S17 - Gabon - EP12

Wonga-Wongue Presidential Reserve, Estuaire, Gabon, Africa
September 25, 2008 – December 14, 2008
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S17 - Gabon - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:42

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S17 - Gabon - EP12

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:47

HAHA!! :mrgreen: :mrgreen: tak tohle jsem nečekal, zázrak se dostavil a to v podání Sugar 8) už mi tam začala trochu lézt na nervy, ale tenhle díl se jí povedl. Tahle sérka se i díky ní mění každým dílem a tak to mám rád 8) Konečně si Sugar všimla jaká je Crystal B*tch na kterou se nedá ani dívat a vymetla jí z kmenovky sviňskym krokem :mrgreen: :idea: Pohled na Kena byl na kmenovce epickej :twisted: I tak se může stát cokoliv, Kenny se spolčí se Susie, zabrnká na Sugar nebo Boba a pojedeme na novo :mrgreen: jsem zvědav jak to dopadne. No a další sérka na zařazení do mých oblíbených. :P Tahle série že je hodnocená jako jedna z nejhorších? a proč? :?

Taky zajímavej postřeh, že v posledním ráji na zemi jsou orangutani za plotem...krásná vizitka :cry:

Bob: Imunitu...
Matty: hm?
Kenny: A mám to v kapse a teď tě podrazim!
Crystal: Blbec, teď to máš spočítaný jako ostatní!
Bob: si nechám na krku...
Kenny: a sakra...
Obrázek
Sugar: ....
Kenny: ????
Matty: YEAH!
Crystal: B*tch!
Corinne: YEAH!
Kenny: a sakra podruhé...
Obrázek
Jeff: Kmen promluvil...
Matty: uuuuuuuuuuuuuuuuufffff
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S17 - Gabon - EP12

Příspěvekod carneval » 02 zář 2020, 09:14

Super dil, Bob chtel bejt vuci Kenovi dobrak a ten se mu za to chtel odmenit podrazet hodnym dam z Mikronezie... skoda synku, tak veliky nejsi :D

Bob citil spiritualni propojeni s opicema, hezke. Sugar se zzelelo Mattyho, dojemne. Vylouceni Crystal mi nevadilo, ackoliv na rozdil od soutezicich jsem ji mel vlastne docela rad, predevsim v uvodu, nez se psychicky sesypala.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S17 - Gabon — Earth's Last Eden“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti