Big Brother 17 - EP40

June 24, 2015 - September 23, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod milan » 19 zář 2015, 20:56

Episode 40
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod milan » 24 zář 2015, 11:32

DOPIČI!!!
Normálne som mal po tej HoH súťaži takú nechuť, že som to pretáčal len na to najdôležitejšie, jediné pozitívum tohto dielu bol Dr. Will, inak výhra Steve-a v HoH súťaži tesne (o 1 bod) ma dorazila, vyradenie Vanessy mi spôsobilo ľahostajnosť s tým, kto vyhrá, a rozhodnutie, že to má vyhrať floater ala Andy t.j. Steve-a (čo mu ešte pri prirovnaní s tou krysou Andym "fandím") mi dala vzduchom chladenú krespapuľu!!!
Už keď som sledoval rozhovory poroty a ten názor od Becky a Meg, tak tieto dve obr-piče ma neskutočne znechutili, jedna lacná kópia Taylor Swift (s výzorom srdcovej kráľovnej z ríši divov), a druhá ktorej ten vlak spôsobil väčšie škody hlavne po mentálnej stránke.

Steve ako víťaz je pre mňa NEAKCEPTOVATEĽNÝ a tejto sérii, ktorá bola inak dobrá spôsobil rovnaké škody ako Andy S15, ktorá nebola až taká zlá, ako by sa zdalo. Proste Steve možno rozdelil dvojčatá a vyradil pravú víťazku série, ale rozhodne to nieje ten typ Iana, ktorého obraz nám chcela CBS vyčariť v dieloch už od prvého dielu. Tento človek prekĺzol do finále v boji dvoch aliancií.

Vanessa dopadla presne tak ako Janelle - PRÍLIŠ DOBRÁ NA FINÁLE, nechápem ani AMERIKU!!! že jej nedali prachy za naj hráča sezóny, vidno, že nevedia oceniť jej hru, minulý rok tam striekali na TV dávky semena pri Derrickovi, ktorému robila promo vo veľkom a pomáhala celú sezónu CBS a túto sériu je "horšia" Vanessa? Ako vážne? Ja viem, že túto cenu nevyhral min. rok ani Derrick, ale diváci v USA sú proste neskutočne divní ľudia, veľa moralistov (stačilo sledovať vyjadrenia na adresu Audrey či L/Bi Vanessy) a veľa idiotov...

Som znechutený, ako som bol naposledy (žiaľ) už tento rok pri BB CAN S3, neskutočne ma tieto veci štvú, jasné!!! Vanessa nieje odkázaná na tie prachy, o tie prachy ani nešlo, ale ten titul by si rozhodne zaslúžila. Toto bol druhý diel (po tom minulom rekap.), ktorý som nedopozeral celý, respektíve pretáčal... a práve ten najdôležitejší.

Neserie ma, že som to celé leto pozeral, bola to super séria, ale už keď mal niekto vyhrať z tých dvoch, Liz by bola aspoň o trochu lepšia, vzhľadom na ten terč ktorý mala celú sezónu. FRAŠKA!!!





Nepopieram, že spravil rozhodnutie za milión, ktoré mu vyšlo (čo napr. nevyšlo v Survivor S2, S28, alebo v BB minulý rok), ale znechutil ma ako diváka neskutočne.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod XtttX » 24 zář 2015, 11:51

Rýchlo som pozrel len part3, vyhadzov a vyhlasovanie výsledkov... Fandil som samozrejme Vanesse, ale Steve mi ako víťaz nevadí.

Znechutený som tou TOP3 v AFP. (Amerika opäť raz dokázala že je neuveriteľne SEXISTICKÁ.)


Séria inak veľmi podarená. Mám ju hneď po BB10, z tých 7 US sérií čo som videl. :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod brninho » 24 zář 2015, 12:08

Téhle epizodě dávám 9/11, nebudu se k tomu vyjadřovat, potěšil jen Dr.Will
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod thistle » 24 zář 2015, 13:17

XtttX píše:Rýchlo som pozrel len part3, vyhadzov a vyhlasovanie výsledkov... Fandil som samozrejme Vanesse, ale Steve mi ako víťaz nevadí.

Znechutený som tou TOP3 v AFP. (Amerika opäť raz dokázala že je neuveriteľne SEXISTICKÁ.)


Séria inak veľmi podarená. Mám ju hneď po BB10, z tých 7 US sérií čo som videl. :)


Kdo měl tedy podle tebe být v TOP3? Cca od půlky série bylo jasné, že je to mezi Jamesem a Johnem. Z holek žádná výrazně nevyčnívala, jedině snad Vanessa mohla mít malou šanci na TOP3, kdyby nebyla ve finále. Celkově je ale poměr M/Ž AFP poměrně vyrovnaný.
Já jsem jen mírně znechucená, že to vyhrál sexistický James oproti daleko přirozeně zábavnějšímu JMacovi, ale tuto stránku Jamese hlavně z první poloviny série v tv samozřejmě neukázali.

milan píše:
Neserie ma, že som to celé leto pozeral, bola to super séria, ale už keď mal niekto vyhrať z tých dvoch, Liz by bola aspoň o trochu lepšia, vzhľadom na ten terč ktorý mala celú sezónu. FRAŠKA!!!



Steve je jeden z nejhorších vítězů, ale Liz si ho v žádným případě porazit nezasloužila. Stačí si poslechnout její odpovědi porotě..

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod milan » 24 zář 2015, 13:30

Od S14 som v podstate nevidel ako víťaza niekoho, komu som fandil, a celkovo z tých sérii, ktoré pozerám "online" v dobe vysielania, to nevyhral nikdy nikto!!! Mám asi fakt iný názor a kritéria na hráčov ako ľudia v Amerike... :-?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod XtttX » 24 zář 2015, 13:47

thistle píše:Kdo měl tedy podle tebe být v TOP3? Cca od půlky série bylo jasné, že je to mezi Jamesem a Johnem. Z holek žádná výrazně nevyčnívala, jedině snad Vanessa mohla mít malou šanci na TOP3, kdyby nebyla ve finále. Celkově je ale poměr M/Ž AFP poměrně vyrovnaný.
Já jsem jen mírně znechucená, že to vyhrál sexistický James oproti daleko přirozeně zábavnějšímu JMacovi, ale tuto stránku Jamese hlavně z první poloviny série v tv samozřejmě neukázali.


Ja som nepísal že som bol prekvapený... Vedel som že to je medzi Johnom a Jamesom, len ja osobne jednoducho nechápem ich popularitu, to je celé. :)
Viem že ľudia všeobecne fandia underdogom, tak prečo nebola v F3 Jackie alebo Meg? Pretože sú to ženy. Už som unavený z tohto dvojítého metra... To isté Jason, z ktorého som už prekvapený bol. Audrey/Davonne??? Jediný "voľný" chlap z poroty bol Austin, takže tým sa to zrejme vysvetľuje...

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod Nejjoni12 » 25 zář 2015, 19:07

SAKRAAAAAAAAAAAAAA!
Vanessa mohla být 1. člověk co by vyhrál 5 HOH za sezónu a navíc by byla jedním z nejlepších vítězů!! O 1 blbej bod!!!!!
Potom co Steve vyhodil Vanessu to pro mě nemělo smysl.Liz si nezasloužila vyhrát a Steve mi byl extrémně nesymptackej až slizkej jako člověk,takže jsem jen přetáčel.Nejlepší by bylo,kdyby nevyhrál ani jeden.Odpovědi Liz byly vážně k smíchu,myslel jsem,že je trochu chytřejší,ale co už.Vanessa mi přišla jako Janelle 2.0 .Vanessa předvedla skvělou hru a podle mě patří mezi nejlepší hráče BB v historii.Co nechápu je,proč to neumí ocenit i Amerika,koukal jsem se na facebooku na stránku BB a spousta lisí bylo rádo,že Vanessa vypadla a že vyhrál Steve.
Nicméně i s příšerným vítězem,bych BB17 dal mezi TOP3 nováčkovské sérii s BB2 a BB6. Série byla opravdu skvělá,ale bohužel trochu připomínala BB14 (aliance 4 postupně se přidá nerd a ten je uprostřed 2 stran,talže to nakonec vyhraje,tím nechci říct,že Steve je Ian,protože jemu nešahá ani po palce na nohou.)
Doufám,že příští rok bude očekávaná AS a uvidíme tam i Vanesu :love:
Takže příští rok u BB18!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod brninho » 25 zář 2015, 20:31

No to hejtování Vanessy je extrémní, je mi ji fakt líto a asi ji radši nechci vidět znova, hráči kteří ji nesahají ani po kotníky by si na ni léčili mindráky, Van by letěla mezi prvníma a amíci by se mohli utlouct z toho že ji to patří...Radši ať vydělává další miliony u stolu 8)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod Nejjoni12 » 25 zář 2015, 21:02

Jo až jsem se divil :-? Vždyť Amerika dokázala respektovat hru Willa,Boogieho,Dicka,Dana ,i když to byli V,tak nechápu proč ne tu Vanessinu.Vanessa prostě tenhle rok hrála nejlíp,zmanipulovala celej dům,měla prsty ve VŠECH vyřazeních,přesvědčila Julii ať vybere Austina do duelu,měla dohodnutou F2 s celou F4,přesvědčila Liz,aby pro ní zahodila HOH část 1,byla prakticky u všeho a celou hru ji po****** 1 BOD! :vomit: :cry:

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod thistle » 25 zář 2015, 22:53

Podle mého tu zase Vanessu "mírně" přeceňujete. Do F3 došla jen díky tomu, že ona a její aliance vyhrála téměř všechny HoH. Několikrát potřebovala velké štěstí aby vůbec zůstala ve hře. Navzdory TV editu, proti Shelli se zachránit nedokázala, zůstala jen díky sobeckosti Jamese. Svými "argumenty" to mohla jedině obrátit proti sobě. A kromě Austwins nedokázala manipulovat nikoho.
Taky posledních několik týdnů přetaktizovala snad všechna rozhodnutí. Vyřazení Julie oproti Liz, nominace JMac/Steve namísto Liztin, vyřazení Austina namísto Steva. Výhra HoH ve F5...
A její hledání Důvodu, kdykoli měla nějakou moc hře bylo hodně únavné (a kontraproduktivní).
Možná byla nejlepší hráčkou této série, ale přepisování historie a řazení ji mezi nejlepší vůbec je imho docela mimo.

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod Nejjoni12 » 25 zář 2015, 23:01

Ano její aliance vyhrála většinu HOH a zůstala,protože dokázala z Shelli udělat větší terč.Ovládala nejen Austwins,ale i Clelli,Johnnyho Maca a do F3 i Stevea,což je prakticky polovina domu a patří mezi 7 lidí,kteří dokázali vyhrát 4x HOH ;)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod thistle » 25 zář 2015, 23:18

Nevěř TV editu. Vanessa ten týden neudělala vůbec nic. James se rozhodnul, že chce vyřadit Shelli za každou cenu ještě než Vanessa byla vůbec nominována. Její "kampaň" měla přesně opačný účinek.
Beru Clelli, ale to je stále jen její aliance.
Ale JMaca v žádném případě neovládala. Ten jí nedůvěřoval od prvního týdne což se postupně jen násobilo. Spolupracoval s ní až po návratu do hry, kdy jiná možnost nebyla. Stevovi to trvalo dýl, ale asi od půlky série bylo jasné, že v ni moc důvěry nemá. A plánoval se ji zbavit dřív, jen neměl příležitost.

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod Nejjoni12 » 26 zář 2015, 10:28

Dobře o kauze Shelli se s tebou hádat nebudu.Ano je to její aliance,ale mělaje pod palcem a proti ní by nešli. Johnnyho Maca po návratě taky měla a vzhledem k tomu,kolik Steve vyhrál HOH měl příležitostí dost,proč myslíš,že vyřadil Jackie? Vanesse se nehodila do hry.Steve neudělal prakticky nic do F6 a proto ho nevidím jako vítěze.

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod thistle » 26 zář 2015, 12:42

Já Steva jako žádného skvělého vítěze taky nevidím, ale jeho hra, stejně jako JMaca a dalších zůstala v editu hodně v pozadí aby Vanessa mohla být vykreslena jako hlavní mastermind.
Steve měl od prvních týdnů hry 3 aliance, Rockstars s Johnem, SoS s Vanessou a Freaks and Geeks (Vanessa/Austwins/Steve) - později přejmenovanou na Scamper Squad, protože copyright, když se ji konečně rozhodli ukázat v tv. Proto v DE HoH Goblins byla jediná logická volba. Plně si tak navíc získal důvěru Austwins, kteří vyhráli 3 ze 4 následujích HoH. Vanessa s vyřazením Jackie neměla nic společného, její tah by byla nominace Becky/John a vyřazení Becky.
Další HoH měl Steve až ve F6, kde musel jít po Austwins. Vůbec nechat je dojít takhle daleko bylo nebezpečné pro všechny, včetně Vanessy, která jako jediná měla možnost s tím něco udělat, ale radši se zbavila Meg.
F5 a F4, kde se už Steve Vanessy zbavit mohl vyhrála HoH/PoV.
Vanessa měla sérii hloupých tahů, které ji hru nakonec prohrály, včetně nezbavení se Steva. Právě jeho obehrání Vanessy si imho zaslouží nějaký ten kredit. Steve nebyl plně na její straně polovinu hry, ale ona až do F3 věřila v jeho slepou loajalitu.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 17 - EP40

Příspěvekod lacSzlo » 26 říj 2015, 20:06

Tak dodatečně ještě pár slov závěrem k BB17, v době finále jsem byl pár epizod pozadu a konečný výsledek mě tak znechutil, že mi to chvíli trvalo dokoukat.

Hodnocení série: Líbila se mi moc, i když je fakt, že se našlo i několik docela hluchých míst. Například po odchodu Jackie při DE mě začalo dění pořádně bavit zase ve chvíli, kdy se hra obrátila proti Austwins. Za to může především fakt, že jsem fandil druhé straně domu a Jamesovo a Beckyino HoH mě docela navnadilo, že to Sixth Sense nebudou mít ještě tak jednoduché. Přestože mnoho super lidí vypadlo pre-jury, především díky Vanesse jsem se nenudil ani ke konci. Minimum manipulace ze strany produkce je taky plus. Z těch 7 sérií, které jsem zatím viděl, patří tahle rozhodně do horní poloviny žebříčku.

Hodnocení castu:
17. STEVE - Slušně domrvený vítěz. Sice musím přiznat, že Steve zase až tak blbě nehrál, jako člověk a tím, jak se v domě prezentoval, mi šíleně lezl na nervy. Všechny ty "emotivní" výstupy, co předváděl... ale zase bez něho by nejspíš Austwins měli volnou cestu do finále... Můj názor na Stevea je svým způsobem dost rozpolcený, jako vítěz je pro mě zatím ale rozhodně druhý nejhorší... z celého castu BB17 největší trubka...
16. JACE - sice vyletěl první, ale i tak mi stihl jít hrozně na nervy. Otravný...
15. AUSTIN - v podstatě se všechny kecy, co v domě vedl, nějakým způsobem točily kolem Liz. Lezl mi tím na nervy. Judas mi lezl na nervy. Strašná maškaráda. Jinak nebyl zajímavý naprosto ničím...
14. JEFF - podle všeho docela prasák. Jsem rád, že z TAR dvojice vyletěl jako první.
13. JULIA - dokud probíhal Twin Twist, byla mi mnohem sympatičtější než Liz a těšil jsem se na to, až vstoupí do hry a začne hrát sama za sebe. Jenže... to Julia nikdy neudělala? Zmizela někam do pozadí a akorát si sem tam na někoho zabitchovala... to bylo docela zklamání.
12. BECKY - prvních pět šest týdnů absolutně neviditelná, nudná a nezajímavá. Pak najednou dračice a drsňačka a úplně mě dostala. Škoda, že si pak už ve hře moc dlouho nepobyla...
11. CLAY - nudný, i když svým způsobem ne až tak strašný. Plus za způsob, kterým odešel (kéž by něco takového udělal Austin pro Liz, no co)... bavilo mě jeho mumlání. Jako komická postavička a doplněk Shelli fajn.
10. JACKIE - zpočátku mě nenadchla, bavit mě začala až kolem doby, kdy vyhrála HoH. Věčná škoda, že tehdy ze hry nevypakovala Austina... Pak jsem čekal, kdy se jí konečně povede obrátit hru ve prospěch ADC. Jenže přišlo DE... Jackiin odchod mě hodně vzal, s jejím odchodem přišla opozice v domě o dost možná nejschopnějšího člena...
9. LIZ - Nakonec mě ze sester bavila nejvíc, ale ani tak žádná sláva. Aspoň ty soutěže si dobře dávala... Za románek s Austinem body dolů...
8. AUDREY - byla fajn a způsobila hodně zmatků... až mi tím ale občas lezla na nervy...
7. MEG - herně nepředvedla skoro nic, ale prostě mě bavila. V pohodě baba, sympaťanda. Svým způsobem legrační... a podle všeho si hru užila.
6. VANESSA - mastermind. Její výlevy a výbuchy mě někdy bavily, někdy toho bylo zase až moc. Herně rozhodně super.
5. JAMES - Líbil se mi u něj především přístup k nominacím - žádné složité kreace a backdoory. Týden, kdy nominoval Clelli, mě bavil dost možná nejvíc.
4. SHELLI - fajn baba. Vadilo mi u ní jen, jak zařezala obě původní spojenkyně. Jinak comp beast a solidní hráčka...
3. JASON - s Day byli výborná dvojka. Škoda jen, že víc nehrál... hodně mě bavil.
2. JOHN - Svým způsobem mám pro Johna trochu slabost, ať už proto, že je to fakt pěknej chlap nebo proto, že je taková trochu rozdvojená osobnost (ve zpovědnici magor, v domě podle všeho tichý a uzavřený, měl nějaké depky... prostě někdo, s kým se můžu tak nějak zosobnit :D ). Vadil mi u něj jen jeho smích a pak to, že zrovna on se vrátil do hry (tradice pokračuje - znovu se vrátil zrovna ten člověk, kterýho jsem jako jedinýho nechtěl, i když tentokrát to není tolik o antipatiích jako spíš o tom, že jsem nechtěl zpátky chlapa a taky mi přijde stupidní, když se vrátí ten člověk, co vypadl pár minut předtím...)
1. DA'VONNE - absolutní špička. Hráčka průměrná, ale strašně zábavná osobnost. A cvok. Bohužel to pro ni dopadlo, jak to dopadlo (a bylo to její vinou), ale co se dá dělat - srdci neporučíš... :D :love:

Hodnocení série: 9
Hodnocení vítěze: 2
(?)


Zpět na „Big Brother 17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host