S16 - Micronesia - EP07

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:28

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP07

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:38

Sám se docela divim schopnostem Cirie:)) někam přijde, něco řekne a je to, jede se tak nějak podle ní a nikdo si nestěžuje, zajímavý :D Že šla Tracy mi vůbec nevadí, ať byla jaká byla hráčka, nedalo se na ní dívat :D Ozzy v soutěžích nekompromisní, když má někdo takhle z hůry dáno, tak nezbývá než pogratulovat...k tomu zkušenosti z minula...je v dost nezáviděni hodný pozici jak se do něj každej strefuje a od první minuty ho chce někdo vyřadit :D asi bych měl nervy v kybliku večer co večer jestli mám použít bůžka imunity nebo ne :D a jsem zvědav jak dopadne erik, takovejch zranění a odpadlíků, vypadá to tam jak jatka v ráji :D
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP07

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:29

Nejsem rád, že Kathy odstoupila - měl jsem jí rád. Na druhou stranu se mi líbí, že se dal trochu prostor i tomu lidskýmu faktoru .. 39 dní je hodně a pro diváka to je pár hodin, nevidí nic moc kromě soutěží a blbostí... Život tam musí být pořádnej hell a jsem rád, když se projevují i tyhle "pasivní" faktory týhle soutěže :idea:

Vyloučení Tracy vítám, když dělala na radě ty ksichty ala Cirie, tak jen proto jsem si přál, aby šla... Jinak pokud by šel Ozzy, taky by mi to nevadilo :wink:


PS: ty potvory v jeskyni??? Pavouci, netopýři a potkani ... nezávidim a nechtěl bych ... fuj :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 27 črc 2015, 00:32

Třetí, řekněme, netradiční odchod ze hry za sebou, Kathy mi bylo líto. Následně vypadla Tracy a obě hlavní favoritky z Fans mi tak odešly během jedné epizody, a to se tak dlouho držely... Cirie si jela svoje, v tomhle díle mě znovu bavila. Hrozně příjemně překvapil plán, se kterým na konci přišla Ami, škoda, že nevyšel... Amanda mě štve, jak se bez Ozzyho ani neuprdne, Ozzy mě naopak zatím nějak extra neštve, i když tahat Cirie někam kilák od pobřeží na lodi bylo trochu stupidní, nějak se mi na něj pěkně kouká. :D Jinak hodně lidí neviditelných, Alexis, Natalie, James, Jason... v podstatě i Eliza a Parvati, to bude tím, že v Airai jen věčně prší a pozornost se dostává těm, které v tom daném díle zrovna odveze loď...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Cirie, Ami, Kathy, Tracy
Nejhorší: Amanda, Alexis
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 04 zář 2015, 13:25

Tak další mimořádný odchod, nějak se to v téhle serii hromadí. No aspoň je vidět že to tam fakt není procházka růžovým sadem. Chybět mi ale nebude, ničím mě nezaujala.
Docela se divím že ač je Micronesia považována za nejlepší řadu tak mě docela zklamaly soutěže, hodně se jich opakuje z minulých sérií, popravdě jsou skoro totožné. To samozřejmě nahrává synovy Poseidona Ozzymu který na moři nemá konkurenci.
Ami se opravdu už rozjela a ty její intriky to je vysoká škola Survivoru, měla to naplánované opravdu dobře, otázak je zda by bylo v dlohodobém horizontu držet právě s Tracy a Erikem. Myslím že čeká na sloučení a pak se uvidí. Na druhou stranu dva párečky našich zamilovaných by byli hodně silní po sloučení. No bude to ještě zajímavé.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti