Face Off S9 - EP4

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP4

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:20

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP4

Příspěvekod Mogo Mogo » 28 srp 2015, 11:45

K vypadnutí Missy jsem se vyjadřoval už minule, takže rovnou přejdu k soutěži.
Focus challenge byla celkem zajímavá změna oproti normálu a klidně bych do budoucna uvítal i další, pokud se tedy budou pokaždé soustředit na jinou část. Emotikona smile Navíc jsem byl rád, že se po čtyřech dílech konečně objevila i samostatná soutěž. :idea:

Scott.jpg

Scott - Zasloužený vítěz. Maska měla všechno co mít měla a navíc to měla dost špičkové. Víc snad ani říkat nemusím.

Jasmine.jpg

Jasmine - Tak Jasmine se podruhé v řadě vytáhla a pomalu ale jistě se zabydluje v TOP 3 nejlepších soutěžících sezóny. Obličej krásně korespondoval s vlasy a působilo to tak velice kompaktně. Navíc ta Sherlockovská lupa za páskem je příjemný detail. :idea:

Stevie.jpg

Stevie - Stevie mě překvapila. Na začátku dílu bych nečekal, že by se ji maska povedla takhle dobře, ale očividně jsem se spletl. Obličej byl vydařený a o to přece šlo! 8)

Brittany.jpg

Brittany - Holka si vzala větší sousto,než mohla spolknout. Přesto si nemyslím, že by se jednalo o nejhorší masku. Podle mě, další nesprávný odchod domů...

Jason.jpg

Jason - Nezlobte se na mě, ale co tohle kur*a bylo? Tuhle masku si měl Jason šetřit do nějakého kola, kde by vytvářeli jídlo-člověka, jelikož jako česnek by to obstálo celkem slušně, hlavně nos. Ale hororová postava? Vždyť to bylo spíše k smíchu.. Jason už přesluhuje a měl být venku už dávno.. tak snad příště.

Favoriti po 4. díle: Jasmine, Scott, Nora

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP4

Příspěvekod rhee » 31 srp 2015, 12:54

Téma epizody - Frightful Fiction
► For the show's first Focus Challenge (in which the artists focus mainly on one aspect of the makeup) the artists have two days to create a monster inspired by literary mash ups. The focus for this challenge will be on the face makeup.

V téhle epizodě bylo tolik masek, že se taky vyjádřím jen k několika z nich. Moc jsem se tentokrát s porotou neshodla, většina z těch, které se mi líbily, skončily v kolonce "safe".

Scott - Povedené, čisté provedení. Měla jsem ale jiné favority.
Jasmine - První z masek, které se mi skutečně líbily. Opět excelentní paintjob.
Stevie - Není to špatné, ale nemůžu si pomoct, moc mi to k zadání nesedí.
Brittany - Podle mě zasloužený odchod domů, příšerná maska, obzvlášť při pohledu zblízka.
Meg - Další tragédie, už podruhé v řadě.

Krom Jasmine další masky, které se mi líbily - Kevon, Ricky, Evan

kevon.jpg

ricky.jpg

evan.jpg

Top - Kevon, Jasmine, Ricky, Evan (v tomto pořadí)
Dobré masky - Nora, Scott, Libby

Top Looks
Jasmine - Sherlock Holmes Bloodsucker
Stevie - Don Quixote: Monster of La Mancha
Scott - Don Quixote: Monster of La Mancha

Safe
Evan - Sherlock Holmes Bloodsucker
Kevon - King Arthur and his Undead Knights
Ricky - The Exorcism of Monte Cristo
Nora - Gulliver's Travels in the Underworld
Libby - The Exorcism of Monte Cristo
Ben - King Arthur and his Undead Knights
Jordan - Gulliver's Travels in the Underworld

Bottom Looks
Jason - Scarlet Letter: Puritan Poltergeist
Brittany - Great Expectations of a Serial Killer
Meg - Scarlet Letter: Puritan Poltergeist

Vítěz - Scott
Vyřazena - Brittany
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: Face Off S9 - EP4

Příspěvekod Moly » 12 lis 2015, 20:07

Příjemná změna v koncepci úloh, rozhodně umožnila soutěžícím ukázat jejich smysl pro detail.

Scott je pro mne zasloužený vítěz, zvlášť pokleslé víčko mě dostalo. Jediný, kdo mu šlapal na paty, byla Jasmine, která nejen že se zabydluje (jak už bylo naznačeno Mogo Mogo) mezi top 3 soutěžícími série, ale i v mém osobním žebříčku. Svým zaměřením na vlasy a paruky mi dost připomíná Emily z minulé řady, kterou jsem měla hodně ráda. Stevie pro mne ale do top looks nepatří. Obdobně jako rhee si nemyslím, že se trefila do správného kola (ještěři určitě ještě přijdou). Nebyla mimo, ale ani mě neuchvátila.

Naopak mě mrzí, že jsme si nemohli blíže rozebrat práci Bena, Kevana a Rickyho. Oba nemrtví i hrabě Monte Cristo byli podle mne výborní a zasloužili si více pozornosti.

Bottom looks jsou však bez debat, Brittany absolutně neodhadla svoje schopnosti. Meg a Jason to také packají už poněkolikáté, což je škoda, protože zvláště Jason působí jako sympaťák.


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti