S17 - Gabon - EP08

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:41

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 11:07

Zajímavá epizodka 8) lůzři to tady koukám začínají šéfovat, doufám, že vše nakonec dobře dopadne a vítěz bude reprezentovat 8) Druhý kmen je před sloučením byl naopak plný mých favoritů. Matty a Corinne to doufám dotáhnou daleko, Randy je fakt klasik, Sugar je zlatíčko, ale to že nakonec zahlasovala s Crystal a pařmenem...hmm...nejde mi to na rozum. Myslel jsem že tím jak si Crystal otevřela pusu na kmenovce a Sugar to okomentovala, že ví kdo má jakou povahu, tak jsem si na 100% myslel, že jí za tohle potopí...nějak jsem nepochopil, co jí udělal Charlie :? No aspoň to není tak jednoznačné a je v hlasování pěkný chaos, kdo chce tohle ovládnout, tak všechna čest 8) Bude si muset naklonit jak přelétavou Susie, tak Sugar, která hlasuje nevím podle čeho :? Kenny je opravdu prazvláštní, jeho komentář, že je v kmeni s dvěma kráskama, mě naprosto uzemnil :shock: Mattyho momentka po vyřazení Marcuse pobavila :mrgreen:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S17 - Gabon - EP08

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:05

Výborný díl! Soutěž o odměnu á la golf byla perfektní, líbí se mi, že skoro vždycky dokážou na 100% využít terén Gabonu. Nečekala jsem, že to bude nakonec tolik vyrovnané. Z Mattyho jsem u posledního výstřelu měla málem infarkt. Ne poprvé a asi ani ne naposled musím dát za pravdu Randymu, byl to zbytečný risk.

Bobova falešná imunita byla tak úžasná, že by se nikdo nemusel stydět, kdyby na to skočil, Bob si s tím hodně pohrál :idea: Obrovský rozdíl proti Ozzymu smějícímu se klacku.

Tahle epizoda měla plno neuvěřitelně vtipných momentů - Kennyho, který se na loďce točí snad ještě dnes, opět Kennyho... a jeho sexy spoluhráčky v kmeni, Mattyho výraz při zjištění, kdo na poslední TC vypadl a Charlieho radost, že se brzo shledá s Marcusem, ten byl z vypadnutí snad ještě víc nadšený, než kdyby ve hře zůstal :D (a jako bonus bude vedle Marcuse sedět při každé radě! :D )
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP08

Příspěvekod carneval » 24 srp 2020, 05:17

Souhlasim, tohle byl pekny dil. Vyraz Corinne vs Matty po zjisteni, ze byl vyloucen Marcus - k nezaplaceni.
Kenny pak v tabore paberkoval se dvema "sexy zenskyma", kasal se jako kral Gabonu v minulym dilu, jenom ten klacek ve vode.. :lol:
Sjednoceni jsem cekal ted nebo pristi dil, jsem rad, ze to prislo uz nyni a odnesl to Charlie, ktery mi osobne je sympatictejsi nez Corinne nebo Randy. A jinak ano, Charlie byl z vylouceni prekvapeny, ale NADSEN - bude na nej v Ponderose cekat Marcus :sex:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů