S17 - Gabon - EP02

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:38

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S17 - Gabon - EP02

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:26

hmmmm...no tedy...tak beru zpět, teď je top hot kočka Sugar 8) v těch kudrlinkách jí to hodně sluší :oops: a to jak si vedla na exilu, klobouk dolů, furt jsem měl pocit že to zabalí a půjde si sednout do trávy a ona pořád šla a šla až k imunitě :idea: jestli je její taktika "hloupoučká, vemte mě pod ochranná křídla" a přitom si povede takhle, tak na to má perfektní vzhled a každej jí to zbaští :idea:

Obrázek

Dále se mi líbí Ace, v tom chlápkovi něco rozhodně bude :idea: doufám že se tahle dvojka dostane daleko :idea: ale jeho vzhled mu bude naopak trochu škodit, protože už od první vteřiny v něm člověk vidí hajzlíka, kterýmu se nedá moc věřit

Palomy je docela škoda, měla moc hezký očiska a snažila se zachránit 8)

Corinne teď druhá největší kočka kmene s mozkem v hlavě :idea:

V druhém kmeni to válcuje Randy :mrgreen: jinak je to bída, ještě tak Matty, jinak nic extra :|
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP02

Příspěvekod carneval » 16 srp 2020, 06:01

Zkouknul jsem temer pulku sezony, tak se mi ted spatne hodnoti jednotlivy epizody ... v soutezi vsechno zorchestroval Ace ve snaze zbavit se Palomy a vyslo mu to. Je to skoda, prisla mi docela roztomila a hlavne me bavily jeji posmesky vuci Ace-ovi a jeho joze apod. :)

Jinak samozrejme hands down Sugar nasla skrytou imunitu, to jsem necekal.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti