S17 - Gabon - EP07

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:40

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S17 - Gabon - EP07

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:51

Teď se vrátím k nedokoukané sérii, kde mě namíchlo vypadnutí Ace. A popravdě to co mi chybělo v OW tu mám plnými doušky. Sugar si moc big movem nepomohla, holka se v té hře pěkně plácá, škoda, snad se probere. Palec nahoru Susie, která rozhodně není ovečkou a pořádně překvapila Marcuse, který to sice tušil, ale nemohl s tím moc dělat. Rozdělení do dvou nových kmenů se mu stalo osudným a je to dobře, alespoň tu nemáme převahu jednoho kmene. Další plus bylo osvětlení situace od Crystal, koukat se na ní nedá, v soutěžích marná, ale tohle se jí povedlo. No holt s těmahle lidma se mnohem lépe pracuje, než s ovcema jako Christina v OW, tam mi bylo Troyzana fakt líto. Nicméně ať vítěz nějak reprezentuje, fandím Corinne a Mattymu :idea: Crystal a Kenny ať jsou jaký jsou, tak v soutěžích jsou úplně neschopný a já se rád mrknu i na nějakou bojovnost.
Zahození imunity nepřekvapilo, dalo se to čekat, že když se budou všichni koukat, že jí nikdo nebude chtít aby mu to nedalo terč na záda, tenhle tah se CBS moc nezdařil.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP07

Příspěvekod carneval » 24 srp 2020, 05:11

Souhlasim, ze ten tah se skrytou imunitou na hostine byl dost naivni. I kdyby Kenny dokazal ten papir pred Charliem skryt, to tam jako bude kopat v pisku 10 metru od ostatnich a tvarit se jakoby nic? :?
To promichani kmenu byl ocividny zasah produkce k nejakymu razantnejsimu zamichani karet a asi jim to vyslo, protoze to do "zajimavosti" zase vlilo novou krev v podobe podrceni cibuliance.
Jinak ano, ten krok daval smysl, protoze Susie by rozhodne moc dlouhou zivotnost po boku Marcuse nemela...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů