Face Off S8 - EP4

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S8 - EP4

Příspěvekod milan » 19 pro 2014, 13:15

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP4

Příspěvekod rhee » 06 úno 2015, 16:13

Téma epizody - Royal Flush
► For their first individual challenge, the contestants have to select a poker card and use it to create royal court members.

Logan - Překvapilo mě, že byl v téhle epizodě prakticky neviditelný, kamera se na něj zaměřila maximálně 2x. To, že se nakonec umístil ve skupině "safe" se na základě střihu dalo očekávat, ale dle mého názoru vytvořil společně s Emily nejlepší masku epizody.

Emily - Šikovná holka, na to, že je /tuším/ nejmladší soutěžící v historii show, tak předvádí solidní výkony. Zajímalo by mě, kde nabrala tolik zkušeností.

1.jpg

Regina - Další, u koho mě překvapila škatulka "safe", Regina udělala hodně práce (druhý obličej na zadní straně hlavy), přišlo mi, že si toho porota ani pořádně nevšimla.

Darla - Tvarově i barevně zajímavé.

2.jpg

Adamův King of Clubs alias PIMP mě rozesmál, fajn dvojsmysl :D

4.jpg

3.jpg

Danielovi se maska vůbec nepovedla, ale Anthonyho podle mě byla ještě horší a měl jít domů on.

Top Looks
Darla - Jack of Hearts
Emily - Queen of Hearts
Julian - Jack of Clubs

Safe
Adam - King of Clubs
Ben - Jack of Diamonds
Kelly - Queen of Spades
Logan - Queen of Clubs
Regina - Joker
Rob - Jack of Spades
Stephanie - King of Diamonds

Bottom Looks
Anthony - King of Hearts
Daniel - Queen of Diamonds
Jamie - King of Spades

Vítěz - Emily (Team Laura)
Vyřazen - Daniel (Team Anthony)
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP4

Příspěvekod Moly » 07 bře 2015, 21:19

Po dlouhé době jsem se vrátila ke sledování FaceOff (a to díky tobě, rhee, a Tvému podpisu :mrgreen: ) a ačkoliv obvykle nekomentuji jednotlivé díly (a to ani v Survivoru či TAR), tady mi to nedá.

Téma se mi hodně líbilo, wimsical díly mám obecně v oblibě a i konkrétní motiv karet je dle mého dostatečně atraktivní. Vítězka vzhledem k množství odvedené práce jak na konceptu, tak i při aplikaci rozhodně zasloužená, ačkoliv mi trochu vadila konotace s kostýmem Heleny Bonham Carter.

rhee píše:Emily - Šikovná holka, na to, že je /tuším/ nejmladší soutěžící v historii show, tak předvádí solidní výkony. Zajímalo by mě, kde nabrala tolik zkušeností.


Pokud si ji nepletu s jinou účastnicí, tak tuším, že v úvodním díle mluvila o tom, že navštěvuje odbornou maskérskou školu/kurz/zkrátka má v tomto oboru vzdělání. A podle svých slov z úvodního medailonku opravdu je dosud nejmladší účastnicí.

rhee píše:Regina - Další, u koho mě překvapila škatulka "safe", Regina udělala hodně práce (druhý obličej na zadní straně hlavy), přišlo mi, že si toho porota ani pořádně nevšimla.


Tady si myslím, že šlo především o disproporci mezi přinejmenším zajímavým konceptem a ne tak zdařilo aplikací (paint job se mi nezdál až tak propracovaný a je možné, že došlo k většímu počtu technických chyb, alespoň to tak na mě působilo -> plus bod za koncept mínus bod za provedení = safe pozice). Obdobně jako u Roba (tam se mi koncept líbil hodně, ale už za ty technické obtíže může být rád za záchranu zadku, kdyby se mu tohle stalo v pozdějších kolech, měl by nejspíš zásadní problém).

Bottom 3 byla jasná, a jelikož u Jamie porota ocenila snahu o invenci, bylo jasné, že potíže mají především Anthony (otřesný nápad i provedení) a Daniel, jehož výtvor na mě u monitoru nepůsobil zdaleka tak odpudivě, nicméně podle zpětné vazby ze strany poroty bylo jasné, že je v háji.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP4

Příspěvekod rhee » 09 bře 2015, 12:36

Moly píše:Po dlouhé době jsem se vrátila ke sledování FaceOff (a to díky tobě, rhee, a Tvému podpisu :mrgreen: ) a ačkoliv obvykle nekomentuji jednotlivé díly (a to ani v Survivoru či TAR), tady mi to nedá.


To mě těší, že jsem sem nalákala aspoň jednoho člověka, ta "samomluva" mě už začala unavovat :D

Emilyna Srdcová královna mi taky v mnohém připomínala tu z Burtonovy Alenky (hlavně mi ji evokuje ta mohutná červená paruka a bílý obličej). Jinde na fórech to ale nikdo další nezmiňoval, už jsem si myslela, že jsem jediná, kdo má tenhle pocit. Za info ohledně Emily díky, buď jsem to vůbec nepochytila, nebo se mi to jenom vykouřilo z hlavy. Obě varianty jsou dost pravděpodobné :mrgreen:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S8“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti