S16 - Micronesia - EP14

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:32

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP14

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:39

Teda to jak Amanda hrábla do pádla a postavila žebřík, všechna čest 8) jasnej favorit :idea: ale ty citovky by měla víc zvládat, ale aspoň to neni kus šutru :idea: a konečně je venku ta kravka natalie :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP14

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 21:03

Začalo to dost nechutně, když tam vedly samý feministický kecy, ze kterých se mi dělalo zle ... potom vyloučení Natalie :o ačkoliv to vypadalo na Cirie, což by mělo opět za výsledek :o

Pak úmorný sledování babskýho breku, že nebude finále ve třech, ale ve dvou ... chudinky .... JEEEEEZZZZZZ, přesně proto jsou tyhle babince tak příšerný - nejdřív sviňárny a podrazy největšího kalibru a najednou pláč, chudinky :cry: (jinak ale dobrý twist a malý návrat ke starým řadám) :idea:

A vyloučení Cirie (opět) těsně před koncem předcházelo ÚMORNÝ fňukání, Amandě vlastní, který bylo pro mě příjemně zpestřeno Elizou a jejím výmluvným pohledem a mrkáním :lol:

jo, ještě k final tribal council: Jak tam bylo řečeno, že Amanda má takovej nepřítomnej obličej, tak s tím souhlasím ... vždycky mi v obličeji připadá taková křečovitá, kdyby byla chlap - tak bych jí přirovnal k eunuchovi :lol: a jak řekla Alexis - na můj vkus příliš často měla ty těkavý ubrečený výrazy :roll:

Jinak si myslím, že ačkoliv má podle mě Parvati převahu, James a Ozzy jí to upřímně dost nandali, hlavně Ozzy :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 31 črc 2015, 23:33

Finále by žádný překvapivý zvrat nepřineslo, nebýt změny z final 3 na final 2. S tím mám problém hlavně kvůli Cirie, která si za svoji hru zasloužila na FTC sedět - ona, Parvati i Amanda všechny hrály s předpokladem, že bude final 3 (což znamená, že obě holky počítaly s tím, že bude Cirie na FTC sedět vedle nich) a je dost škoda, že ze všech lidí je to zrovna Cirie, kdo to takhle schytal. No, nevadí...
FTC nebyla špatná. Ani tady mi Amanda nepřišla až tak špatná, akorát ty obličeje a omlouvání se, což bude nejspíš ten hlavní problém. Z porotců nebyla špatná Eliza, pobavila Natalie. Ozzyho výstup dost na facku, ať už kecy směrem k Parvati, nebo trapárna s vyznáním lásky Amandě. James mě taky zklamal, přišlo mi, že ani tentokrát nepochopil Parvatiiny důvody nejít s ním a Ozzym až do konce.

Favorit ve final 2: Parvati (sympatičtější než Amanda, hrou, vystupováním...)
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 08 zář 2015, 19:07

Natalie si asi zasloužila finále, stejně jako Cirie. Obě na úkor Amandy která je ve finále proč? protože se vezla a kromě pěkného tahu s imunitou vlastně nic nepředvedla a kdyby místo ní tam mohl být kdokoli. V téměř všech blindsidech měla prsty právě Cirie nebo Parvati a Amanda měla prostě štěstí na alianci, ale nějaký extra strategický tah jsem nezaznamenal. Použití imunity nebyl ani tak strategický tah jako spíš tah přežití a ten by zahrál snad každý kdo trochu používá mozek viď Jasone a Eriku :D


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti