S16 - Micronesia - EP15

Koror, Palau, Micronesia
February 7, 2008 – May 11, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:32

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 16:41

ou ou ou :| tak krásná série a podělá jí konečnej vítěz...chápu že flirtování je hezká strategie, ale když se člověk podívá na Parvati, tak to působí jak když člověka tahá levná fuchtle na jedno číslo v křoví. Když neni namalovaná tak se to ještě ztratí, ale když byla na vyhlášení namalovaná, tak sem si málem nablil do klávesnice :mrgreen: myslim že mraky jiných holek by roli "flirtérky" zastalo důstojněji. už nevim kdo tam kvákal tu věc že Parvati ty peníze užije nejlíp...hmm...nevim no...myslim že v butikách, parfumériích apod stoupl obrat o 100%, jak záslužné...no nic, člověk s tim nic neudělá, škoda že ta série nebyla dotažená do dokonalosti celá.

Palec nahoru za Erikovo hlasování. :idea:
Palec nahoru za ozzyho kec na kmenovce, od machýrka by člověk čekal úplně jinej proslov :idea: a všechny palce nahoru že konečně někdo zavřel Parvati megahubu :mrgreen:
Palec dolů za Elizino protahování komu dá hlas
Palec dolů za vystoupení Natalie při dotazech na finálovce, ta se zas ukázala :roll:
Palec nahoru za hru Cirie, takovej vorvaň a jak to dotáhla daleko, na finálovou dvojku by to byl opravdu přetěžkej soupeř při proslovech
Celkově hodnotim sérku 9/10...škoda toho konce
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 16:53

Tahle řada se mi líbila opravdu jen malou chvíli. Vlastně první 3 favoriti venku byli jediní, kteří hře mohli dodat grády. Po odchodu Jonathana jsem měl už jen dva favority a to Joela, který vypadl hned po něm a Alexis, která to dotáhla celkem daleko. Místními podle mě hodně přeceňovaná série, kde vývoj od sloučení už byl předem daný a jen se tam objevilo giga množství hloupých tahů - Erik, Jaison, Oscar.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:02

Co říct? Vlastně nic - vše bylo řečeno lidmi nade mnou

16 Favs - Alexis + všichni z minula, které jsem napsal u jiných sérií
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 18 bře 2014, 21:11

Trochu navážu na Tomáše - pro mě je kmen fanoušků jeden z hlavních důvodů, kterej mi sráží tuhle řadu do průměru. Takovýhle blbštajny aby člověk pohledal, jediná Natalie skutečně za něco stála, Joela a Alexis považuju za naprostej průměr, na kterej člověk časem rychle zapomene... nad výstupy Erika a Jasona se člověk zasměje i po letech, to sice jo, ale kmen "čistokrevných fanoušků hry" jsem si prostě představoval fakt jinak :-|

Co tuhle řadu teda táhne jsou rozhodně Favoriti, holky z final 3 si to krásně povodily, viděli jsme jedny z nejlepších kmenovek ever, to bez debat... ale zase, celkovej dojem mi sráží JFP a jeho odstoupení :angry: Je to prostě kokot, zbytečně akorát zabral místo někomu, kdo by se hrát snažil a hra by třeba dostala úplně jiný obrátky... druhá věc jsou zranění a evakuace Jamese a Pennera, zase velká škoda a vždycky mě nasere, když se tohle v nějaký řadě stane (pokud se ovšem nejedná o nějakýho okrajovýho hráče)

Celkově je to pro mě něco jako Pearl Islands - fakt hodně zajímavá řada, kterou mi ale sráží několik zásadních věcí a událostí :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 21:08

Takže moje shrnutí:

Tahle řada měla vysoký potenciál (hodně mých oblíbených hráčů) a celkovo vzato byla zajímavá a i líbivá. Přesto jí nehodnotím kdovíjak kladně - tím narážím na vítězku (Parvati jsem nefandil a podle mě si to nezasloužila) a také se mi nelíbila ta feminizace. Nejsem fanouškem shlukování stejného pohlaví (platí pro ženy i muže, ale chlapi mezi sebou obvykle bojují, zatímco ženské se spolčují). A jak už tu bylo zmíněno - na mě osobně příliš amorální. A určitě nejsem žádný misogyn - jen si to podle mě musí zasloužit (jako obvykle připomenu vzor Dani) :idea:

Ještě k Reunion: Parvati vyhrála jednoznačně díky jejímu kamarádství s fanynkama Alexis a Nataly (svině) ... opět mi bylo celkem líto, jak tam dokola omílali dokola, jak je Erik hloupej... stačí říct jednou, 2x .. chudák :(

Mezi Jeffem a JFP to opět docela vřelo, ale potěšilo mě, že zařídil Mary manžela :idea: a že má dítě s Michelle Deighton !!! Sleduju hodně show a America's Next Topmodel serii s Michelle jsem shodou okolností sledoval :) osobně jsem to nevěděl a bylo to pro mě obrovský překvapení !!! (mimochodem - v ANTM byla hrozný dřevo) :lol: :lol:

A samozřejmě jsem rád, že ZASLOUŽENĚ je nejoblíbenější opět James :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 01 srp 2015, 00:18

Reunion - dobrý, tradiční, pohodový. Výsledek Sprint ankety o top hráče série maličko na zeblití, ale dalo se čekat. Probst mi přišel s těma dlouhýma ulíznutýma vlasama nějakej divnej, no, nevadí, když u toho nezůstal :D

Mikronézie - Jedna z nejlepších sérií, což mi tenhle rewatch jen potvrdil. Akorát se musím přiznat, že tentokrát mi vadily všechny ty quity a evakuace víc než dřív, protože v podstatě až teď jsem si uvědomoval, že díky tomu vlastně popadala veškerá konkurence, která mohla Parvati a její randelianci zkřížit plány (Fairplay, Penner, Chet, Kathy, James... 5 z 15 soupeřů odešlo/vzdalo a z toho pár soupeřů ale sakra solidních). Jinak pohoda. Pre-swap super, po blindsidu na Joela to trochu vázlo až do sloučení, kde se to ale zase luxusně rozjelo. Vítěz víceméně dobrý, jsem teď s vítězstvím Parvati celkem smířený (zvlášť když vidím v Amandě takové celkem slušné zlo :D ), ale rozhodně se najdou lepší...

Cast:
Fairplay - mám ho rád, tu krátkou chvíli mě bavil, ale zvoral to. Někde jsem četl (snad na Funny 115), že ve skutečnosti hru vzdal kvůli tomu, že se před hrou někde porval v baru a pak ho bez prášků bolela držka... což na něj docela sedí. Zabral tím vlastně ale úplně zbytečně místu v castu a zásadně ovlivnil hru u favoritů, která se bez toho mohla odvíjet úplně jinak...
Mary - who? :D
Yau-Man - krom prvního dílu slabota. Podle všeho to byl ve skutečnosti on, kdo nasral Cirie tak, že šla k druhé alianci... nezaujal. Páč nebylo čím.
Mikey B - celkem sympaťák, co odešel brzo jen díky debilitě Joela a rafinovanosti Tracy (ani nevím, jestli jsem rád nebo ne - Mikey mohl být dobrý hráč)
Joel - blbec, co v podstatě rozvrátil celý kmen fans. Aspoň nakonec dostal, co si zasloužil.
Penner - fajn, dobře se poslouchá, totiž když zrovna neřve nadávky... nevadil mi, ale něco tam chybělo.
Chet - svou neschopností občas docela vtipný, jinak nejslabší článek Tracyiny aliance a to i co se týče zajímavosti
Kathy - mrzí mě, jak to s ní dopadlo, protože byla skvělá, když na to zrovna měla náladu. Jedna z favoritek série
Tracy - taková chytrá mrcha, která mě hodně bavila. Protáhla Cheta skrz 3(!!!) kmenové rady, což je podle mě výborný výkon.
Ami - zpočátku nebyla skoro vidět, což je docela škoda, Ami je super. V posledních epizodách měla pár perfektních momentů, kdy se snažila obrátit hru ve svůj prospěch...
Eliza - bavila, fandil jsem jí. Věčný outsider (underdog).
Ozzy - zase až tak hrozný mi nepřišel, totiž když se zrovna necucal s Amandou. Jo, a jako porotce byl sakra na facku :cry:
Jason - fajn, trochu blb, ale sympatický. Do nalezení Ozzyho fake idolu zase až tolik prostoru nedostal, ale jeho tupost byla celkem zábavná.
James - docela zklamání. Připomněl jsem si aspoň, proč si toho v souvislosti s Jamesem z Mikro moc nepamatuju - protože nic nepředvedl, totiž krom počátečního cukrování s Parv, sem tam nějakého vtípku, jezení netopýrů a evakuaci kvůli řízanci na prstě. Za co sakra dostal cenu favorita série, to mi hlava nebere.
Alexis - moc mi nesedla. Jo, byla fajn... nebyla otravná... nebyla ale ani zábavná nebo sympatická... a když se ještě nakonec ukázalo, že i ta Natalie je zajímavější... zkrátka a dobře, Alexis není někdo, komu bych fandil nebo kdo by mě nějak extra zaujal.
Erik - až mě překvapilo, jak moc mě Erik vlastně bavil. Jasně, je to blbec nad blbce ale i tak... vypadá to, že se mi chlapec probojoval do top 10 nejoblíbenějších Survivor chlapů vůbec
Natalie - dlouho, hodně dlouho nebyla vůbec vidět. Nevýrazná, nudná. V závěru se ale rozjela a celkem mi i sedla. Favoritka série to ale určitě není...
Cirie - udržela si svůj standard, hrála dobře, ale její kouzlo na mě malinko přestalo působit. I tak jedna z favoritek série.
Amanda - nebýt posledních pár epizod, kdy se přeci jen trochu zmátořila a docela mě i bavila (totiž potom, co se jí vypakoval Ozzánek a Amanda se chytla mnohem sympatičtějších spojenkyň), byla by Amanda bezkonkurenčně na posledním místě v mém žebříčku hodnocení tohohle castu.
Parvati - opravdu jsem se snažil přijít Parv na chuť. Celkem se asi i povedlo. Ale faktem zůstává, že pomalu celou pre-merge byla dost nemastná-neslaná, nezajímavá, pomalu až neviditelná. Její hru teď ale určitě respektuju o dost víc.

Oblíbenci série: Erik, Kathy, Tracy, Cirie, Ami, Eliza, Parvati, Jason, Penner
Hodnocení série: 8
Hodnocení vítěze: 7
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod sun.eagle » 08 zář 2015, 19:23

Tak vítěž zasloužený, Amanda si to nezasloužila, za co taky? za to vytáhnutí imunity? to by udělal i slaměný panák protože by musel jinak jet domů. Parvati ač si o ní myslím svoje šla tvrdě za svým, přes mrtvoly a její způsob hry jí přinesl úspěch.
Jen taková poznámka na okraj - podle mě byla nejepším hráčem Cirie.
K sérii jako celku:
Tak možná za to může to přehnané očekávání a ta aura dokonalosti která tuhle serii obklopuje ale za sebe mužu říct že si z ní na zadek rozhodně nesedám.
Hlavně ze začátku mi vadilo odstoupení toho šaška Fairplaye - prostě naprosto nesmyslná účast a zabrání místa zajímavému hráči. Taky rozjezd celé série mi přišel poněkud vlažný a rozvláčný, a taky tam vypadlo několi zajímavých hráčů. Yul-Man, Tracy. Kmen Fans byl tragický, nesmyslné kroky hloupého, arogantního hromotluka Joela vlastně pohřbily celý kmen a třeba Tracy kdyby se dostala dál mohly se dít věci.
Sérii taky poškodily četná odstoupení zajímavých hráčů, na kdyby se nehraje ale kdyby někteří nemuseli odcházet tak by možná finále vypadalo jinak.
Taky soutěže - série se pravděpodobně brala jako taková bilanční a lehce nostalgická i kvůli učasti legend soutěže, jak jinak vysvětlit že dobrá polovina soutěží už tady byla.
Velké plus tahle série sbírá za poslední třetinu. Tam se panečku děli věci, tolik podrazů, intrik, chytrých i hloupých tahů a emocí doposud žádná serie nenabídla.
Když to shrnu kolem a kolem tak kvůli té poslední třetině chápu že Micronesii spoutu lidí považuje za nejlepší ze všech, ale zárověn chápu že kvuli těm dalším dvěma třetinám ji kdekdo považuje jen za nadpůměrnou. To je i můj případ.

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S16 - Micronesia - EP15

Příspěvekod Kvitovka456 » 03 led 2016, 21:55

Nejlepší série v historii Kdo Přežije, plno zvratů a idiotských i skvělých tahů, plno zajímavých lidí. Parvati tu hrála mnohem lépe než na CI tam nedostávála moc prostoru, tady ukázala svojí úžasnou strategickou a sociální hru. Kmen Fans rozhodně lepší než v Caramoan tam to byl sjezd magorů a naprosto neschopných hráčů, tady se mi Fans líbili. Škoda že to Kathy vzdala, mohla se dostat daleko. Každý díl téhle série mě mco bavil a po sloučení to bylo epické, ale bohužel takhle kvalitní sérii už asi neuvidíme, Heroes vs Villains byla pro mě posledné série která Mikronésii konkurovala, pak to šlo dolů. S vítězkou jsem spokojená, ale Cirie by si to rozhodně zasloužila více. Hrála úžasnou hru a na to že je lachtan to dotáhla sakra daleko, myslím že kdyby finále bylo ve třech tak Cirie vyhraje.
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek


Zpět na „S16 - Micronesia — Fans vs. Favorites“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti