S16 - Micronesia - EP09

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:29

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:52

:D :D :D já se tak smál až sem se za břicho popadal
Adept na největšího blba soutěže je tu :D prý "nemůžu se dočkat až uvidim pohled ozzyho až půjde pryč...to neni symbol imunity!!...fakt?...jo! dyť je to blbej klacek!...fakt?...jo, je to klacek...jo, je to klacek.... :D :D :D
Nevim co si tam Jason přišel dokazovat ale tady ho ozzy úplně odboural jak děcko s mlíkem na bradě...James jak se tomu zasmál :D opravdu upřímně doufám věřím přeju si k ježíškovi ať jde tenhle šašek dřív než ozzy protože za tenhle díl si takovou potupu ozzy nezaslouží. Elajzi je mi líto že se přidala k Jasonovi, doufám že mu to ostatní ještě vytmaví "fanouškovi" :o a už se zbavte té Cirie, to neni možný jaký tam má vlivy :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP09

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:41

Na sloučení bylo zajímavé to jídlo - netopýři :lol:

soutěž o imunitu byla docela drsná a Jason mě překvapil .. fandil jsem Jamesovi / Ozzymu .. naštěstí výhra Jasona neměla žádný katastrofální dopad a snad vypadne příště..

Jinak masáž v průběhu celýho dílu, jak Jason našel imunitu, že má Eliza nejlepší spojenectví, jak se zbavěj Ozzyho a budou nejhorší v historii Survivora ... všechno kecy, které bohužel stály Elizu krk .. byl bych mnohem radši, kdyby ten klacek vytáhnul ten idiot Jason :(

Celkově díl byl o tom, jak to má Parvati na háku a jak to Jason Oscarovi natřel a jak je nejlepší :cry:

už jsem to psal jednou, ale pro jistotu: Jsem si jistý, že Ozzy do finále nedojde, stejně tak můj favorit James. Jenom doufám, že Ozzy přežije Jasona ... sledovat veselej ksicht jednoho z nejhloupějších fanoušků se mi vážně nechce :twisted:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 28 črc 2015, 00:05

Zatím jeden z nejlepších dílů série, sloučení konečně zamíchalo kartama. Záležitost Amanda-Ozzy-Alexis by byla třebas i zajímavá, jen kdyby to nebyli zrovna ty tři lidi, co mi jsou nejvíc volný. Pardon, kecám, ještě jen tam Natalie. :D Samozřejmě pobavila celá věc s klackem, škoda, že to odnesla Eliza, s Jasonem byli rozhodně hvězdy tohohle dílu (oni a Erik se svým Dabu). Cirie se jako manipulátorka stahuje do pozadí, věci se začínají točit spíš kolem Parvati...

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Eliza, Erik, Cirie, Parvati, Jason
Nejhorší: Natalie
(?)


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host