S16 - Micronesia - EP11

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:30

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP11

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:38

Tenhle díl mě neskutečně prudil od začátku až do konce :mrgreen: jedinej kdo to tam zachraňoval by jako vždy James když se pustil do netopíří polévky, je to borec :idea: jak tam pak Erik olizoval Cirie prsty... :roll: ...poblil bych se na místě. A proč proboha když chtěj holky ovládat hru pošlou Jasona na exil a zkomplikujou si tu hru? :x Navíc kdyby Parvati nepřeběhla, tak Natalie je myška, která je jen do počtu, tak nevim co tam teď zkouší jak je zákeřná apod. To se jí to machruje, když se vlastně veze. a OMG proč šacovali Jasonovu tašku před Jamesem a Amandou??? :x Dost se divim že jeden z nich nevstal a nešel to Jasonovi říct. Domluvili by se že jí dneska použije a jedna z těch "velkejch" hráček by šla domu. Nejvíc bych to přál za zradu Parvati a hned za ní by šla Natalie na kterou se nedá koukat. Fakt se divim že se jejich ujetá strategie takhle drží, už dávno měla bejt zbořená jak domeček z karet.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP11

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:49

James nevěřil Parvati už delší dobu, ale procitnul až na konci minulého dílu.. pěkně jí to natřel :idea: je škoda, že je nenapadlo s Amandou se spojit s Jasonem - sice to je taky debil, ale radši bych se díval na sestavu řekněme James Amanda Erik a Jason než na ten spolek ze záchodků základní školy.... :cry:

Olizování prstů Cirie v džungli považuju za dost nechutný, já bych toho nebyl schopen ani kdyby je měla umytý a ve zdravotnických rukavicích - James to dobře komentoval "s tím klukem je něco v nepořádku" :lol:

Ozzy (po právu) stále nasranej - fuck off dobrej :lol: a ani mě by neuchlácholil fakt, že vypadnul blbeček Jason :lol:


A jestli jsem před 2 dny psal, že Alexis a Natalie mi nevadí, tak si teď sypu popel na hlavu ... z obou dvou se vyklubaly nehorázné ku*dy, hlavně z tý tukaní hlavy, co si tam furt hrála na upíra, pavouka nebo já nevim na co .. je mi z ní zle :cry:

Každopádně jeden vtipný moment tam byl; jak se tam ženský bavily a Nataly prej: "To já mám ráda když pejsek (chlap) skáče jak já pískám... a ten idiot Jason se tomu směje..." :lol: :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 29 črc 2015, 00:29

Dobrý díl. Na začátku mě sice prudili Amanda a James, jak byli hrozně uražení a James zase vytáhl ten svůj nesmysl s kousáním do jablka, se kterým otravoval už v Číně... pak se naštěstí trochu zklidnili. Aukce celkem zábavná, ale přišlo mi, že se toho vydražilo nějak sakra málo. Oblbnutí Jasona Natalií bylo super... i když mám pocit, že by pro ní asi bylo lepší, kdyby před girls power dala přednost fans power... už po několikátý za celou sérii mě překvapuje, jaké štígro Cirie a Parvati mají, že hrajou s takovýma blbcema... :D

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Erik, Parvati, Cirie
Nejhorší: Amanda, James, Alexis
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP11

Příspěvekod sun.eagle » 07 zář 2015, 12:33

Masakr díl, z holek šel tady až strach jak jsou nekompromisní. Navíc jako bonus přidávají snahu chudáky chlapy ještě před vyřazením zesměšnit. Parvati to celé řídí a moc vysoko vystrkuje hlavu což se jí může stát osudným, navíc při většině holek z Fans. Druhé doteď neviditelné se ujímají moci.
Jen mě trochu zaujalo že některé tahy našich kudlanek byli teda dost nelogické, nejdřív pošlou Jasona kterého se chtějí zbavit na EI pro imunitu - to byl první velký risk a pak ji ještě hledají před Jamesem a Erikem. Nechápu!!! Nechápu ani to že ti dva jen nečinně přihlíželi, to si neumí spočítat 1+1?
James je fakt charakter, to jak s ledovým klidem rozmlouval s Parvati se mi líbilo, ale pro tuto hru je zdá se moc hodný, důvěřivý a bezelstný. Ve finále by jistě porazil kohokoliv, ale s těmito vlastnostmi se tam asi nikdy nepodívá.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti