S17 - Gabon - EP06

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:40

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP06

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:54

oooooouuu...andílek Sugar má pěkně ostrý drápky 8) nepamatuju se že bych viděl takovýhle zaříznutí hada svou poslušnou ovečkou, která mu dokonce nechala přivonět k imunitě. Nevím nevím zda to byl dobrý tah, ale ta holka má imunity na všech prstech, užívá si exilu, nikdo jí nebere vážně a ona to tam takhle rdousí...no jsem hodně zvědav na pokračování. 8)

Obrázek

Corinne je proti ní taková čistá zmijka, ale sexy, s ní není radno dostat se do křížku a říkat jí "chtěl jsem hlasovat pro tebe"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: blbka...vysmahněte už někdo tyhle maminy ze survivoru, jsou tam jen do počtu a drží se až moooooc dlouho :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP06

Příspěvekod carneval » 16 srp 2020, 07:17

Dana je mi lito, obzvlast ted, kdyz uz jeho zivot predcasne vyhasnul :(
Ace(-hole) uz mel jit davno, taky mi prisel jako hroznej slizoun :mrgreen:

Jinak se toho moc nedelo, Bob se rozbrecel a Sugar byla naprosto nicotna behem souteze o odmenu.. na druhou stranu nevim, proc vybrali nejmensiho clena kmene? Logicky bych poslal Crystal, leda to bylo dany losem...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti