Face Off S8 - EP5

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S8 - EP5

Příspěvekod milan » 02 úno 2015, 07:32

Epizóda 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S8 - EP5

Příspěvekod Mogo Mogo » 15 úno 2015, 19:49

Na začátku musím říct, že mě potěšila návštěva Jill, do které jsem se zamiloval při sledování Wipeoutu na TV Barrandov asi před dvěma lety :dance: Co se týče samotné první soutěže, tak jsem byl spokojen! Tohle "předávání štafetového štětce" se mi líbilo už minule a teď se to opět povedlo. Masky se mi líbily všechny 4 a tak mi bylo úplně jedno, kdo nakonec vyhraje.
Dále musím pochválit nápad na spotlight challenge, protože to bylo něco nového, originálního, co tady ještě nebylo a bylo to super! :idea:
Bez názvu.png

S rozhodnutím o vítězi se tento týden absolutně ztotožňuji. Keramických panenek jsme mohli v soutěži vidět už hodně (napadá mě teď třeba Sashina z minulé série nebo Samina hned z té první), ale tahle se mi možná líbila ze všech nejvíce. :dance: Nejvíce musím pochválit vlasy a hlavně tu roztomilou fotku s manželem :mrgreen:
Maska Emily a Jamie byla také povedená, ale moc mi neseděla na přidělený zvuk. Ten působil více "hmyzovsky" :lol: a ne moc jako dinosaurus... Přesto to bylo povedené :)
S čím jsem ale s porotou nesouhlasil byla maska Darly a Anthonyho. Zadaný úkol to splňovalo dokonale, husí kůži jsem z toho měl a originální to bylo taky. Ano, obličej vypadal trochu jako by měl fousky, ale to pro mě nebyl důvod, dát masku do bottom looks.. :cry: No, alespoň nevypadli..
Ben s Julianem odvedli i přes počáteční problémy dobrou práci a maska se jim povedla. Jestli to ale bylo tenhle týden na top looks? To už si nemyslím.. Přesto to není konec světa :)
Návrh Logana s Robem se mi nelíbil už od samého začátku. Konečný výsledek sice nevypadá tak špatně, jak jsem původně myslel, ale přesto to nebyla žádná sláva. Přesto palec nahoru, že toho stihli tolik. :idea:
Tak už zbývá jen borec na konec :lol: Maska Reginy a Adama byla opravdu hrozná a na rozdíl od porotců se mi na ni nelíbilo nic. Úplně nevyužitý potenciál zvuku (opravdu se na to dalo vymyslet něco originálnějšího než robot, ale tohle? :? ) a celkově nepovedený výkon tak vedl k zasloužilému vyloučení Reginy a Adam musel děkovat všem maskérským bohům za imunitu z foundation challenge :D
Na konec ještě dodám, že bylo fajn vidět zase R.J. :dance: a nebránil bych se dalšímu záskoku třeba i klidně za Anthonyho.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP5

Příspěvekod rhee » 20 úno 2015, 21:36

Téma epizody - Sounding Off
►The contestants must create a character around a unique sound effect composed by sound designer Erik Aadahl.

Neokoukaná soutěž, něco na tenhle způsob bych uvítala častěji :idea:
Mogo Mogo píše:Na konec ještě dodám, že bylo fajn vidět zase R.J. :dance: a nebránil bych se dalšímu záskoku třeba i klidně za Anthonyho.

To neee, jedině za toho Rayce a klidně i nastálo :D Osobně proti němu nic nemám, ale ze všech dosavadních vítězů je asi nejslabší.

Stephanie & Kelly - Ticks - Housewife Automaton - Suverénně nejlepší maska, originální provedení, dobře vymyšlený doprovodný příběh.

doll.jpg

Ostatní masky mě moc neuchvátily. Nějaký ten dinosaurus byl ok, démon fajn nápad (ještě, že jim Anthony něco vymyslel, kdoví, jak dlouho by ještě tápali), ale realizace už trochu pokulhávala, ta maska na obličeji vypadala moc gumově. Loganova příšera slabá, asi se společně s Robem chtěli ukázat, kolik toho jsou za tak krátkou dobu schopni stihnout, ale výsledek byl přeplácaný, nepřehledný a celkově slabý.
Darla & Anthony - koncept se mi líbil, použití kousků lidských obličejů na břicho :idea:, ale i tady to shodilo provedení a Reginin mimozemšťan jednoznačně nejhorší, zasloužený odchod domů.

Top Looks
Stephanie & Kelly - Ticks - Housewife Automaton
Julian & Ben - Heavy Breathing and Slash - Demonic Executioner

Safe
Emily & Jamie - Jungle Clicks - Tribal Velociraptor
Logan & Rob - Grunts and Snarls - Giant Beast

Bottom Looks
Adam & Regina - Machine Boot Up - Alien Supersoldier
Darla & Anthony - Haunted Breathing and Screams - Soul-Stealing Banshee

Vítěz - Stephanie
Vyřazena - Regina
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP5

Příspěvekod Moly » 08 bře 2015, 13:11

RJ, yaaaay! :dance: Více RJ (škoda, že ho minulo wimsical kolo).

To neee, jedině za toho Rayce a klidně i nastálo :D Osobně proti němu nic nemám, ale ze všech dosavadních vítězů je asi nejslabší.


A co Nicole? (Navíc nikdy jsem tak docela nepřekousla Connorovo vítězství, kde je jen Gageovi konec...)

Na rozdíl od Mogo Mogo tyhle štafety moc nemusím. Je ale pravda, že Adam se s ní popasoval opravdu nejlépe v tom smyslu, že dal jasně najevo směr pro dalšího maskéra přichystáním jednotlivých propriet. Elegantní řešení a sebeprosazení se.

O to víc mě mrzí, že k tak zajímavému zadání (nepamatuju si, že by kdy měli soutěžící vytvářet look jen na základě zvuků, přitom jde o přístup vnášející velký potenciál ke tvorbě) schytal právě Reginu. Sice ji chápu v tom, že se chtěla předvést před porotou a že to byla především ona, kdo šel v případě neúspěchu s kůží na trh, nicméně její koncept mi nepřišel zase o tolik lepší, než Adamův nabízející se robot (to, že jde o obvious choice ještě neznamená, že by to byl špatný nápad, který by implikoval neúspěch a kritiku poroty). Provedení pak bylo opravdu hrozné a jasně nejhorší, jediné, co by se dalo považovat za povedené, byl právě Adamův vklad. Regina mi tedy chybět opravdu nebude, ten její kyselý ksicht jsem opravdu nemusela.

Velkým překvapením pro mne ale bylo zařazení Julianova a Benova Démona mezi top looks. Koncept jim musel vymyslet Anthony, provedení nepůsobilo uvěřitelně. Prostě gumová maska nabarvená na červeno. Víc se mi líbila práce Emily (která se jistě stává jednou z mých favoritek sezóny, její práce s materiálem se mi velmi zamlouvá a nepřestává mě udivovat svou zručností) a Jamie. Je pravda, že zvuk šlo zpracovat lépe koncept mi však nepřišel až tak mimo.
Logana a Roba zřejmě zachránily především dvě méně povedené masky než jejich vlastní odvedená práce. Kvantita neznamená vždy kvalitu, výsledek působil opravdu zmatečně, nelogicky.
Darla a Anthony měli oproti tomu poměrně zajímavý koncept, Anthony konečně ukázal, že dovede myslet ekonomicky, jeho chest piece byl opravdu nejlepší částí celé masky. Naopak Darla mě překvapila nemile, tvář se jí vůbec nepovedla, špatná volba a provedení paint jobu celý nápad zabili.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP5

Příspěvekod rhee » 09 bře 2015, 13:16

Moly píše:RJ, yaaaay! :dance: Více RJ (škoda, že ho minulo wimsical kolo). A co Nicole? (Navíc nikdy jsem tak docela nepřekousla Connorovo vítězství, kde je jen Gageovi konec...)


Nicole nemám příliš ráda, osobnostně mi nebyla zrovna sympatická, nelíbily se mi okolnosti, za kterých vyhrála, ale když se na její výtvory podívám s určitou objektivitou, tak v jejím portfoliu vidím víc povedených masek než v tom Rayceově. S vítězstvím Connora jsem byla spokojená, přestože měl tehdy velkou konkurenci v podobě Gage (pořád doufám, že ho nalákají do příští all stars série) a Tatea (ten ale svůj talent plně rozvinul v 5. sérii).

Moly píše:Regina - Sice ji chápu v tom, že se chtěla předvést před porotou a že to byla především ona, kdo šel v případě neúspěchu s kůží na trh, nicméně její koncept mi nepřišel zase o tolik lepší, než Adamův nabízející se robot (to, že jde o obvious choice ještě neznamená, že by to byl špatný nápad, který by implikoval neúspěch a kritiku poroty). Provedení pak bylo opravdu hrozné a jasně nejhorší, jediné, co by se dalo považovat za povedené, byl právě Adamův vklad. Regina mi tedy chybět opravdu nebude, ten její kyselý ksicht jsem opravdu nemusela.


Adam mi v tu chvíli připadal dost frustrovaný, asi to chtělo hodně sebezapření pustit se do konceptu, se kterým absolutně nesouhlasil, byl přesvědčený o tom, že jeho je lepší. Ale dalo se to očekávat, když měl imunitu, pořád se žije líp s tím, že někdo vypadl kvůli tomu, že si prosadil svou, než kdyby si protlačil svůj nápad a zaplatil za to někdo jiný. Regina si sama vykopala hrob, stálo to za prd :D Dost by mě ale zajímalo, jak by se situace vyvinula, kdyby Adam imunitu neměl.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S8“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů