Big Brother 17 - EP24

June 24, 2015 - September 23, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 17 - EP24

Příspěvekod milan » 09 srp 2015, 18:50

Episode 24
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: Big Brother 17 - EP24

Příspěvekod _Maty_ » 17 srp 2015, 10:46

Dneska asi jeden z nejdudnějších dílů celé série. Vždycky se těším na díl po DE, protože postupně ukazují co se vlastně dělo v zákulisí a při reklamách, což jsme nemohli vidět, jak taktizovali atd... A dneska neukázali ani ň. Brečící Steve mi byl naprosto šumák a po dnešním díle mám někde už i Vanessu. Ta holka pro mě byla jedna ze dvou favoritů od začátku, šíleně jsem jí to přál, ale od chvíle, kdy zachránila Austena, který je už pár týdnů naprosto v suchu, tak ta holka začala hrát úplně s paranoiou mi přijde. i když se proti Shelly hezky zachránila.

Každopádně, tohle je první týden, kdy jsem vůbec nepřál sixth sence aby vyhráli HoH. Vanessa opět háže špínu na další lidi, ten její výstup, omg, myslím, že po této konverzaci už by neměl být pouze "kuželkou" ... lol, to je herečka :D ... Celkem bych uvítal, kdyby příští týden vyhrála druhá strana a dala jí najevo, že je na řadě :D Jinak není moc co komentovat, zbytek dílu, totální nuda. Austen s Liz pusinkujíc se a slavící - to je na přeskočení o 20s dopředu :D

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 17 - EP24

Příspěvekod thistle » 17 srp 2015, 13:56

_Maty_ píše:Ta holka pro mě byla jedna ze dvou favoritů od začátku, šíleně jsem jí to přál, ale od chvíle, kdy zachránila Austena, který je už pár týdnů naprosto v suchu, tak ta holka začala hrát úplně s paranoiou mi přijde. i když se proti Shelly hezky zachránila.


Vanessa se svojí zachránou minulý týden neměla prakticky nic společného. V domě zůstala jen kvůli hlouposti ADC, hlavně Jamese, který se víc bál Shelli.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 17 - EP24

Příspěvekod milan » 17 srp 2015, 15:42

Ja osobne dúfam, že vypadne tento týždeň Becky... inak dôvod prečo asi neukázali reakcie hráčov počas/po DE bol aj ten, že tam dali záber, ako Steve odmietol/nechcel s hráčmi hovoriť, že má v rozhodnutí jasno. Ja len dúfam, že niekoho nenapadne ho prirovnávať k Ianovi... tento chalan je dokonca zlá kópia Cochrana, rozhodne z tých "nerdov" za posledné roky je najnudnejší (podobné typy ako on, napr. po Beauty nad the Geek podstupovali terapie a sedenia u odborníka, čomu sa tiež nikto nevenoval, ale minulý rok som tieto veci vytiahol z hráčov tejto AU verzie RS). Všimol si niekto, že hlavný sponzorom oblečenia (a hlavne topánok/botasiek) je NIKE? Ja som si to v podstate až tak pozorne všimol v tomto diely.
Prdel je, že Shelli som nefandil na začiatku série (aj som ju dobre zaradil ako pumu, ktorá si zvyšuje sebavedomie a ubolené srdce pri zajačikovi), ale herne tam bola najvyššie, a práve #factor Shelli tam momentálne chýba. Za jej návrat sa najviac modlím. Inak súhlasím diel slabší, problém je ten, že zaujímavé hráčske typy sa už vytratili, či ste fandili alebo nie niekomu z hráčov, čo vypadli, tak hráči ako Meg, Becky, Steve, Austin (veľmi prehypovaný), atď. im proste nesiahajú ani po členky. Škoda, že práve týchto uvidíme aj v porote (a niektorých žiaľ aj vo finále), lebo nie sú pre mňa herne zaujímaví a často boli aj mimo diania v dome, takže bude veľmi vtipné sledovať hlasovanie poroty na konci. Brutálne mi chýbajú kľúče a to napätie, v Survivor odstrihli Intro v BB blbými inováciami túto epickú časť celej nominácie!!!
Inak nechápem tej logike, čo som spomínal aj minule, kde hráči rozmýšľajú "s kým budú v dome porotcov", potom aj táto hra tak vyzerá. Steve dokonca "plače" v podstate nad tým, že vyhral HoH, ktoré chcel zahodiť (prečo to nespravil, ak niekde vedel na 100% odpoveď, tak dať druhú možnosť), úplne alibistické, horšie ako zlý hráč, alebo hráč, ktorý niečo pokazí, je hráč ktorý je posraný niečo spraviť.

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 17 - EP24

Příspěvekod mikro » 17 srp 2015, 18:46

Nevím moc co k tomu všemu říct. Přesně jak jsem čekal na začátku, první půlka série skvělá a v druhé to začíná drhnout. Čekám holčičí masakr jako v BB15, kde tenhle týden půjde Becky, pak Vanessa a pak jedna z dvojčat. Jak říkal milan, modlím se v návrat Shelli.
Ze Steva je mi na blití, nejen z toho jeho hysterického výstupu, že musel někoho vyloučit, ale celkově z jeho chování, jak vždycky mluví na kameru, když je sám atd. Kéž by ho Liz podrazila a vyloučila.
Jinak mě ještě zaujala HoH soutěž, co to jako mělo být? Některé otázky byly vyloženě jak z mateřské školy, i předškolák by dokázal určit "který smajlík je čtyři řady pod jiným" :vomit:
Fandím: Julia, méně už Vanessa, James a John


Zpět na „Big Brother 17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů