Face Off S8 - EP14

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S8 - EP14

Příspěvekod milan » 04 dub 2015, 15:52

Epizóda 14
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Moly » 20 dub 2015, 11:07

Závěrečná epizoda dopadla přesně tak, jak jsem se obávala. Nemyslím si, že si Darla vzhledem ke svým výtvorům jak v průřezu celé série, tak vzhledem k finálovému dílu zasloužila vyhrát. Ale předvedla přesně to, co se porotě dlouhodobě líbí (tedy, přijde mi, že je tam vidět styl, který porota takřka ve 100% případů oceňuje).

Nemůžu si pomoct, Darlyn koncept (a obecně její tvorba v průběhu celé soutěže) mě nudí. Její tým nepůsobil jako tým - vytvořila jeden silný a opravdu povedený charakter (Vzduch), tři ostatní ale pro mne selhávají - Země o Oheň působí neohrabaně, navíc v případě Ohně se mi moc nelíbil paint job, Vodu už jsme všichni viděli Xkrát (v podstatě snad v každém finálovém dílu vzniklo něco podobného).

U Emily se mi velmi líbil koncept, odkaz na Čaroděje ze země Oz, ale nemyslím si, že vůbec měla šanci na úspěch - její věk a potažmo i méně zkušeností se, zdá se, projevili.

Vítězem v mých očích se stává Logan. Tým působil opravdu jako tým, každý jeden charakter byl silný, zapamatovatelný, každý z nich měl nějaký vtip, rys, kterým se odlišoval, přesto dohromady působili jednotně. Trochu mi to evokuje princip Guardians of the Galaxy nebo Ninja Turtles. Na tuhle týmovku bych pravděpodobně zašla do kina.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod rhee » 20 dub 2015, 19:36

Téma epizody - The Dream Team
►With help from the eliminated contestants, the final three artists must each create four characters that could star in a film of these genres: Sci-Fi, Fantasy or Post-Apocalyptic. The characters will then be displayed at Universal Studios with audience members voting for their favorites.

Darla - Fantasy (The Spirits of Eden)
Emily - Post-Apocalyptic (Paradise Reckoning)
Logan - Sci-Fi (The Fortress)

Vítěz - Darla

Příjemné změny v podobě návratu VŠECH vyřazených soutěžících a hlasování veřejnosti. Téma finále se mi líbilo, jsem ráda, že upustili od různých tanečních vystoupení, kterými končily první série.

Emily - Doufala jsem, že se Emily ve finále povede víc, než Cigovi v minulé sérii, který taky celé sérii dominoval, ale na konci se mu nezadařilo. A v mých očích se tak i stalo, Emily je moje vítězka. Nejoriginálnější koncept, nejlepší maska epizody (ta se sklem), povedený paint job na všech čtyřech maskách, hodně odvedené práce. Pokud bych něco měla vytknout, pak to je dřevěný charakter, ten mi trošičku do tématu nesedí, ale jeho provedení je dobré.

emily.jpg

Logan - Čtveřice zdánlivě k sobě nepasujících zmutovaných zvířat, které se ale v konečné podobě a po přiblížení doprovodného příběhu k sobě dokonale hodí. Pouze u Logana nemám dojem, že by některá z masek do týmu neseděla, hezky se doplňují a jeho výběr dává smysl. Film s touhle čtveřicí by mě taky ze všech tří týmů do kina lákal nejvíc. Co musím Loganovi vytknout, jsou ty kovové komponenty. Nápad dobrý, ale provedení zaostává, nevypadá to realisticky a krom barvy to kovové pláty vůbec nepřipomíná. U mě se Logan umístil na druhém místě. Když jsem ale poslouchala porotu, tak jsem si naprosto jistá, že Logan skončil na pomyslném třetím místě, moc nadšení z toho nebyli. Nevytkli mu sice myslím vůbec nic, ale to ani ostatním a nad výtvory Emily a hlavně Darly se rozplývali mnohem víc.

logan.jpg

Darla - Nepřekvapilo mě, že návštěvníci Universal Studios zvolili Darliny masky jako nejlepší. Ony jsou na první pohled asi oku nejlíbivější. Barvičky, kytičky atd. a běžný návštěvník, který se v show příliš neorientuje, nebo nad tématem nepřemýšlí, se nepozastaví nad tím, že Darla sáhla snad po tom nejneoriginálnějším konceptu, který se okamžitě nabízel. Čtyři postavy? Tak to tam práskneme čtyři elementy. A co, že už to bylo x-krát viděné v show i mimo ni...
Použít tenhle koncept a ještě dokázat to, aby se k sobě jednotlivé masky vůbec nehodily, to chce umění. Když je vezmu jednu po druhé, tak musím určitě vyzdvihnout Vzduch v podobě fauna. Hezké barvy, mělo to i nápad (rohy a tělo s dírkami jako u flétny). Oheň má docela zajímavé tělo, ale hlava se podle mě moc nepovedla, tvarově ani paint job. Země poměrně dobrá, ale náčrtek vypadal mnohem líp. Co se týče Vody, tak do puntíku souhlasím s Moly. Tohle už bylo mnohokrát a snad pokaždé se to povedlo víc.
To, že Darla nakonec zvítězila se tak trochu dalo očekávat, tenhle typ masek má porota opravdu ráda. Hlavně Ve si na ně vyloženě potrpí. Když jsem k tomu připočítala ty hlasy od veřejnosti, tak už to byla v podstatě jasná věc. Jsem zklamaná? Jsem. Podle mě je Darla suverénně nejhorší vítěz v historii. Tak nějak jsem schopná smířit se s tím, když vyhraje někdo, kdo v průběhu celé série nebyl nejlepší, ale ve finále předvedl nejlepší výkon (Rayce, Dina). Jenže Darla nejen, že byla celou dobu neskutečně nevyrovnaná a víc než jednou poslala na pódium tak nepovedenou masku, že si zasloužila mazat domů, ona si to nezasloužila ani na základě toho finále.
Série jako celek byla víc než dobrá, objevila se tady spousta talentovaných a sympatických lidí (hlavně Emily, Logan a Adam), ale Darla jako vítězka ji hodně táhne dolů.

darla.jpg

Těším se na další sérii! Snad se bude pyšnit i zaslouženým vítězem.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Moly » 20 dub 2015, 20:13

Až na to, že v závěru víc preferuji Logana nad Emily (které jsem ale jinak více fandila v průběhu celé série a Loganovi jsem držela palce až po ní a Adamovi, který prostě měl být ve finále, přinejmenším v semifinálové čtveřici), zcela souhlasím s rhee, a to včetně rozboru vývoje předchozích sérií. V podstatě jen záleží na tom, zda je pro hodnotícího důležitější dojem týmu a ergo tedy splnění zadání (Logan) anebo výtvarná technika (Emily). Oba přinesli něco nového, něco zajímavého, u obou bych byla z případné výhry spokojená. Darle se povedl jen jeden charakter, zpětně v průběhu celé soutěže nemám od ní ani jednu oblíbenou masku (tady u mě vedou Emily s Adamem).

Rovněž pak souhlasím s tím, že návrat ke kořenům ve způsobu předvádění masek (1. série) je lepší tah než taneční vystoupení (to se mi opravdu líbilo snad jen v Anthonyho sérii, a to snad i proto, že nebylo především taneční, ale akrobatické) - úplně nejpitomější byl nápad nechat do sebe modely mlátit jako v předchozí sérii - publikum z masek nemohlo vidět lautr nic a akorát se poničily). Brát ale ohled na diváky prostě není dobrý tah - jednak tu může působit i způsob vystavení (pozadí, apod.), který pravděpodobně soutěžící ovlivnit nemohli, druhak i to, jak masku model prodá (maska Vzduch).

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod rhee » 20 dub 2015, 20:43

Neúčast Adama ve finále, mě bude štvát ještě dlouho, mrzí mě to podobně jako v případě Erica Foxe ve 4. sérii. Vidím mezi těma dvěma i další spojitosti - obrovský talent, zábavná osobnost, originální nápady, oba měli koule na riskantní masky, u kterých hrozilo, že je buď nestihnou dodělat nebo se nebudou porotě líbit. Doufám, že 10. série bude obdobou té 5. a do show se zase vrátí někteří bývalí soutěžící, těmto dvěma bych návrat opravdu přála.
Darle se všehovšudy povedly dvě masky (když nepočítám tu, kterou tvořila ve dvojici s Benem, tam měl Ben hlavní slovo a hlavní přínos) - v kole s kartami a Miss Supergalactic. Obě hezké, ale když na ně zaměřím víc a vezmu to v širších souvislostech, tak ani jedna nebyla nijak výjimečná. Nejlepší masky ostatních vítězů jsou přece jenom kvalitativně někde jinde.

Představení ve finále minulé série bylo sice fajn na pohled, ale souhlasím s tím, cos napsala. Zbytečné ničení masek. Ty samozřejmě musí něco vydržet, ve filmech taky herci nestojí v pozoru, jenže tohle už byl trochu extrém. To mi připomíná, že bych už konečně měla okomentovat finále 7. série :D

No, doufám, že se tu u další série zase (alespoň my dvě) sejdeme :)
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Mogo Mogo » 20 dub 2015, 21:47

rhee píše:No, doufám, že se tu u další série zase (alespoň my dvě) sejdeme :)

Tak já teda doufám, že budu mít konečně více času a konečně se dokopu k tomu, abych okomentoval více než jednu epizodu za sérii, a budeme se tak scházet ve třech. :hungry:
Než se dostanu k samotné sérii, tak mi to nedá a musím se zapojit k té menší diskuzi o předešlých sériích.
Souhlasím, že ve finále je lepší možnost první a téhle série, jelikož v akci nejenom, že masky nejdou pořádně vidět a modelové nemají možnost samotnou masku prodat, ale hlavně se mi teda skoro žádné to představení ani nelíbilo. :heat:
Dina mi jako vítěz předešlé série nevadila tolik, jak jsem si prvně myslel. Nebylo to tak suverénní jak to být mohlo, ale zasloužené to bylo.
Anthony pro mě byl mezi slepými jednookým králem. 4. sérii mám rád ze všech nejmíň, jelikož tam kromě vítěze nebylo snad komu fandit.. (max. Meagan - masky nic moc, ale byla sympatická :mrgreen:, Eric F. pak byl opačný problém, masky super, ale zase mi nebyl vůbec po chuti.. zbytek si pamatuju jen tak mlhavě, což vypovídá o té sérii celkem dost. -> Nebyl tam náhodou nějaký plešoun jménem House (?), který jednou udělal tu cukrovinkovou potvoru s pusou místo břicha? :-?)

Ale teď už k samotné sérii.
Celkově hodnotím 8 kladně. Nové originální úkoly (zvuk, superhrdinové, Miss Supergalactic atd.), sympatický cast (Adam, Logan, Ben, Emily a i ta Darla celkem), moje oblíbená Laura :D a tak trochu návrat k starším sériím (body painting, štafetová foundation challenge, finále).
Z vítězství Darly jsem ovšem taky zklamaný. Ve finále předvedl nejlepší výkon Logan a i Emily byla lepší. Není to sice taková katastrofa, abych zatracoval celou sérii - přece jen, pár slušných masek Darla měla - ale ta pomyslná třešnička na dortu tomu chybí. :(

rhee píše:Doufám, že 10. série bude obdobou té 5. a do show se zase vrátí někteří bývalí soutěžící, těmto dvěma bych návrat opravdu přála.

Když už jsi to nakousla, jaká by pro Vás byla adekvátní sestava do této pomyslné All Stars? Dejme tomu po 14 lidech (7 bab a 7 chlapů), pouze ti, co soutěžili jednou a z každé série alespoň jednoho?

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Mogo Mogo » 20 dub 2015, 21:55

Když už jsi to nakousla, jaká by pro Vás byla adekvátní sestava do této pomyslné All Stars? Dejme tomu po 14 lidech (7 bab a 7 chlapů), pouze ti, co soutěžili jednou a z každé série alespoň jednoho?

Snad teda nevadí, že tykám. :-? Napsal jsem to nějak automaticky, aniž bych se nad tím zamýšlel. :oops:

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Moly » 20 dub 2015, 23:17

rhee píše:Neúčast Adama ve finále, mě bude štvát ještě dlouho, mrzí mě to podobně jako v případě Erica Foxe ve 4. sérii.


I mně vytanul Eric F. na mysl (doteď jsem neviděla ten výběr návratilce ze 4. série, kdy asi chybou v Matrixu zaměnili Erica F. za Erica Z.). To je asi nejlepší přirovnání. Jinak se mi povětšinou největší favorité dostali do finále, ale nezvítězili (jak už jsem psala ve spoilerech - Tate a Gage, RJ, Laura, opět Tate, Tyler, Cig). Pak samozřejmě ostrouhal Roy ve třetí sérii, nicméně tam ta situace nebyla tak podobná jako tady - Roy se stal obětí ojedinělého twistu (ačkoliv to Adam v přeneseném slova smyslu taky, pokud počítáme nevyřazovací kolo jako twist, který se letos, neklame-li mne má paměť, nevrátil).

Pokud bych se měla ještě vrátit k Darle, tak její "kartu" si nepamatuju a její Miss Intergalactic mě zase tak nedostala (osobně se mi víc líbila Emilyna maska, která to kolo stačila jen na "safe").

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Moly » 20 dub 2015, 23:18

Mogo Mogo píše:Když už jsi to nakousla, jaká by pro Vás byla adekvátní sestava do této pomyslné All Stars? Dejme tomu po 14 lidech (7 bab a 7 chlapů), pouze ti, co soutěžili jednou a z každé série alespoň jednoho?
Snad teda nevadí, že tykám. :-? Napsal jsem to nějak automaticky, aniž bych se nad tím zamýšlel. :oops:


Díky tomu "Vás" v podstatě tykáš i vykáš v jedné větě (teď kruci nevím, jestli byla otázka mířena i na mě anebo jen na rhee :mrgreen: ). Nicméně pokud se ptáš i mě, tak to nevadí. Koneckonců, když tu máme ve 3 takové "intimčo". ;)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod Mogo Mogo » 21 dub 2015, 07:41

Moly píše:Díky tomu "Vás" v podstatě tykáš i vykáš v jedné větě (teď kruci nevím, jestli byla otázka mířena i na mě anebo jen na rhee :mrgreen: ). Nicméně pokud se ptáš i mě, tak to nevadí. Koneckonců, když tu máme ve 3 takové "intimčo". ;)

Tykám při tom "nakousla", to Vás už bylo na obě 8) a díky teda! :)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S8 - EP14

Příspěvekod rhee » 21 dub 2015, 11:24

Mogo Mogo píše:Tak já teda doufám, že budu mít konečně více času a konečně se dokopu k tomu, abych okomentoval více než jednu epizodu za sérii, a budeme se tak scházet ve třech. :hungry:


No, chtělo by to, vypadat takhle diskuze aspoň k polovině epizod, tak jsem spokojená :D!

Já mám naopak S04 hodně ráda, bylo tam dost šikovných lidí - Anthony, Eric F., Kris, Wayne a ten House. Anthony tam podle mě měl velkou konkurenci. Je ale fakt, že jsem se už víckrát setkala s názorem, že tahle série patří k těm slabším.

Mogo Mogo píše:Když už jsi to nakousla, jaká by pro Vás byla adekvátní sestava do této pomyslné All Stars? Dejme tomu po 14 lidech (7 bab a 7 chlapů), pouze ti, co soutěžili jednou a z každé série alespoň jednoho?


Tímhle jsi mi nahrál (plus ještě rovnou odpovídám na poslední otázku - samozřejmě tykej :D ), chystala jsem se založit téma, už mám i pár dní vytvořenou sestavu. Ale v duchu té S05, tedy jen 8 soutěžících, kteří hráli pouze jednou a ve své sérii nevyhráli. Tohle je větší oříšek, to zastoupení sérií (většina opravdu talentovaných soutěžících z prvních 4 sérií se už vrátila) a hlavně 7 bab, jo, to bude problém... zkusím nad tím zapřemýšlet, mezitím pošli tu svou ideální sestavu :mrgreen:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S8“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti