S16 - Micronesia - EP12

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:30

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:45

Jooo, tak tenhle díl mě zase bavil :mrgreen:
Velká škoda Jamese, sice neni hráč, ale je s nim fakt sranda, dělá tu hru takovou normálnější v kontrastu s krávama typu Natalie.
Každopádně to co předvedla Amanda, bravo bravo a ještě jednou bravo :o když nasadí ty její smutný oči tak by jí člověk žral z ruky :mrgreen: a jak tam s klidnym pohledem..."vy mě teda chcete vyřadit jo"..."byl silnej proud, je to smutný nevrátit se s imunitou".... :mrgreen: :idea: jdu si pustit ty pohledy "velkejch" hráček, když jí vytasila, znovu :mrgreen: mimoto takovej příkop co vytvořila na exilu, za to by se nestyděl ani hrobník James :mrgreen:
palec nahoru taky za Jamesova tátu, boreček :mrgreen:
a všechny palce za to co tam zase vyblila Natalie na konci :x může bejt ráda že dneska nešla ona, Alexis byla stejně kvůli zranění před odchodem nebo byla aspoň oslabená na soutěže.

Mimochodem, přesně v téhle sérii se krásně ukázalo jak to chodí v životě :mrgreen: ženský odjakživa svině a chlapi se sotva kdy na nějakou sviňárnu zmůžou, radši dělaj zábavu :mrgreen: viz James, Ozzy, Jason, Erik atd atd
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP12

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:54

Vyřazení Jamese pro mě nebylo překvapení, někde jsem si to na netu omylem přečetl .... Soutěž o odměnu vyhrály 3 nejnesympatičtější hráči ze zbylý šestky, fuj :twisted:

Na soutěži o imunitu mi bylo jasný, že soutěž se zbraní vyhraje chlap .. snad Chet by to nevystřílel, ale jinak očekávaný ... sranda byla pozorovat ty jejich zakyslé ksichty :lol: Natalie trefila lahev "yes yes oooo go momma" blabla ... a pak Erik a ticho :lol:

oproti tomu se Erik zachoval jako svině, kdyby prohrál, šel by on a Amanda by přežila o kolo déle :idea:

Tribal council se mi (konečně) líbila :o bylo vážně geniální sledovat ty ksichty :o a dokonce i Ozzy se už usmíval :lol:

bohužel stále je to 3v2 v neprospěch Amandy .. teď už jdou ženský proti sobě a Erik je tzv. swing vote :(

a Parvati si u mě za loajalitu vůči Amandě a úctě k Jamesovi získala menší plus :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 29 črc 2015, 10:47

Erik a jeho brácha. Erik se přidává k hromadnému objetí. Erik střílí s přimáčknutým nosem... Erik mě poslední epizody hodně baví. :D James mi chybět až tak nebude, i když bych radši, kdyby se ho holky zbavily normálním způsobem... jeho odchod, Erikova výhra imunity a Amandino nelezní idolu ale udělaly z epizody, která mohla být opravdu, ale opravdu nudná, dost slušnou podívanou. Amanda konečně udělala něco, čím mě zaujala... což je po 12 dílech dost špatný, zvlášť na favorita. Na druhou stranu mě to i trochu štve, sice super zahraný, ale jak rád já bych jí viděl ze hry venku :D No, tak odešla Alexis, což mi naštěstí srdce nijak neláme...
Btw, jak Natalie táhla svoji matku skrz džungli... tak ne, šel jsem si to znova pustit, baba vlezla do vody, což mě celkem šokovalo :D

Po 12.epizodě:
Nejlepší: Erik, Cirie, Parvati
Nejhorší: Alexis
(?)


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti