S17 - Gabon - EP01

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:38

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:25

Prostředí super, škoda že se neřeší přístřešky.

Nejvýraznější osoby
Randy - až budu mít svatbu, on by jí měl točit abych se po svatbě rozvedl :mrgreen:
Michelle - nepřišla mi nijak extra hezká a sociální hra nula, takže letěla
Gillian - zaplať pánbu že letěla, starý babky by měli bejt do téhle soutěže nějak fyzicky zdatný, jinak jen zabíraj místo
Sugar - zajímavý vzhled a docela mě baví, momentka kdy si plácla s Jeffem pobavila :mrgreen:

Obrázek

Charlie - nechutný, doufám že co nejdřív vyletí..
Corinne - zatím nejhezčí a zdá se že inteligentní kočka 8)

ostatní celkem zapomenutelní zatím...
Obrázek

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 25 dub 2020, 19:06

Tahle série má jednoznačně nejhezčí prostředí, ty prostřihy jsou úžasný. Neskutečný zážitek to už jen sledovat natož to vidět naživo. Příjemná změna oproti plážím a moři.

Sympatičtější jsou mi rozhodně žlutí Kota, hlavně Corrine. Takhle výraznou první zpověď na kameru jsem ještě nezažila, zatím je ale nějaká milá. A z chlapů Bob, překvapil zručností a fyzicky na to taky nebude nejhůř. Charlie mě baví, to je aspoň showmance, kam se hrabou Ozzy s Amandou. :lol:

U červených je to horší, tam je mi zatím sympatický asi jen nerd Ken. A Randy má trefné poznámky, dost mě baví. Jsem ráda, že letěla Michelle, byla neskutečně protivná a nesympatická. Ta Gillian celkem ušla, z ženských u červených je tam asi nejvíc co k čemu, ale nedá se říct, že by měla konkurenci. Scéna se sloním trusem mi připomněla Pelíšky. :lol:

Líbí se mi způsob, jak Bob nosí buff. Takhle originálně jsem to ještě nezažila. :idea:

Fandím: Corrine, Bob
Nejhorší: Ace (plný huby keců na začátku nemusím), Susie
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP01

Příspěvekod carneval » 11 srp 2020, 02:47

Uz jsem Gabon videl, akorat se moje komentare ztratily spolu se starym forem... tak budu komentovat jen strucne - Gabon jako lokace super, soutezici si matne vzpominam jako docela nevyrazny. Prvni vyloucena Michelle si o to mozna trochu rikala, ale logiku ten tah postradal... jak nekdo rikal v uvodu dilu, parodie na Survivora, kdyz prvni tri ve Fangu byly starsi matky :D

Prislo mi, ze mozna proto Michelle mezi starsi tlupu nezapadla, ale rozhodne byla fyzicky zdatnejsi, nez Gillian... na druhou stranu druha soutez o imunitu s tezkou kouli, asi by tam krehka Michelle taky moc nepomohla.

Spoiler!
Uz nyni se tesim na rozpad cibulove aliance
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů