S16 - Micronesia - EP08

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:28

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP08

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:34

Když Jason zabil potkana a Parvati říkala, že to je loser, tak ukazovala svojí aroganci. Bohužel taktika Elizy z prvního dílu na její vyřazení nevyšla a Parvati má (spolu s Amandou a Cirie) celou hru ve svý režii a sympatičtí hráči (James, Ozzy, Eliza) to odnesou :(

Na druhou stranu je pravda, že Jason je opravdu blbec a loser :lol: Skáče Jeffovi do řeči, dělá tam největšího borce .. prostě machrování ala základní škola :twisted:

Vyloučení Amy - jak tam nastoupila na Erica tím svým provokativním "Děkuji Ti, teď jsme si blíž" - tak byla vážně na facku a jsem rád, že se jí to vrátilo :idea:


PS: ukázky na příští díl mě doslova rozsekaly smíchy (konkrétně Eliza - Jason a jejich rozhovor: To není imunita .. to je imunita ... to nemůže být imunita .... proč ne? ..... protože to je jenom klacek :lol: :lol: )
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 27 črc 2015, 17:14

Dobrý díl. Bavili mě Erik i Ami, když si snažili zachránit krk, škoda, že to musel jeden z nich odnést. V Airai dostala konečně po dlouhé době prostor Parvati, což jsem uvítal, taky díky tomu konečně člověk aspoň trochu ví, jaká je tam situace. Líbilo se mi chytání krysy.
Jinak Ami to na TC s tou oddaností Ozzymu na můj vkus maličko přeháněla. Vlastně, spíš docela dost. :D

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Ami, Cirie, Erik
Nejhorší: Alexis, Natalie
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 05 zář 2015, 14:38

Hodně mě štvě je Ami to odnesla, zajímalo by mě do jaké míry bylo její emotivní vystoupení na radě hra a nakolik to myslela vážně. Je to opravdu škoda protože kdyby vydržela do sloučení kmenů tak mohla rozehrát zajímavou partii. Takhle se to teda zatím rýsuje dost jednoznačně.
Už tam pomalu s takovou nebudu mít komu fandit, už tam zbývá snad ta Eliza a James. Z kmene Fans mě zatím fakt nikdo pozitivně nezaujal, snad možná Alexis.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů