Face Off S9 - EP2

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP2

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:20

Epizóda 2
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP2

Příspěvekod Mogo Mogo » 19 srp 2015, 14:22

Sakra teprve druhý díl a já už mám dva týdny zpoždění s komentováním :oops:, ale vidím, že nejsem sám, tak je to dobré. 8)
Je to už ale dlouho, co jsem ten díl viděl, tak snad si ještě pamatuju, jaký na mě měly masky dojem. Co si ale pamatuju, tak že jsem se vážně bavil, protože těch vtípků co tam padalo, byla fakt spousta a jsem za to rád. :D Obzvlášť mě pobavil Glenn s Vee a jejich: "Kdo by šel s tímhle na rande?" "Kevon možná." :lol:
tt.jpg

Kevon&Meg - Ok, maska fakt pěkná, břicho zajímavé, ale kde sakra porota viděla tu sexy část, o které pořád mluvila? :? Vítězství pro mě bylo velkým překvapením, protože při prvním pohledu do obličeje jsem se regulérně lekl. Ale beru, že jinak byla maska hodně povedená, takže to vítězství překousnu.
Nora&Brittany - Tahle maska se mi upřímně líbila více než ta vítězná. Obličej byl provedený čistě, hrudník také a hlavně měla jako jediná (!) vlasy, což se mi hodně líbilo. :idea:
st.jpg

Scott&Stevie - Moje vítězka. Nevidím nic, co by mi vadilo nebo co by se mi nelíbilo. Scott už podruhé vytvořil velice kvalitní masku, v obou případech však bez většího zájmu poroty... Tak snad příště.
Jordan&Jasmine - Tohle se mi taky líbilo, ať už paintjob, profil nebo celková myšlenka. :idea:
sb.jpg

Jason&Evan - Nákres parádní, výsledek už pokulhával. Nevím, co se pokazilo, ale moc dobrý dojem to na mě neudělalo. Ale žádná vyložená katastrofa to nebyla, takže safe beru.
Ben&Ricky - Na férovku: tuhle masku si vůbec nepamatuju. Když se teď dívám na fotku, tak nevypadá špatně, ale při sledování asi mě moc nezaujala, když si ji vůbec nevybavuju. Takže safe je ok.
b.jpg

Libby&Missy - Tak tohle se moc nepovedlo. Tělo ještě relativně v pohodě, ale to co se událo na té hlavě je hrozné. Barva příšerná, okraje příšerné a tvar je taky příšerný. Bohužel holky, tohle se Vám nepovedlo.
Omar&Sidney - Naštěstí pro výše zmíněnou dvojici tady byli ještě tito dva. Protože jestli si někdo zasloužil jít domů, tak to opravdu byli Omar se Sidneym. Hlava jako zelí (skvělé přirovnání btw. :mrgreen: ), paintjob hrozný, sexy to není. Jednoznačně nejhorší maska a zasloužené vyloučení.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP2

Příspěvekod rhee » 20 srp 2015, 13:44

V pohodě, to jsme dva. Jak jsem tady po první epizodě plánovala, že budu komentovat co možná nejdřív po odvysílání dílu, tak mi nedošlo, že budu docela dlouho pryč, takže koukám se zpožděním :D

Téma epizody - Siren Song
►Working in teams of two, the artists must create "beautiful but deadly" sirens based on sea creatures.

Kevon & Meg - Maska sama o sobě výborná od hlavy až k patě, ale souhlasím, nesplňuje úplně zadání, taky jsem marně hledala tu sexy stránku. Kevon v téhle epizodě perlil, fakt mě pobavil :D
Nora & Brittany - Pro mě vítězná maska. Perfektně sedí k zadání, líbí se mi kombinace barev.

Scott & Stevie - Tvarově moc dobré, ale podle mě to trochu shodil paint job, měli si na něm dát víc záležet. Především mi vadí ten jeden odstín oranžové na hlavě.
Jordan & Jasmine - Tuhle masku bych za sebe určitě zařadila do "top looks, trochu mě překvapilo umístění v "safe". Jordan společně s Jasmine a Norou jsou moji favorité [spoiler](už tady, ale i po zhlédnutých čtyřech epizodách)[/spoiler]
Jason & Evan - Mám stejný názor jako ty, návrh i samotný nápad vypadal skvěle, hrozně jsem se na jejich výtvor těšila a v konečném důsledku byla zklamaná. Asi se na tom podepsala hlavně nezkušenost s beauty makeupem. Je to škoda, mohlo z toho být i vítězství.
Ben & Ricky - Tohle ve mě vyvolávalo rozporuplné pocity. Vypadá to dobře, ale nejsem si jistá, jestli je pro sirénu inspirovanou rybou vhodné použít peří. A ještě v takovém množství.

Libby & Missy - Tělo v pořádku, hlava otřesná. V duchu jsem křičela, ať už s tím malováním přestanou, bylo to pořád horší a horší.
Omar & Sidney - Ano, zasloužený odchod. Nechápu, co v show Omar blbnul, nepovedla se mu už druhá maska v řadě, přitom porfolio měl společně s Jordanem (alespoň podle mě) jednoznačně nejlepší ze všech soutěžících. Nevím, jestli mu nesedly zadání, neuměl pracovat pod takovým tlakem, nebo nedokázal pracovat ve dvojici...

Top Looks
Kevon & Meg - Textile cone snail
Nora & Brittany - Flabellina nudibranch

Safe
Jordan & Jasmine - Yellow boxfish
Ricky & Ben - Blue sea slug
Scott & Stevie - Blue-ringed octopus
Jason & Evan - Peacock mantis shrimp

Bottom Looks
Omar & Sidney - Portuguese man o' war
Libby & Missy - Striped surgeonfish

Vítěz - Meg
Vyřazeni - Omar & Sidney
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S9 - EP2

Příspěvekod Moly » 12 lis 2015, 17:41

Konečně se mi povedlo stáhnout celou sérii, tak směle do komentování (alespoň ve zkratce):
V podstatě souhlasím s již řečeným. Vítězná maska nebyla špatná, ale například právě vychvalovaný make-up mi přišel hodně bledý a jednotvárný.
Výtvor Scotta a Stevie se mi moc nelíbil, zvláště kvůli odfláklému paint jobu.
Jason a Evan měli úžasný návrh, nakonec je ale nejspíš zachránily jen dva opravdu špatné bottom looks.
Ben a Ricky vytvořili krásnou masku, která ale vůbec nebrala v potaz zadání - spíše připomínala labuť než rybu (a dost jsem čekala na nějaký komentář od poroty, kterého jsem se ale nedočkala).


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů