Big Brother 3 (CAN) - EP17

March 23, 2015 - May 27, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 3 (CAN) - EP17

Příspěvekod milan » 28 dub 2015, 07:35

Episode 17
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP17

Příspěvekod milan » 30 dub 2015, 17:31

Sarah a Willow spolupracujú, čo môže byť celkom užitočné pre obe, celkom si toto spojenectvo idem, keďže sa aj Willow dostane viac na obraz, za cca. 1/3 série (t.j. takmer všetky diely čo vyšli) ju produkcia často ignoruje. Rozhodne je ale jednou z najkrajších žien v BB CAN za všetky tri série, a ten hlas :love:
Inak Willow má na oficiálnej stránke priamo tu pri otázke, či má stratégiu, ako vyhrať šou zaujímavú odpoveď:
Do you have a strategy to win Big Brother Canada?

I do! My strategy is to make the houseguests believe that I have no strategy at all. They’ll think I’m just an outgoing and excited person living in the house and flying by the seat of her pants. Really though, I’m a super fan and I’ve been watching since I was 16 years old. I’m going to be in there analyzing every person constantly. I’ll try to align myself with the intelligent people and probably the ones that are a bit more calm and cool. Those people will help offset my wild and impulsive nature and I know I’ll need that. Two Willows in the house would be deadly!

Nesledujem Live Feeds, ale z toho ako pôsobí v dome by som aj veril, že ozaj si ide svoj plán.

Vylúčenie Sindy ma až tak nemrzí, skôr ma serie "triple" vylúčovanie na budúci týždeň, omg. rovno celý dom vylúčte, toto je fakt na p... nielenže oproti minulej sérii je porota pomaly z celého domu, ale ešte chcú počas 1 týždňa vyhodiť 3 ľudí.
Keď toto vidí Kenny, Sarah z minulej série, ktorí videli porotu tak max. v TV, tak toto je výsmech.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP17

Příspěvekod mikro » 30 dub 2015, 17:49

Tahle série mě příliš nebaví, není moc komu fandit, všichni jsou strašně pasivní a když už konečně někdo projeví snahu hrát, okamžitě vyletí z domu.
Sindy byla skvělá, strašně jsem jí fandil, nehrála sice nejlepší hru, ale nevzdávala se bez boje a zkusila opravdu všechno, aby zůstala v domě. Trochu mi připomínala Rachel Reilly, slabá sociální stránka hry, ale do všeho šla po hlavě a hrála strašně agresivně. Pokud by byl nějaká série druhých šancí, jí a Naehu bych rád viděl.
Nesnáším alianci páru, ještě víc nesnáším Bobbyho, Sarah a Britt, ač jim fandím, očividně nejsou moc schopny vyhrát jakoukoliv soutěž, Godfreyho jsme viděli že ze soutěže o HoH vypadl jako první. Už čekám, že HoH bude Ashleigh nebo Zach...
Fandím: GODFREY, Sarah, Britt, Bruno

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP17

Příspěvekod milan » 30 dub 2015, 17:58

Je pravda, že náznak stratégie = miestenka domov, Sindy minimálne spravila podraz sezóny (zatiaľ) pri vylúčení JP kde hlasovali spoločne ľudia, pri ktorých by som si veru nepomyslel, žeby sa dali dokopy. Trošku u mňa klesla tým, že chcela prehodiť cez palubu Willow s tým, že na ňu hodí ten "piaty" hlas pri vylučovaní min. týždeň. Ak by to spravila v pozícii silnej novej aliancie (a nie výnimočne jednotýždňovej) tak by jej to možno aj prešlo a bol by to ďalší úžasný podraz kde by si zachránila zadok, ale Bobby je neriadená strela, celkovo sa divím ľudom, že ak si myslia, že má diamantové VETO, tak už len kvôli tomu ho mohla dať Pilar počas ceremónie do nominácie, aspoň by ho z neho vytiahli. Toto mi príde také krátkozraké ako min. rok ten "save" od Adela, kde keby prišlo na lámanie chleba tak by dostali všetci po čumáku, čo za ním stáli. Na druhej strane si niekto nemôže myslieť, že aj keby to VETO mal, tak že by ho zahral tak naivne ako minulý rok Allison (a ruku na srdce, bolo to minulý rok fakt naivné zahraté, kedy sa vlastne odstrelila sama) + ak si myslia, že to VETO je v hre, musia počítať (teda si myslieť), že by mal nasledovať týždeň (ako minulý rok) bez šance hrať o VETO (tento rok to bolo veľmi skoro pri vylúčení Naehy). Proste nechápem ich, ak aspoň majú nasledované nejaké série, tak ak dám bokom tie "nové" twisty, vždy je istá kostra, ktorá sa opakuje každý rok (DE napr.). Pri tomto sa mi rozum zastavuje, neviem či tak tá vila otupuje, ale sám JP povedal, že v hre by si sa nemal nikdy cítiť bezpečne a namyslene, a práve aj to gesto Bobbyho keď ho spomínala Sindy pri VETO ceremónii bolo veľmi namyslené.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 3 (CAN) - EP17

Příspěvekod XtttX » 01 kvě 2015, 18:02

Po 10 minútach som epizódu doslova "vzdal", a mal ju pustenú už len ako kulisu. Význam toho road tripu... :?

BBC sa nikdy nemal dostať na Global, mal zostať na Slice!!!!!
Pri tejto sérii vidím tú "snahu" podobať sa americkej verzii show, ktorá sa v Kanade vysiela práve na Global.
Casting je plný mladučkých ľudí, 6 hráčov je vo veku 21/22 rokov!!!(A až na Godreyho, všetci stoja za hovno) Minulá séria obsahovala len 1 takto "starú" hráčku, a to ešte bola Neda .
Tie OTT spovede čítané z čítačky ala BB US 12+ sú neskutočne otravné až neznesiteľné... V predchádzajúcich 2 sériach boli DR v pohode.

Cliffhangre pri HOH súťažiach sú na facku... Zmysel týchto "rýchlovkových" súťaží som videl práve v tom že sa divák dozvie víťaza live(aj keď BBC sa pár hodín predtáča...), nevidím dôvod to v "eviction" epizódach vôbec začínať, keď sa to aj tak celé odvysiela v Nedeľu.

Ja som sa na BBC3 tešil, predchádzajúce série som nesledoval online, čo ma mrzelo, pretože boli úžasné. Samozrejme rátal som s tým že táto séria môže byť "slabšia", keďže latka bola nastavená vysoko. Lenže táto séria je slabá aj na BBUS pomery(posledné série len...). :-? Nie je to taká katastrofa ako BB16(séria sa aspoň nebude ťahať 14 týždňov...), ale zatiaľ sa v mojom rebríčku drží na (pred?)predposlednom mieste(z 8 sérií).

Favoriti: Sarah, Godfrey, Brittney


Na Triple eviction sa teším, vidím tam určitú nádej na "povstanie" série. Ak Zach/Kevin nepôjdu v "1. kole"(niekto z ich aliancie vyhral HOH), dúfam že vypadnú v tom druhom. Myslím že Pilar/Asheligh by bolo v takomto prípade celkom zaujímavé sledovať... :D Lenže toto je BBC3, takže som samozrejme pripravený že niekto z ich aliancie vyhraje HOH, a vypadne niekto z mojich favoritov, ak nie všetci traja. Súťaž vyzerala robená pre Sarah/Brittnee, tak uvidíme...


Zpět na „Big Brother 3 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host