl pak odstoupit a přesto zachovat čísla ve prospěch někoho, kdo mu tam chránil zadek od prvního dne ... idiot, už sem se těšil, jak se kriplovi Ozzymu vysmějeme do xichtu :cry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 24 črc 2015, 20:01

První trochu horší epizoda, 2 odchody ze zdravotních důvodů během jednoho dílu, to se jen tak nevidí. De fakto tak dostala velký zásah opozice v obou kmenech vůči velké párečkové 4+Cirie, což hru trochu kazí. Radši bych, kdyby se dokázali Pennera zbavit normálním způsobem... S Chetem nevím, jak to přesně bylo, četl jsem na sucks, že kdyby ten večer neodešel, skončil by taky evakuovaný, ale že chtěl ze hry odejít normálním způsobem... nevím, celkem mě mrzí, že se v Malakal nechopily moci Ami a Tracy (i když kdyby zůstali u původního plánu a šli po Cirie, nebyla by to až taková bomba, jako kdyby sundaly Ozzyho).
V tomhle směru tedy epizoda docela zklamání. Pobavil asi jen Jason při objevu Ozzyho klacku.

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Tracy, Cirie, Ami, Erik
Nejhorší: Amanda, Natalie, Alexis
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 04 zář 2015, 13:17

Jonathana mi bylo fakt líto, taková smůla. Je hrozné vidět jednoho hráče který chce zustat i za cenu vlastního zdraví a jiného který to prostě vzdá a nehodlá bojovat vůbec za nic.
Jason a jeho fake imunita, horký kandidát na největšího vola historie Survivoru. Jsem zvědav jestli jí použije, přece mu musí být jasné že to není pravá imunita ne?
Ami se začíná zozjíždět, kdyby vyhodili Ozzyho to by byla bomba. Plány překazil kdo jiný než Chet. :cry:


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů