Face Off S9 - EP1

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP1

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:20

Epizóda 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP1

Příspěvekod Mogo Mogo » 29 črc 2015, 17:07

Tak tedy plním své předsevzetí a začínám s psaním komentářů! :hungry: Snad to vydrží...

Soutěžící zatím vypadají fajn, jsou mi sympatičtí i celkem něco umí, proto se na zbytek série zatím velice těším. Jsem rád, že je zpátky celá sestava poroty, Michael Westmore jako mentor a McKenzie jako moderátorka. Po tolika sériích už jsem natolik zvyklý, že by se mi po každém fakt stýskalo. Ještě podotknu, že se těším na tu jubilejní 100. epizodu (Která přesně to má být? Nechce se mi to počítat. :oops: ), tak snad vymyslí něco fakt super. Ale teď už k samotným maskám:

top.jpg

Jordan&Ben - Jednoznačně nejlepší maska epizody a oprávněný vítěz! Líbilo se mi to od hlavy až po ocas a opravdu tomu nemám co vytknout. :idea:

Sidney&Evan - Tady jsem tak nadšený jako porota nebyl, ale přesto je to kvalitní práce. Využití druhého modela se mi líbilo a udělané to bylo taky hezky, ale na zadek jsem z toho nespadl.

safet.jpg

Scott&Nora - Tohle se mi líbilo podstatně více než ten předešlý výtvor. Mělo to zajímavý profil, hlava byla super, stejně tak i zbytek těla. Paintjob se jim taky hodně povedl, takže pro mě druhá nejlepší maska dílu. :idea:

Jason&Brittany - Zajímavé využití modelů a i práce celkem pěkná. To bylo ale asi všechno. Nenadchlo to, neurazilo to, prostě to tam bylo.

safe.jpg

Meg&Missy - Návrh se mi velmi líbil, výsledná maska už tolik ne. Nebylo to úplně špatné, ale bylo hodně co zlepšovat. Obě holky jsou mi ale sympatické, tak se snad ještě vytáhnou. :D

Jasmine&Ricky - Podobný případ jako Jason a Brittany. Nebyla to nejlepší maska všech dob, ale viděl jsem i horší... Každopádně Jasmine by pro příště mohla možná přemýšlet o jiném tričku. Jde ji totiž vidět až do sklepa. :lol:

bottom.jpg

Kevon&Omar - Tady bylo vidět, že si chlapci ukousli trochu větší sousto, které nedokázali spolknout. Nápad to byl sice zajímavý, ale to je tak všechno. Výsledek je takový nijaký, vnitřek ani vnějšek není zrovna povedený a ať se snažím, jak se snažím, zvíře v tom nevidím ani dalekohledem.

Libby&Stevie - Jednoduše řečeno: průser. Nápad špatný, provedení špatné, využití modelů špatné (co to jako měla být ta spodní hlava? :shock: ). Porotou chválený paintjob byl sice na masce to nejlepší, ale stejně mi nepřišel jako něco světoborného.

Jinak jsem teda rád, že se nevyřazovalo. Jakožto první úkol to bylo opravdu těžké a nedivím se, že to někteří nezvládli. Teď mají aspoň ti 4 (K&O&L&S) u poroty "černý puntík" a snad se od nich dočkáme lepších výkonů. Myslím, že na to mají. Přijde mi ještě brzo mluvit o nějakých favoritech, ale kdybych fakt musel, vybral bych nejspíš Bena, Noru, Scotta a sympatické jsou mi pak i Meg a Missy.

P.S. Pobavila mě Stevie a její: "Vypadli jsme všichni" :lol: Byl to takový malý detail, ale stejně jsem se zasmál.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP1

Příspěvekod rhee » 05 srp 2015, 11:48

Mogo Mogo píše:Tak tedy plním své předsevzetí a začínám s psaním komentářů! :hungry: Snad to vydrží...


I já doufám, že ti to vydrží a doufám taky v to, že se tentokrát dokopu k diskuzi už dřív než týden po zhlédnutí epizody :D

Téma epizody - Intergalactic Zoo
► Instead of a Foundation Challenge, the contestants are told they are to work in teams of two and make an alien creature using the texture of an item in the Natural History museum as a muse. Furthermore, each team is to use two models in creating their creatures. At elimination, the judges announce to the bottom looks that the difficult challenge is simply a test of the artists abilities, and therefore no one is eliminated.

Téma zajímavé, ale absolutně nevhodné pro první epizodu. Chápu, že si porota chtěla otestovat soutěžící a chtěli zjistit, co v nich je. Jenže jde podle výtvorů vidět, že na něco takového nebyli připravení (líbí se mi jen dvě masky z osmi). Kdyby s touhle soutěží počkali pár kol a dali soutěžícím trochu víc času načerpat zkušenosti, tak výsledky mohly být úplně o něčem jiném. Úplně promrhané téma.

Jordan & Ben - Souhlasím, nejlepší maska epizody. Dobrý koncept, paintjob, spousta odvedené práce. Oba si nastavili laťku dost vysoko, snad příště nezklamou.

Sidney & Evan - Opět mám stejný názor, nebyla jsem maskou ani zdaleka tak unešená jako porota, spíš naopak. Velké plus mají za kreativní využití druhého modela, zbytek se mi příliš nelíbí. Tipovala jsem to na safe, a to blíž ke kolonce bottom. Ó, jak jsem se mýlila :D

Scott & Nora - Zase musím souhlasit (má vůbec smysl něco psát, když píšu v podstatě to samé podruhé? :D), společně s výtvorem první dvojice tento týden nejlepší. Je to hodně originální a čím víc na se na to dívám, tím víc se mi to líbí. Dost možná víc než maska č. 1.

Jason & Brittany - S tímhle mám podobný problém jako s maskou Libby & Stevie, to propojení dvou modelů není dostatečné. Aspoň, že provedení je o třídu lepší.

Meg & Missy - Na tomhle se mi nelíbí asi vůbec nic, ale jak píšeš, Meg je sympatická. K Missy mám zatím neutrální postoj.

Jasmine & Ricky - Docela fajn, líbí se mi barevné schéma. Nevzpomínám si teď přesně, co dělal zadní model, ale vím, že mě to tehdy zaujalo a měli to dobře vymyšlené.

Kevon & Omar - Špatné, velice špatné. To asi vystihuje vše :D

Libby & Stevie - Zkrátím to... viz předchozí zápisek.

Top Looks
Ben and Jordan - Azurite with Malachite
Evan and Sidney - Schorl Tourmaline

Safe
Brittany and Jason - Turtle shell
Jasmine and Ricky - Alligator skin
Meg and Missy - Herbivore jaw
Nora and Scott - Ram horn

Bottom Looks
Kevon and Omar - Clam shell
Libby and Stevie - Native Silver

Winner - Ben
Eliminated - N/A
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů