Face Off S9 - EP14

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP14

Příspěvekod milan » 25 říj 2015, 12:30

Epizóda 14
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP14

Příspěvekod Mogo Mogo » 17 lis 2015, 00:04

Sakra, to mi to s tím komentováním zase moc nevyšlo... :oops: Ale MOŽNÁ se někdy dostanu k nějakému zpětnému okomentování.

Ohledem ještě rychle k minulým dílům:
- Neskutečně mě naštval vyhazov Jasmine :( Sakra takový potenciál, talent a navíc i sympatická ženská to byla. Věřím v případný návrat do nějaké hvězdné řady, protože pokud nejsou producenti blbí, tak ji vrátí.
- Skvělé zadání po celou sérii! Hlavně mě potěšili 4 jezdci Apokalypsy (i když mě dost zklamaly oba mory, na které jsem se těšil nejvíc...) nebo gender swap.
- Mezi favority jsem měl krom zmiňované Jasmine všechny ostatní z finálové 5 krom Evana. Ten mi zkrátka nesedl, což např. potvrzuje i to, že si nepamatuju jedinou jeho práci (a to mám docela dobrou paměť..). Dost mi to připomnělo 3. sérii, kdy jsem taky fandil ke konci všem krom Dereka, který se stejně jako Evan dostal do finále - naštěstí tedy ani jeden nevyhrál.

Ale teď už k samotnému finále...
Bylo skvělé! Konečně po 9 sériích jsme měli možnost nahlédnout také za kameru a na to, jak to s maskami probíhá po samotném zhotovení, což kvituju! :hungry: Potěšil také návrat Patricka. :D

Evan - Jak jsem již říkal, nebyl můj favorit, ale jeho práci ve finále mu upřít nemůžu. Změna, kterou provedl po prvním snímání byla neskutečná a opravdu zaslouží pochvalu. Jeho "film" mi ze všech tří přišel příběhově nejzajímavější a přestože tenhle žánr není zrovna pro mě, tak bych se na to i koukl. :mrgreen:

Ben - Po vypadnutí Jasmine a Scotta můj favorit a je mi líto, že nevyhrál. Vděčit za to může ale jednoznačně své třetí masce. Tam toho opravdu zkazili hodně a troufám si tvrdit, že to byl důvod jeho prohry. Oběť nebyla hezká, ta fialová barva byla divná a ta brada vypadala hrozně. :-? Ovšem kněz a hlavně monstrum (!!!) byly opravdu výborně zvládnuté práce a ta šedá potvora pro mě byla nejlepší maskou finále! :idea: "Film" se mi líbil nejméně, ale to už není Benova chyba :D

Nora - Ačkoli jsem fandil Benovi, tak za výhru Nory jsem rád. Po celou dobu předváděla nadprůměrné výkony - snad krom té svatební epizody. Ve finále se ji všechny tři masky povedly a i když mě samotný děj "filmu" moc nezaujal, vypracován byl dobře a precizně. No a nakonec si trochu rýpnu... třikrát po sobě zvítězila ženská, tak jenom čekám kdy to zase vyhraje nějaký chlap! Je totiž třeba dorovnat skóre, protože do této série to bylo 4 vítězky a 4 vítězi a holky teď vedou! :angry:

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP14

Příspěvekod rhee » 13 led 2016, 13:04

Dneska má premiéru 10. série, tak jsem se konečně dokopala k tomu stručně shrnout S09... Série jako celek byla dobrá, ale nedosahovala kvalit třeba takové S04, S05 nebo S07. Soutěžící byli různorodí a jak tomu vždycky bývá, objevilo se mezi nimi dost schopných a sympatických jedinců.

Výrazní soutěžící

Jasmine - V průběhu série moje největší favoritka, překvapil mě její brzký odchod. Chtěla jsem se tehdy vyjádřit k epizodě, ve které vypadla, ale nevyšlo mi to... Nápad založit epizodu na třech menších výtvorech, kdy byl každý hodnocen zvlášť, soutěžícímu byly přiděleny body, které se po jednotlivých kolech sečetly, se mi líbil, bylo to příjemné oživení. Co se mi ale naopak nelíbilo vůbec, bylo podivné vyhodnocování a nepoměr bodů. Ano, pochopila jsem, že se úkoly s každou další úrovni ztěžovaly a akceptuju to, že to bylo i určitým způsobem promítnuté do hodnocení. Ale aby se Evan (?) po dvou pokažených maskách, po nichž byl na konci tabulky, jedním dobrým výtvorem vyšvihl úplně do čela?! Doufám, že Jasmine ještě někdy uvidíme, další šanci si zaslouží jako málokdo.

Jordan - Skvělý soutěžící, jehož práci jsem mezi ostatními vždycky okamžitě rozpoznala. Sedl mi svým výtvarným stylem, i povahově. Opět doufám v druhou šanci v nějaké all stars sérii.

Nora - Měla jsem sice větší favority (viz ti dva výše a Ben byl asi taky na stejné úrovni), ale výhru jí přeju. Předváděla stabilní výkony, měla originální nápady.

Ben - Další výborný soutěžící, po vypadnutí Jasmine a Jordana jsem mu výhru přála asi o trošku víc než Noře, škoda, že ve finále zkazil dojem poslední maskou, jinak by měl asi vítězství v kapse. Z paměti už asi nikdy nevymažu toho jeho úchylného strýčka, který si vozí kostru mrtvé manželky s sebou na dovolenou :D Budu se opakovat, ale prosím o ještě jednu účast.

Další soutěžící, kteří si zaslouží alespoň zmínit - Scott, Kevon
___________________________________

Evan - S jeho postupem do finále spokojená nejsem. Není to tak, že by byl Evan neschopný, ani s jeho osobností nemám problém, dokonce se na něj i víc než dobře dívalo, ale ani zdaleka nestačil na konkurenci. Všem výše uvedeným nesahal ani po kotníky. A nesmím zapomenout na to, že se do finále dostat ani neměl, viz jeho příšerná Moon Girl z 10. epizody, za kterou si zasloužil jít domů.

Zklamal mě - Omar, který měl výborné portfolio a před startem série byl společně s Jasmine, Jordanem a Libby, mým favoritem
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů