S17 - Gabon - EP03

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:39

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP03

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:29

Tak tenhle díl mě jednoduše s prominutím nasral :cry: nejhorší díl survivoru ever...výměna mě naštvala, protože už jsem si docela začal zvykat kde kdo je a totální znechucení jsem se dozvěděl v průběhu dalších minut, jelikož se Ace a Sugar dostali do nejhoršího kmene ever, kterej navíc drží při sobě :cry: :cry: :cry: no jestli je zachrání imunita Sugar nebo nějaké poblouznění Mattyho, na kterýho jedinýho se dá v tomhle kmeni koukat, tak budu neskutečně vděčnej, protože jestli to tam ovládne silná čtyřka lůzrů a vyhází nejzajímavější hráče, tak si budu trhat vlasy a hodim tuhle sérku na úplný dno všech sérií :twisted:

Soutěž o imunitu...co to jako sakra bylo?? marnost nad marnost. GC, Crystal, Ken a Kelly úplně mimo, ty kdyby tam nebyli tak to nikdo nepozná a vraždil bych když pak do kamery někdo z nich řekne že kmen musí zůstat silnej a vyhodí Jacquie, která makala

Obrázek
Obrázek

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S17 - Gabon - EP03

Příspěvekod Kamhal » 05 kvě 2016, 07:48

Rendy píše:Soutěž o imunitu...co to jako sakra bylo?? marnost nad marnost. GC, Crystal, Ken a Kelly úplně mimo, ty kdyby tam nebyli tak to nikdo nepozná a vraždil bych když pak do kamery někdo z nich řekne že kmen musí zůstat silnej a vyhodí Jacquie, která makala

Presne a jeste kdyz Kelly na kmenovce vypali, ze je fyzicky lepsi nez Crystal a Ken a oni si ji stejne nechaji...
Z tehle rady mi je na druhe sledovani cim dal tim vic sympatictejsi Randy :)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP03

Příspěvekod carneval » 16 srp 2020, 06:07

Docela me prekvapilo promichani kmenu uz ve treti epizode (kalendarne nejakych 10 dni?), podobne jako v Cine Aaron to tady odnesla Jacquie - je to vuci ni docela nefer, ale osobne me nezaujala a jeji odchod mi nevadil. Soutez o imunitu naprosto marnej vykon Fangu, to jsem nepochopil co tak tezkyho na padlovani .. hold Amici :roll:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti