S17 - Gabon - EP05

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:39

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S17 - Gabon - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:38

Trochu jsem nepobral ten tah štafety s imunitou mezi Acem a Sugar, ale asi nějaký rozvíření vod, ale je to teda dost riskantní pouštět jí z ruky, překvapuje mě s jakym klidem tam tyhle kroky Sugar dělá...získání imunity jako nic, předávka tam a zpátky jako nic, zajímavá hra ala "blbka" pro všechno, jsem zvědav jak jí to bude fungovat

Crystal mě překvapuje, ženská jako hora, větší horu jsem neviděl, vysportovaná na maximum a v soutěžích žádnej zázrak, čekal jsem víc.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP05

Příspěvekod carneval » 16 srp 2020, 07:10

Opet si toho z tyhle epizody moc nepamatuju, Ace a Matty uzavreli kratkodobou alianci a Fang se opet placa v hovnech... tady meli alespon sanci, ale ten finis opet nezvladli. Jinak si nejsem jist, ze produkce zamyslela moznost pro soutezici preskakat ty prekazky...

Odesla Kelly, ktera ocividne spoustu lidi postvala proti sobe.. :angry:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů