Face Off S9 - EP5

2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Face Off S9 - EP5

Příspěvekod milan » 26 srp 2015, 17:58

Epizóda 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: Face Off S9 - EP5

Příspěvekod rhee » 18 zář 2015, 13:17

Téma epizody - The Gatekeepers
► The artists team up to create a gatekeeper character and the creature they are keeping away drawing inspiration from a unique gateway.

1.jpg

Ben & Jordan - Jordan si výhru v soutěži opravdu zasloužil. Nechápu, jak se mu povedlo toho stihnout tolik - výborně vymodelovaná hlava, vytvořené "brnění", skvělý paintjob. Jedna z nejlepších masek série. Benova maska se mi už líbila podstatně méně. Dobře sice, stejně jako Jordanův výtvor, seděla k vybrané bráně, ale obličej je od nosu směrem dolů podle mě špatný, hlavně v oblasti brady. Asi chyba při aplikaci.

Scott & Kevon - I tyhle masky se hodí jak k bráně, tak i jedna k druhé. Obě na mě působí dobře, jenom je škoda, že démon nemá lepší paintjob, ten by masku ještě o hodně pozvedl.

2.jpg

Nora & Jasmine - Tvarově fajn, Jasmine se zase vytáhla při malování a dala i dobrou radu Noře ohledně použitých barev.

Evan & Stevie - Takový průměr, nejsem z dvojice nadšená, ani to není žádný propadák.

3.jpg

Meg & Libby - Megina maska se mi líbila, překvapilo mě, že se umístila v bottom looks. Libbyna hyena není žádné terno, hyenu mi maska totiž vůbec nepřipomínala, spíš divoké prase, ale na vyloučení to ani zdaleka nebylo. Nevím, kde nechala porota oči, když upřednostnila ty příšernosti, které vytvořili Jason s Rickym

Jason & Ricky - Jak už jsem se vyjádřila v předchozím odstavci, otřesné. Nechtěně komické, hrozná paruka ze žlutého peří, do hada to má sakra daleko. Rickyho totem taky nestál za nic. Tentokrát to porota pořádně poj....

Top Looks
Nora & Jasmine
Ben & Jordan
Safe
Scott & Kevon
Evan & Stevie
Bottom Looks
Jason & Ricky
Meg & Libby

Vítěz - Jordan
Vyřazena - Libby
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mogo Mogo
Příspěvky: 23
Registrován: 27 srp 2013, 12:36
Nejoblíbenější série: S: Philippines, Tocantins, All Stars, Micronesia, Panama
FO: s3!, s5, s7, s8
Nejoblibenější hráči: S: Jonathan Penner, Kathy Vavrick-O'Brien, Tom Westman, Denise Stapley, Richard Hatch, Erinn Lobdell, Lex van den Berghe, Parvati Shallow
FO: Roy, Tara, Tate, Beki, RJ, Laura, Rachael, Cig, Jasmine
Nejméně oblíbené série: S: China, RI, Nicaragua, Caramoan, San Juan Del Sur
FO: s4
Bydliště: Ostrava

Re: Face Off S9 - EP5

Příspěvekod Mogo Mogo » 22 zář 2015, 16:04

Ben&Jordan - Mi osobně se líbí masky obě. Jordanova maska je sice o třídu výše a opravdu se mu povedla :idea:, Benova je ale taky fajn. Zasloužená výhra.

Scott&Kevon - Souhlasím, že paintjob u rudého démona mohl být lepší, přesto to není žádná katastrofa. K bráně to sedí, hezké to je, safe naprosto spravedlivý.

Nora&Jasmine - Od chvíle, kdy jsem viděl, že ty dvě skončily spolu, jsem věděl, že výsledek bude stát za to. A měl jsem pravdu. Paintjob perfektní, tvarově taky originální. Nemám výtku. :idea:

Evan&Stevie - Tady taky souhlasím. Fialová stráž se mi líbí více, ale přesto žádná sláva. Opět zasloužený safe.

Meg&Libby - Dle mého podruhé v řadě, co porota vyhodila nesprávného. Hyena sice nepřipomínala hyenu ani v nejmenším, ale nejhorší maska? Ale kde že..

Jason&Ricky - Tak jestli jsem psal už při minulém díle, že Jason přesluhuje, teď už vážně nevím, co na to říct. Totem se mi taky nelíbil, ale "had" byl teda na mě moc. Nevím, co se mi líbilo nejméně, zda ta modrá sukně, žluté peří, tělo připomínající mumii nebo hlava. Příšerné bylo všechno a Jason už si měl dávno balit kufřík... :down: :cry:


Zpět na „Face Off S9“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti