S17 - Gabon - EP09

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:41

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S17 - Gabon - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 11:08

No vida, Sugar se nám vzpamatovala a hned je z toho perfektní blindside :mrgreen: :mrgreen: Proč to Bob Sugar vykecal je jasný, trapně chtěl zjistit, jestli má tu pravou, ta mu na to neskočila a ještě ho přesvědčila aby se jí zbavil, což on znovu trapně udělal, protože akorát přišel o svojí malou výhodu :cry: . Randyho je líto, mnohem radši bych byl pokud by se takhle vysmáli mamutímu objektu Crystal (jak taková hora může o někom říkat že je skřet? ) nebo Kennymu, kterej je taky tragickej. Líto mi je Corinne, protože je teď na odstřel :| přitom kočka a chytrá, ty já můžu. No ale hlavně doufám, ať se do finále nedostane někdo z trojice Crystal, Kenny a Susie...trosečník musí i nějak reprezentovat a bejt obstojnej v soutěžích 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S17 - Gabon - EP09

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:08

Škoda Randyho, byl to nejzajímavější hráč téhle série. Neskutečně mě bavil jako diváka, ale je fakt, že s ním musí být problém vyžít. Ze začátku jsem ho nemohla ani vidět, ale pak jsem si k němu našla cestu a měla ho díl od dílu radši. Nikdy bych neřekla, že mi takhle pesimistický a jedovatý chlap může být tolik sympatický. Některé věci, co řekl, byly už dost přes čáru, ale většinou jsem se musela smát a souhlasně přikyvovat :D . Musím přiznat, že jsem se při jeho vyloučení neubránila smíchu, ale takový konec si snad ani on nezasloužil.

Akci "falešná imunita" jsem z pohledu Boba moc dobře nepochopila. Tedy jednu část... Měl vyrobenou perfektní imunitu, snad nikdo by nepoznal, že není pravá, mohl ji využít mnohem lepším způsobem ve svůj prospěch. Randy by byl vyřazený tak jako tak a zahodit takovou výhodu, jen kvůli možnosti někoho zesměšnit, mi nepříjde jako nejlepší tah. Raději běžel za Sugar a řekl jí, že si ji vyrobil, nevím, co od toho očekával. Jestli to byl způsob, jak zjistit, jestli má imunitu už z dřívějšku ona, tak... ehm

Na druhou stranu se opravdu chytře zachoval na kmenové radě, kdy hlasoval společně s Randym a Corinne pro Susie. Oni totiž chudáka Boba obelhali, byl taky přesvědčen, že je imunita pravá, na EI ji na něj totiž nastražila zlá Sugar a on na to skočil :D A Randymu ji samozřejmě předal jen s těmi nejlepšími úmysly! :lol: :lol:

Škoda, že video, které jsem si stáhla, je useknuté ihned po vyloučení a tak jsem se nedočkala Randyho závěrečné řeči, na tu jsem se hodně těšila, budu si ji muset dohledat. Tipuju něco ve smyslu, že se vrátí a podpálí jim tábor :lol:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP09

Příspěvekod carneval » 02 zář 2020, 07:57

Rozporuplny dil, predevsim kvuli aukci. Mam Sugar celkem rad, ale nepochopil jsem to divadlo se susenkama - jestli to bylo strihem nebo cim. Randy ji nabidnul susenku jako prvni, ona odmitla. On dal nekomu kdo sedel vedle ni (tusim Ken), pak ji nabidnul znovu a ona rekla ne. Tak je rozdal a kdyz ji nabidnul posledni susenku (svoji), tak ji vzala a dala Mattymu. Takhle jsem to pochopil z toho, co jsem videl. Tudiz jsem nepochopil (at uz to bylo v tomhle dilu nebo pozdejsim), jak se obhajovala, ze ji Randy zadnou susenku nenabidnul.. eh? :roll: K tomu se jeste pridala otravna Susie s tim, ze ji taky prislo, ze se Randy nechtel s nikym podelit... celkove jak Sugar automaticky prihazovala, aby Randy nic nedostal, mi prislo ubohy. Dobre pro Randyho, ze stejne dostal pivka, orisky a tusim jeste neco. :idea:

Zaver epizody byl pak ve stylu Bobova imunita - vypadala dobre, zajimavy tah vyjit Sugar na ruku a podrazit Randyho, coz ho pak behem navratu z TC (dalsi dil) rozcililo. Nevim co jinyho od toho cekal?
Spoiler!
Na druhou stranu kdo vi, tohle navazani vztahu se Sugar se mu milionove vyplati


Ad Randy: V uvodu me bavilo, jak trpel ve Fangu. V Kote tak zajimavy nebyl, na ty veceri "Kral Gabonu" byl dokonce trapnej, ale celkove dobrej hrac :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti