Big Brother 3 (CAN) - EP01

March 23, 2015 - May 27, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod milan » 19 bře 2015, 18:17

Episode 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod milan » 24 bře 2015, 18:49

Z domu mám zmiešané pocity, tie ozubené kolesá (v ponímaní času/hodín) nie sú vyslovene failom, ale ten minulý dom sa mi páčil viac (a to bol z môjho pohľadu veľmi "načačkaný" + preLEDkovaný). To že prišli do domu bez zariadenia, jedla a bez batožiny ma zo stoličky neprinútilo vstať, len som ostal v šoku jak debilne poňali (znova) v produkcii Twisty, neviem či im tam chodí pomáhať Jeff Probst alebo vyslovene tam podobné pakoidné typy zamestnávajú, ale to zapájanie divákov pomaly do výberu spodného prádla súťažiacich kazí celý dojem z "toho iného" BB oproti tej klasickej kontajnerovej verzii od Endemolu.
Prekvapilo ma, ako sa snažia "propagovať" americké športy (baseball, americký futbal), pričom na takú Kanadu je až smola, že tam nieje ďalší hokejista akým bol Jon v min. sérii. Čakal by som jazdnú stráž, hokejistov, niekoho z curlingu a podobne a nie ako po minulé série kovbojov, proste taký komplex a pchanie sa do zadku Američanom tam zo strany Kanady musí byť stále.
Cast mi vyslovene nevadí, ale oproti povedzme S2 tam je menej osobností, alebo ľudí ktorí by ma zaujali na prvý pohľad alebo podľa vizitky. Ashleigh mi vystupovaním pripomína Allison z minulej série, hlavne keď otvorila ústa, ja si nemôžem pomôcť ale proste videl som tam práve ju. Bobby pôsobí ako Jon, celkom ma prekvapilo, že Sindy si nechala újsť možnosť nominovať ho duelu (ale o tom, potom). Brittnee aka BBW modelka, nevadí mi, konečne nejaká "modelka", ktorá ukáže mladým babám, že šikana v mladosti sa dá prekonať, i keď jej fandiť nebudem, lebo jej vizitka a predstavenie ma nezaujali, tak Canada zbúrala týmto istý mýtus a precedens (U.S.A. a ich Missky, Playboy zajkovia a podobne). Bruno je celkom zaujímavý človek, aj keď mi nepríde, žeby mal charizmu,veľmi mi pripomína Caseyho z BB U.S., pri Godfreym som si hneď spomenul na chalana z poslednej série Farmy, rovnako študent psychológie, som zvedavý či to bude vedieť uplatniť v hre alebo len o tom kecať, ako by to teoreticky vedel, inak zaujímavý typ, minulý rok leteli skôr hipsteri, tento rok také "afro". Graig ďalší všade bol, všetko videl, všetko vie, ten sa ani do poroty nedostane :mrgreen: Johnny, presne ten typ preafektovaného človeka, kde som už len videl také tie nástenky :mrgreen: inak Gary 2.0, ten to buď vyhrá ako Andy, alebo bude aspoň vo finále ako Gary, lebo oproti minuloročnému Kennymu to je krok vzad. Kenny aspoň využiť flirt a sympatie žien, aj to, že je skôr BI (i keď sa prezentuje ako gay), čo má skúsenosti s randením aj s chodením, pričom u Johnnyho ten gay radar a kontrolka svieti na 100 metrov a ten ak nesplynie s babami, muži (alfa samci) ho vyhodia do zlúčenia ako nič (teoreticky môže pracovať ako Colton v OW, ale dosť pochybujem). Jordan mi vyslovene nevadí, snaží sa to hrať na masterminda, čo ak potvrdí bude za génia, ale ak nie tak to bude taký Nick z U.S. verzie (S15). Kevin sa pekne osral pri POV, ako machroval s počtami - matematikou, takže ten už stratil aj tú biednu sympatiu, ktorú pri vizitke získal. Naeha môže prekvapiť, musí byť chytrá vzhľadom na to čo robí, ak nebude ako Ika, t.j. konfliktný typ (čo najskôr bude), tak sa môže dostať ďaleko, len problém u týchto "nie belošiek" je práve to, že nevedia držať ústa, takže čakám konflikty, takže za mňa :idea: druhá varianta je, že bude postupovať ako Neda, namotá si niekoho a bude si ho vodiť ako nesvojprávneho po dome, len treba vedieť kedy je nutné túto príťaž odstrihnúť. Risha cougar (ak by mala deti tak milf), nie som fanúšik silikónov ale odvážny výstrih, skvelo nastrihaná vizitka, ak by sa jej podarilo ostať v dome, tak tým o 1/2 mladším bude spôsobovať erekciu a to by jej mohlo pomôcť v hre, ale uvidíme ako dopadne hlasovanie, mňa celkom prekvapilo, že sa ocitla v nominácii, na prvý pohľad nepôsobila ani chladne, možno trochu odmerane, ale vôbec sa jej nedivím, po sociálnej stránke by im mohla byť matkou (niektorým) a začať sa s niekym hneď tak rýchlo baviť bez toho pocitu a vedomia vekového rozdielu môže pre ňu spôsobovať problém. Pilar, na to, že mám fetiš na divný smiech (RC, Rachel) som tu ostal šokovaný, dúfam, že práve toto jej uškodí, ak by hlasovali obyvatelia domu, tak myslím, že toho by ju podrazilo (spolieham sa na prvé 2. série a prvé vylúčené ženy, respektíve celkovo na tie prvé čo išli ešte pred porotou), ale keďže bude hlasovať Canada, a neviem, aké sklony trýznenia a BDSM majú obyvatelia + istú štipku škodoradosti voči zvyšku... a preto je šanca žeby mohla ostať (tu chcem poukázať na Sindy, ktorá nezvládla prvú možnosť spraviť veľký krok, ak by tvrdila, že to bolo zámerne, aby si nedala terč na chrbát, bral by som to, ale z jej reakcie, ani sama nevedela čo robí, takže mi to príde veeeeeľmi krátkozraké).
Sarah :focus: otravná, nasilu vtipná, podľa mňa nezapadne, tak ako Anick minulú sériu. Sindy som už spomínal, výborný comeback v súťaži, fyzicky tam dominovali muži, čo už pri tom výbere bolo jasné, ale s kľudom vyhrala, takže všetka česť, hecla sa, ale práve vzhľadom na POV si mohla všimnúť, že ak budú fyzické súťaže bude dostávať na frak, aj vzhľadom na jej postavu (výšku hlavne). Willow ma zatiaľ nezaujala, ale dám jej ešte šancu a čo sa týka Zacha neviem ho zaradiť. Z mužského castu som veeeeeľmi sklamaný, ale oproti ženskému tam vidím väčšiu šancu na dejovú líniu (stratégie, dominancia v súťažiach), bude záležať aké twisty má Canada v šuflíku, pokojne ich môžu nejakými blbosťami odstreliť.
Prvý diel lepší ako prvý diel prvej série, ale horší ako prvý diel druhej série. Chyba mi niekto ako Sarah z min. série, taká mamina, upratané v hlave, bútľavá vŕba, možno by túto úlohu mohla prevziať Risha, vzhľadom na osobný život.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod XtttX » 25 bře 2015, 15:02

Po 1. epizóde je ešte skoro hodnotiť, ale cast vyzerá zaujímavo. :)

Osobne si myslím že pri tom hlasovaní mali "neskorší"(3. skupina) nevýhodu, a preto som tými nomináciami ani nebol veľmi prekvapený.

Pilar je zlatá ale musí von!!! :( Po 100 rokoch máme v caste nejakú staršiu hráčku, a to ju máme hneď stratiť??? To nie... Verím že Risha zostane, inak sa asi zrútim.
Obrázek Obrázek

Obdivoch nominovaných je mi úprimne ľúto, sa tam chúdence teraz strápňujú, a pritom rozhoduje Kanada. Na základe 1 epizódy (ani LF neboli ešte spustené).

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod milan » 25 bře 2015, 15:23

Mne to "vyhadzovanie" pripomenulo prvú sériu (CAN) & štrnástu sériu (U.S.), ale samozrejme bolo by toho asi viac, ale nechce sa mi loviť v pamäti, niektoré série som videl cca. 2 roky dozadu. Ešte je možné, že ostanú obe, neverím, žeby takto rýchlo odfajčili hráča (i keď oproti minulej sérii, ak som dobre počítal je o 1 hráča viac, na strane druhej minulý rok tam mali "tajnú voľbu"). Najskôr im chceli ukázať, že "vyhadzovanie" je obeť pre materiálnu stránku veci (oblečenie, vybavenie domu), čo je vlastne svojim spôsobom Palau/Tocantins v Survivor, taktiež s tým rozhodovaním, respektíve Cagayan. Uvidíme čo z toho bude, osobne by som privítal skôr niečo v štýle - vynechanie bojov o HoH pri najbližšom termíne.
Patrícia :mrgreen: má viac, než len 2 dôvody prečo si ju tam nechať, mňa zaujal jej príbeh (rodina, vzťah so sestrou). Fyzicky do súťaží nebude výhrou (i keď, si vyslovene neviedla zla, vzhľadom nato, proti komu súťažila), mne príde do vzhľadu takým mixom Janelle (U.S.) a čo sa týka vystupovania - Sarah (CAN). A je celkom vysoká :mrgreen:
Škoda, že nedali do hry aj HoH, v nejakej zrýchlenej podobe, určite by to nebol problém. (Hlavne keď ide o zostrihanú verziu z piatka, kedy vstúpili do domu.)
Máš pravdu ohľadne toho, že prvá skupina to má v podstate najlepšie, zober si len prvá skupina minulý rok (aliancia) a celkovo prvá skupina ak má prístup do spálne vyberá si často postel, zdá sa to ako detail, ale spraviť si takú vnútornú pohodu je veľmi dôležité. Prípadne by bolo vtipné, ak by tá čo vypadne ostala a získala HoH :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod XtttX » 25 bře 2015, 16:02

Obe určite neostanú, normálne sa hlasovalo a robili "kampane", jedna za pár hodín odpadne.

Hráčov je 16, čo je oproti predchádzajúcim sériám o 1 viacej. Takže v 3 týždňoch nás čaká DE, IE alebo niečo podobné. (čo bolo v podstate už v BB1, keďže Gary sa vrátil)

Risha má dosť veľký potenciál, takže prísť o ňu by bola tragédia. :(
Ona najskôr aj tak vyletí chvíľku nato, ale každá epizóda naviac je požehnanie. :) A som zvedavý na LF... Netuším či sa mi podarí nainštalovať ten doplnok, a pravdepodobne aj tak nebudem mať čas to pozerať(skôr sa na to len zo zvedavosti mrknem), ale myslím že Risha by bola pre LF väčší prínos ako Pilar. (a "Pilar" budú aj v ďalších sériách, toho sa nebojím...)

Mne to tiež prišlo vždy strašne blbé, že tým posledným tam tie postele "zostanú", tak ale čo už... :)

Bude dosť zaujímavé sledovať 2. epizódu, že koho sa hráči "chystali" vyhodiť. Bol by som celkom prekvapený ak by to bola Pilar.


Btw, pozerám že si mi ukradol gif. :D

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP01

Příspěvekod milan » 25 bře 2015, 16:16

Propagujem BB CAN, pri tých 2500+ komentároch aj v download sekcii sa niekto chytí ;)
Ja som zvedavý na tie pakoidné twisty, ktoré vymysleli alebo okopírovali. LF nesledujem, nemám nato čas, ale AD majú lepší ako U.S. (tam samozrejme hlavne od doby, čo prešli z káblovej TV kde bola nahota povolená a žiadaná).
Veľa videí sa postupne zjaví aj YT, takže ak niečo bude zaujímavé tak skôr či neskôr sa to tu objaví. Ja som zvedavý, na koho sa zameria edit, bojím sa toho, že spravia znova edit na "elitu" a "utláčaných" a zrovna do momentu ako bude nový twist, ktorý práve bude na toto prihliadať, ja mám rád tu pointu "nezasahovania" zo strany divákov, to je to, prečo je Russell "star" a braný za masterminda, neviem si predstaviť ako by reagovali ľudia ak by mali možnosť ovplyvniť jeho fungovanie v Survivor, preto ak je niekto podobný mastermind, alebo "zlý" človek, vie rozmýšľať, ovplyvňovať ľudí nemal by dostať facku v podobe hlasovania ľudí, ktorí si idú liečiť komplexy, to by potom Survivor vyhrávali ľudia ako Rupert alebo Matt, pritom po strategickej stránke boli mimo. A to platí presne v BB dvojnásobne, z tohto hľadiska to majú hráči oveľa ťažie, buď ťa budú brať za slabého hráča čo sa nechá vodiť (ale bude sympaťák), alebo zoberieš hru do vl. rúk a budeš za hovädo a zlého / arogantného. Pritom počty, stratégia, HoH/PoV, je tam XYZ možností v hre ako zvrátiť stav výbornými krokmi v hre, a nie len sa spoliehať na priazeň divákov. To je vec, kvôli ktorej minulá séria u mňa klesla - Adel a jeho hranie na kameru. Ak chce produkcia vplyv divákov, nech ho dajú v podobe akou bola S8, S12 v U.S. alebo S14, prípadne úplne prepnúť na systém UK/AU, ale ak chcú ísť po US verzii, tak by mali ubrať, lebo možno si mydlia ruky v produkcii po vzore BB 16 (tweety, účasť Frankieho), ale hre to podľa mňa uškodilo, keď si spomeniem na Danov "pohreb" tak tu je ten rozdiel medzi géniom a atrapou hráča. Preto ma zaskočilo, že znova idú touto cestou zapájania divákov (minulý rok hlas Kanady vo finále, Adelov ticket, vylučovanie bez možnosti hrať POV, to boli len také 3 veci čo mi napadnú a fakt mi vadili).

edit: inak, teším sa na každo týždňové recapy od Lisy (S1), som zvedavý ako bude paródovať Patríciu a jej dekolt :mrgreen: a smiech istej účastníčky :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 3 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů