Big Brother 3 (CAN) - EP03

March 23, 2015 - May 27, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 3 (CAN) - EP03

Příspěvekod milan » 19 bře 2015, 18:17

Episode 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP03

Příspěvekod milan » 30 bře 2015, 18:36

Po prvých pár minútach som si myslel, že začnem tento post tým, že ma to až tak nebaví ako S2 a S1, ale cca. od poslednej tretiny dielu sa to pekne rozbehlo, nejaké veci ktoré ma zaujali v bodoch:
1, aliancia Newport - má svojim spôsobom moc v rukách, a potvrdzuje sa mi jedno, aliancia o 2 ľuďoch je často silnejšia ako ako väčšie zoskúpenie (napr. finalisti S16 BB US, alebo 1. & 3. miesto zo S2 CAN, a tak podobne).
2, predstavenie väčšej aliancie, ktorej ale popravde nedávam dlhú životnosť, hlavne Zach mi pripomína Arlieho, možno nie inteligenciou a istou zábavnosťou, ale tým, že všetci chcú byť s ním, dostáva do rúk veľkú moc, podľa mňa to bude hlavný kat tejto veľkej aliancie, ktorá sa spolieha na počty, ako na spojenie hráčov (v podstate, všetci už sú mysľou niekde v porote - herne ďalej, a to ešte len hra začala).
3, Sindy, na moje prekvapenie fyzicky asi najdominantnejšia baba, ale to jej hranie na všetky strany (minulý týždeň s tým, ako robila svoju sociálnu hru - inak veľmi slabú, pri oboch babách v nominácii), z nej robí slabú hráčku sociálne - flirtovanie tiež nieje jej prednosťou, s tým titulom "kráľovná krásy" to pekne prešvihla, ak by to bolo ironické, chápal by som to, ale ona v to asi verí, ideál krásy je ale v Canade asi iný, takže si pomyslím svoje.
4, Brittnee je neskutočne otravná, samozrejme som čakal, že si bude formou hry liečiť komplexy z mladosti - už tá vizitka typu "v mladosti som bola obeťou šikany pre svoje kilá, ale teraz posielam posolstvo ženám rovnakých kriviek - môžete byť modelky (v krajine, kde si ľudia kupujú 2 miesta na sedenia)" - ak by vynikala strategicky, alebo sociálne ešte by som to toleroval, že plače (už po týždni), ale je "have not" - plače, je nominovaná - plače, vypadla ako prvá zo súťaže - plače. Sabrina môže handry fajčiť z min. série, táto ju prekoná. :mrgreen:
5, Have / Have not - výborná súťaž - chválim! :idea:
6, Nominácie - veľmi alibistické, druhé nominácie (ak beriem aj VETO v podaní Sindy), kde ešte nikto nechce hrať, pre diváka fakt nuda.
7, Inak mi chýbajú kľúče, tie interaktívne kokotiny ala BB US ma fakt serú, milujem to napätie s kľúčmi, tie pohľady, nervozitu, toto je na <>, už vidím ako pokračujú v tom masochizme aj US verzii.
8, Have not miestnosť veeeeeľmi slabá, ako jasné, ten alarm je na prd, ale čakal by som niečo lepšie, mohli spraviť napr. krivú podlahu, niečo z čoho príde fyzicky zle (alebo také tie steny, kde sa točí hlava z pohľadu na čiary).

Súťaž HoH bola výborná, pripomenulo mi to tie legendárne Survivor súťaže, toto je o chcení, a takto má vyzerať boj o HoH.

Kevina už rýchlo prekukli (hrozba, "obetovanie sa" pri odpadnutí z HoH súťaže, kokotinky počas Have/Have not, proste hrá to na Zacha/Dr. Willa ale je tragický, od pokerového hráča by som čakal viac).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP03

Příspěvekod mikro » 31 bře 2015, 17:04

Zatím musím říct, že mě tahle série moc nechytla, cast mě moc nebaví, ač jsem z něj před začátkem byl nadšený a mám takový špatný pocit, že se série bude vyvíjet podobně jako BB16 (Chop Shop = Bomb Squad).
HoH soutěž ale byla super, miluju ty na vytrvalost a tahle v Survivor stylu byla fakt výborná. Překvapila mě Pilar, že se držela tak dlouho a docela i Sindy, nečekal jsem, že bude v soutěžích takhle silná.
Bobby jako Head of Household docela nuda, navíc je to první týden, takže nejspíš nebude chtít dělat moc velké tahy, tipuju že se zbaví nakonec některé z holek (labilní Brittnee se k tomu přímo nabízí, ačkoliv bych se nedivil, kdyby se pokusil backdoornout Sindy nebo Sarah.
Chop Shop se mi opravdu nelíbí, v tomhle případě by mi nevadila Kanada jako HoH hned příští týden, pokud by tu alianci rozmetala jako v minulé sérii First Five. Neskutečně mě irituje Graig a docela i Bruno a Willow, Ashleigh jsem už před začátkem tipoval na ten typ, co se přilepí na alianci chlapů a doklouže s nimi do finálové pětky.
Držím palce, že příští HoH vyhrají Naeha/Sarah/Sindy/Brittnee (ne moc pravděpodobné) a rozbijí Chop Shop, od nikoho jiného si nedokážu moc představit, že by se rozhodli po nich jít už druhý týden, možná Kevin nebo Johnny, pokud teda Kevin neodejde tento týden.


Zpět na „Big Brother 3 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti