Big Brother 17 - EP28

June 24, 2015 - September 23, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod milan » 21 srp 2015, 11:59

Episode 28
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod milan » 27 srp 2015, 11:21

Tento diel bol ako s láskou na prvý pohľad, mal všetko!
Zingbot bol kruto prísny, hlavne Liz a John schytali asi najväčšie Zingy, Liz dokonca 2x, no John dostal takú podpásovku, je podľa mňa iné si robiť prdel z herného umu alebo showmance, či z citových výlevov, ako zo smiechu či chlpov na chrbte, no niektoré Zingy boli ppči, hlavne ten na Jamesa :lol:
Najlepšie z toho vyšla asi Julia, ktorá je podľa mňa najmilšia baba v dome ;)
VETO ma nebavilo, mňa popravde tieto súťaže nebavia, kvízy alebo veci na čas, ale fajn, výhra Vanessy potešila, keď tak chodila s tou čiapkou po dome (čo aj chodí celý čas), tak mi pripomína Derricka, ale oproti nemu je si myslím lepšia hráčka (+ častejšie v ohrození a hrá často aj odvážnejšiu hru), keď vyšlo na povrch všetko o tej 5. člennej aliancii, čakal som že Vanessa to VETO zahrá štýlom Janelle (o bitch-kách), a použije to na Johna, nech sa tam všetci poserú, ale rozmýšľa aj vzhľadom na návrat, alebo pre pokoj zbraní (a získava tým čas).
Steve sa pekne položil, dosť mi to pripomínalo situáciu Iana a Franka po vylúčení Ashley, kde následne bola odplata v podaní Britney, ale toto je presne situácia, kde sa títo dvaja nedajú porovnávať (o čo sa snaží aj produkcia), Ian bol herne niekde inde. Ak by som to ukázal na porovnávaní "geekov" tak Ian > Cochran > dlho nič > Steve.
Vanessa má rozohranú celkom solídnu hru, počítam, že Meg + James budú hlasovať spolu, možno "pomstia" Jackie a dajú hlasy Steve-ovi, to isté čakám od Vanessy, takže aj keby dvojčatá hlasovali proti Johnovi, tak ten ostane.
Pri tomto zložení: Shelli, Jackie, Becky... Steve by som si želal návrat v poradí 1 - Shelli, 2 - Jackie, kde by sa Shelli najskôr zaradila k Vanesse (neviem prečo, ale mám taký pocit), Jackie by sa vrátila k Meg / Jamesovi + k nim najskôr John, rovnako by to vyzeralo pri návrate Becky (to si neželám) a aj pri Steve-ovi je to asi zrejmé.
Inak ak skončí Steve alebo John, podľa mňa skončí "mŕtva váha", ideálne Steve, a dúfam, že sa nevráti do hry, už to že sa dostal do poroty, je pre mňa dosť nemysliteľné (a to tam ešte skončí niekto ako Meg, ak sa nedostane náhodou do finále + tam je Becky), takže z tohto pohľadu, min. 3 ľudia v porote budú ľudia čo si tam podľa mňa nezaslúžia byť a ako je zvykom tieto "mŕtve váhy" či floateri rozhodnutú o víťazovi.
Séria je zatiaľ brutálna, za posledné 3 roky keby som hodnotil tak:
BB S17 = BB S2 CAN > BB S1 CAN > BB S3 CAN > BB S15 > BB S16 (samozrejme môj subjektívny názor, podľa toho ako som sa bavil).
Teším sa na zajtra keď si pozriem diel 29, dúfam, že Shelli sa vráti do hry, aj keď jej šance do finále nedávam (a nikomu z návratu), lebo sa na nich ľudia dohodnú "že majú druhú šancu", ale bolo by to epické keby aspoň za týždeň - dva rozbila alianciu Austina + dvojčiat, najlepšie vyradením Liz, nech si ju nemýlim s tou sladkou Juliou :love: :D
Ale keďže porotcovia kecajú v dome, tak je jasné, že asi pôjdu po Vanesse všetci, Becky má na ňu averziu, je možné, že Steve bude mať tak isto, Jackie ju viní za jej vyradenie a rovnako aj Shelli sa nechá ľahko ovplyvniť.



Už viem koho mi pripomína Meg, a nieje to Taylor Swift, ale tá srdcová kráľovná !!! :mrgreen: #Zing!!!
alice-in-wonderland-alenka-v-risi-divu-600.jpg
Meg :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod mikro » 27 srp 2015, 14:44

Díky bohu za Vanessu! I když mě serou její citové výlevy, přináší do děje drama a hodně celou sérií hýbe, přesně druh člověka, který nám v loňské sérii chyběl.
Díl mě bavil hodně, vlastně jako každý se Zingbotem. Liz a Austin to docela solidně schytali, ale Julie mi bylo trochu líto. I když sice není v soutěžích tak dobrá jako Liz, připadá mi o něco hezčí než ona, Liz mi přijde spíš taková tuctová. Aspoň že ve Vetu si to docela dobře dala a ukázala že v soutěžích není tak bezcenná jako Meg.
Snad zítra odejde Steve (ač se spíš obávám, že to bude John) a ten kdo se pak vrátí nominuje Austina a Liz společně. Nepamatuji si, kdy by se mi víc hnusila showmance jako tahle.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod milan » 27 srp 2015, 14:49

Je prdel, ako dvojčatá, ktoré sú v podstate na prvý pohľad rovnaké (ja mám fakt problém niekedy ich rozlíšiť, a viem ktorá je ktorá len kvôli pijavici menom Austin), môžu byť odlišné, kde povaha a charakter/osobnosť pridáva na atraktivite.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod brninho » 27 srp 2015, 15:43

Vanessa je skvělá, to co tenhle týden předvádí, takhle jsem se dlouho nebavil a to že každej ji má buď jako prioritu na vyřazení nebo jako záložní plán? No ve druhé sérii byl v téhle pozici někdo taky... (teď se zas musim uklidnit, porovnávat tyhle dva je jiná galaxie, byť Vanessa mezi moje BB Top určitě patří :D )
Je to přesně jak říkal Rob, kdyby Vanessa byla chlap, tak nepochybuju že má plno fanoušků (no a ještě to bulení samozřejmě), ale silná ženská "od rány", jejž argumenty skoro vždycky padnou na úrodnou půdu, to je pro většinu nesnesitelná představa, poprvé jsem snad v kůži XtttX, když fandím proti drtivé většině (myslím fb komunitu na ofiko Big Brother) :D Z Veta Vanessa vytřískala skoro všechno, hlavně to nejcennější- informace, jít po ní příští týden je krátkomyslný a proti dotyčnýmu se to jistojistě otočí, prioritou by pro Meg, Jamese a navrátilce měly být Austwins a pro Austwins Meg, James a navrátilec, ale to už Vanessa ví a v ruce má pořád trumf s pokerovou minulostí (nemám šanci ve finále, každej po mně jde, vyhrála jsem 3,5 mega, na výhře nejsem závislá, blablabla).
Neumím se dost dobře vžít do Stevea, ale ten slovní kulomet po tom co Vanesse Liz řekla, to je zralý na inhalátor :lol:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 17 - EP28

Příspěvekod XtttX » 27 srp 2015, 16:22

brninho píše:Je to přesně jak říkal Rob, kdyby Vanessa byla chlap, tak nepochybuju že má plno fanoušků (no a ještě to bulení samozřejmě), ale silná ženská "od rány", jejž argumenty skoro vždycky padnou na úrodnou půdu, to je pro většinu nesnesitelná představa, poprvé jsem snad v kůži XtttX, když fandím proti drtivé většině (myslím fb komunitu na ofiko Big Brother) :D


S tým úplne súhlasím... Ak by bola chlap, bola by verejnosťou vnímaná úplne inak. (podobne ako napr. Kass v Survivor)

Ja sa snažím vyhýbať oficiálnej FB stránkam všetkých reality show od CBS, ale viem že Shelli tam svojho času bola dosť hejtovaná kvôli vzťahu s Clayom, a niektorí casuals sa dokonca nezdráhali použiť slovo pedofil(!!!), takže dúfam že sa títo ľudia zajtra potešia jej návratu. :)


Zpět na „Big Brother 17 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti