Face Off S9 - EP3

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP3

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:20

Epizóda 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP3

Příspěvekod Mogo Mogo » 20 srp 2015, 23:55

Jubilejní 100. epizodu jsem si představoval jinak - myslel jsem, že by se mohli na jeden díl vrátit nějací bývalí soutěžící nebo tak -, ale jsem nakonec rád, že to bylo takhle. V ostatních seriálech to taky většinou bývá normální epizoda s nějakým bonusem a ne rovnou celá bonusová epizoda. (Sakra teď jsem se do té věty nějak zamotal, ale snad to z toho jde pochopit. 8) :D
Samotná myšlenka toho, že budou soutěžící vytvářet masky pro skutečné snoubence, kteří se navíc v těchto maskách i oddají, mi přijde skvělá. Na soutěžících tak není jen tlak kvůli možnému vypadnutí, ale i možnost, že by mohli právě oni zkazit jiným lidem ten jejich Den (a upřímně, to mi přijde možná i horší :heat: ). Druhá věc je taky to, jestli je úplně normální mít takovou svatbu. I když jak nad tím víc přemýšlím, je to celkem originální a vtipné, tak proč ne.

FaceOff_gallery_903SpotlightChallenge_05.jpg

Ben&Jasmine - Minule jsem s porotou trochu nesouhlasil, ale tady jejich rozhodnutí schvaluju. Nápad se mi líbil už od návrhu a výsledek byl snad ještě lepší. :idea: Ty rohy a vlasy z vlny musely dát hroznou práci, ale vyplatilo se to, jelikož je to nejlepší část a navíc něco, co tady za těch 9 sérií ještě nebylo. A to se musí ocenit.

t.jpg

Ricky&Jordan - Tady už tolik s porotou nesouhlasím. Ne že by to byla špatná maska, ale top? Ale prosím... Mám pocit, jako bychom něco podobného viděli snad v každé sérii a mnohdy i lepší. Hrudník u toho chlapa byl sice dobrý, ale to mi prostě na top masku nestačí.
Scott&Stevie - Tohle na mě teda působí mnohem více. Není to nijak přeplácané, je to dobře provedené a navíc to má takové to "vánoční kouzlo". :lol:

sb.jpg

Brittany&Libby - S tímhle mám stejný problém jako v případě Rickyho a Jordana; přírodní postavy á la strom tady byly už tak stokrát. Tyhle ani navíc nejsou ničím originální a mám pocit, že za týden už si ani nebudu pamatovat, že vůbec byly.
Kevon&Evan - Jedním slovem? Průšvih. Jestli jsem chválil porotu za správně vybrané vítěze, tak tady musím výrazně nesouhlasit. "Démon" vypadá jako zmoklý pes s křídly převlečený za myslivce a o "andělu" radši pomlčím... Nebo vlastně ne. Co to jako má být na té hlavě? Ať na to koukám z jakéhokoli úhlu, jediné co mi to připomíná je plakát na film Čelisti. Křídla jsou taky hrozná a jako anděl to teda nevypadá ani v nejmenším. Pro mě jednoznačně nejhorší maska epizody a dle mého měl jít domů jeden z dvojice Kevon&Evan a né Missy.

b.jpg

Jason&Missy - Jak už jsem psal výše, za nejhorší masku to nepovažuju. To rameno sice vypadá příšerně a paintjob taky nic moc, ale přesto by to u mě ještě ustálo. Navíc mi příběh dvou sebevrahů přijde správně ujetý a zkrátka nejlepší ze všech.
Meg&Nora - Holky měly dobrý nápad, ale neuměly ho moc dobře prodat. Dvojice k sobě moc neladila navíc ty divné výrůstky na tváři malířky vypadaly opravdu hrozně. Co se mi ale líbilo, byla barevná krev vytékající z krku muže (chlapi to byli sice oba, ale mám na mysli teď tu masku chlapa :D )

P.S. Nebylo to mauzoleum, ve kterém byli na začátku, už taky v nějakém filmu? Mám pocit, že jsem ho už někde viděl. :? Ale možná vypadají všechna americká mauzolea stejně. :D

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP3

Příspěvekod rhee » 31 srp 2015, 12:31

Téma epizody - Surprise of the Century
► The artists must turn engaged couples into whimsically undead duos that will later be married in a ceremony performed by McKenzie Westmore.

Ben & Jasmine - Perfektní, od originálního nápadu, přes provedení, až po herecký výkon namaskovaného páru. Zasloužená výhra.
Ricky & Jordan - I tady souhlasím s porotou, podle mě tohle patřilo do top looks, byť to nebylo tak neokoukané jako předchozí masky. Mělo to ten správný Beetlejuice/Corpse bride feeling.
Scott & Stevie - Líbil se mi jejich záměr, doprovodný příběh, ale provedení už tolik ne. Na mě to bylo až moc minimalistické, dělá to na mě dojem nedodělané masky. Nějaký ten rampouch by tomu prospěl.
Brittany & Libby - Vůbec, ale vůbec mi to nesedělo do tématu. Není to špatně vytvořené, zvlášť u ženy, jenže to bylo viděno už x-krát, plus, jak už jsem psala, nehodí se to ke konkrétní soutěži.
Kevon & Evan - Nadšená z toho rozhodně nejsem, ale ani to nepovažuju za takovou tragédii. Křídla u anděla mohly, tedy MĚLY být mnohem líp udělané a na hlavě toho má zbytečně moc. Co se týče psa, tak se to s přimhouřenýma očima dá. Já osobně bych si taky asi nedokázala poradit s tím, jak do masky zakomponovat psa.
Jason & Missy - Špatný paintjob, modelace ramene taky nepovedená. Jedna masek poslední dvojice však byla mnohonásobně horší.
Meg & Nora - Nora si s maskou poradila dobře, asi úplně nesedla k tématu, respektive, u jinak formulovaného zadání by zazářila. Meg (malířka) to neskutečně zprasila. Hrozně amatérské, ošklivé, asymetrické.

Mogo Mogo - To mauzoleum jsem asi viděla prvně :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Top Looks
Ricky & Jordan (Electrocuted)
Ben & Jasmine (Cat lady and "beast" cat)

Safe
Scott & Stevie (Christmas carolers who have been frozen to death)
Libby & Brittany (Wood and water type creatures)
Evan & Kevon (Light and dark type creatures)

Bottom Looks
Jason & Missy (Fallen off a bridge)
Meg & Nora (Artist and her artwork)

Vítěz - Jasmine
Vyřazena - Missy
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S9 - EP3

Příspěvekod Moly » 12 lis 2015, 18:15

Whimsical!

Když Mackenzie zadala úkol pro třetí epizodu, první myšlenky se ubíraly směrem "to snad ne" a "chudáci ženiši a nevěsty", zvlášť s ohledem na to, že je na podobné úkoly ještě dost času a ještě pořád se mezi soutěžícími najdou slabší články. Obléct a namaskovat modely? Ok. Obléct a namaskovat obyčejné lidi na zakázku, na jejich svatbu? Ouč.

Přinejmenším ve dvou případech je mi snoubenců/novomanželů upřímně líto. Je pravda, že některá zadání z videí se jen těžko přenášejí do konkrétního návrhu a těžko říct, jak z nich vybruslit lépe (miluju mopsy a buldočky, ale...).

Top looks:
Ben a Jasmine - absolutní nádhera, tady není o vítězi pochyb. Jestli mě někdo přesvědčil o tom, že svatba v kostýmech může být super, tak právě tihle dva. Hodně tomu pomohli i samotní snoubenci, kteří masku uměli náležitě prodat (a to jsem se zadání "milujeme kočky a chceme si hrát na krásku a zvíře dost bála"). Paruka i rohy uchvátily, šmrnc dodala i mrtvá kočka (ehm :mrgreen: ).
Rocky a Jordan - zaslouženě na druhém místě. Odvedli kvantum dobré práce, snoubenci se očividně cítili v kostýmu dobře, splnili zadání do puntíky a dobře přenesli hlavní téma do výtvoru.

Safe:
Scott a Stevie - pobavili. Mohli se snad trochu víc rozšoupnout, i tak odvedli ale dobrou práci a šikovně zakomponovali tematickou žádost o ruku. Zasloužený (lepší) safe.
Brittany a Libby - tady jim dost zavařili ženich s nevěstou, přesto si myslím, že se mohli od jejich zadání odpíchnout a brát ho jen jako vzdálenou inspiraci. Whimsical? Ani trochu, ale alespoň se nemuseli stydět za odvedenou práci, nějaké dovednosti mají.
Kevon a Evan - otřes. Obě masky byly neohrabané a prostě ošklivé. Samotný koncept stál za prd, o provedení nemluvě. Být nevěstou, tak zapláču.

Bottom looks:
Jason a Missy - za mne bych zařadila do safe na úkor Kevona s Evanem. Koncept mi nepřišel tak špatný a ani samotné provedení ne. Jistě, pár věcí se nepovedlo, ale na vyhazov to nebylo.
Meg a Nora - špatný koncept, špatné provedení. Ani jsem nepostřehla, proč z jednoho z ženichů udělaly transvestitu z Addams Family. Nořin výtvor nebyl bez nápadu, nesedl ale k zadání.


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti