S16 - Micronesia - EP13

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:31

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP13

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Takže si to shrnu :mrgreen:
Eliza vypadává, protože Jason skočil na falešnou imunitu :mrgreen:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=WAKBFjTeHgg

Ozzy vypadává protože nečekal tak rychlej obrat proti jeho osobě. Defakto nejmíň zábavný vyřazení, klasickej podvod za zády.

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=33OFySys4gs

Pak na stejném principu jako vypadl ozzy vypadává Jason a to ještě s tou perličkou že ho ty mrchy přesvědčí aby schválně prohrál v soutěži :mrgreen:
Pak se na exil dostává Amanda, ta nachází skrytou imunitu, všichni jí berou za hrozbu a tak jí chtěji vyřadit...používá skrytou imunitu po perfektním hereckém výkonu a posílá domu Alexis :mrgreen:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=S9MVk9JcHKY

Holky se znovu spojují a shodují se na vyřazení Erika, ten ale získává individuální imunitu. Co teď? řekneme mu ať se jí vzdá... :roll: :roll: :roll: :mrgreen: už tak v základu blbej nápad, jsem si myslel že snad ani nemůže vyjít...neni možný...Natalie (trochu si to u mě timhle vyžehlila) jde za Erikem a řekne mu to...to nepřipadá v úvahu!...No proto :idea: ...ale pouvažuju o tom... :roll: :shock: :shock: :shock:
Musim se přiznat že jsem si tak dneska před shlédnutím řikal jestli třeba někdo někdy dal v Survivor individuální imunitu někomu jinýmu, ale v téhle fázi hry? proč??? :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chudák Erik :mrgreen: myslel sem si že je Jason nejblbější ze všech, ale teď sem teda fakt na vážkách :mrgreen: výsměch od poroty je toho důkazem. Fakt se divim Jeffovi že se takhle drží, to je co rada, to ještě větší perla :mrgreen: co bude příště? už mi nějak selhává fantazie co by ještě mohlo přijít většího než je tohle? :mrgreen:
No každopádně jdu si to prohlédnout ještě několikrát, tohle mi hlava nebere :mrgreen:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=bL-DwvVTwR0
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP13

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 20:57

mno osobně si myslím, že tahle kmenovka překoná i vyloučení Ozzyho nebo Alexis...

Poprvé jsem se u dnešního dílu bavil u Cirie a to když vytepávala Natalii :lol:

Jinak není k tomu dnešnímu dílu snad ani co dodat .... Erik je určitě hodnej kluk a svým způsobem je mi ho i líto, že se takhle ztrapnil na celosvětově vysílaným pořadu :idea:

Jinak obdivuju Jeffa, že se za každý situace kontroluje (90 minut zapalování ohně, vzdání se imunity atd..) a ještě k tomu má vždycky trefný komentáře :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 30 črc 2015, 22:28

Co vůbec k tomuhle dílu říct? Erik si podal soutěže, ženské si podaly Erika. Rozhodně jedna z top finálových sestav. Dělit na nejlepší a nejhorší pomalu ani nemá smysl, baví mě všichni...
ale stejně. :D

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Erik, Cirie, Parvati
Nejhorší: Amanda, Natalie
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 08 zář 2015, 00:55

Tak to byla něco, bude mi asi chvíli trvat než to zpracuju :shock: :lol: :mrgreen:
Pokud byl Jason tak trochu namachrovaný hlupák a jeho vyřazení mě nazasáhlo tak u Erika je mi ho líto. Působil na mě narozdíl od Jasona jako skromný a hodný kluk ale ty kudlanky si ho podaly náramně. Z chudáka udělali dokonalého dacana před celým národem. Reunion bude asi hodně výživný a už ted se na něj těším a to ještě není konec.
PS: Klobouk dolů před Jeffem Probstem, protože já bych se tam asi válel smíchy.


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů