S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Empli » 23 pro 2015, 02:19

Tak nám skončila vcelku dobrá řada. Rozhodně ji budu řadit mezi ty lepší.Teď už k jednotlivým hráčům.

Vytas- Byl jsem zvědav co předvede a čekal jsem, že může skončit jakkoliv i když na finále by asi neměl. Nakonec vyletěl hned jako první, takže o jeho hře se dá jen spekulovat. Každopádně je to tam typ hráče, který by mně nevadil ani kdyby hrál potřetí i když samozřejmě radši ať hrají ti co už něco zahráli či by hráli podruhé.

Shirin- Nelíbila se mně v její sérii a tady jakbysmet. Chvílemi mně dokonce přišla i namyšlená a pro mě zbytečné místo v castu.

Pei- Ghee- U ní to stejné co u Vytase.

Jeff- Mile překvapil, bavil a možná by mohl dojít i vcelku daleko a i zajímavý padouch by z něj mohl být.

Monica- V Samoi jsem ji rád neměl, ale nějak jsem ji dokázal přežít. Čekal jsem, že bude stále mrtvá váha a ona jí vlastně byla. Její brzký odchod mně absolutně nevadil.

Terry- Hodně jsem se na něj těšil. Než odešel tak byl takový nijaký občas, ale mně se líbí a třeba by to i to dotáhl daleko. Zajímalo by mně i jak by si vedl v soutěžích o imunitu. Jinak nezklamal, pořád je to sympaťák.

Woo- Pro mě takové komické duo s Keithem. Bylo by to zajímavé spojení tito dva. Oba kolikrát o hře nevěděli ale oba mají pro ni skvělý zápal a jsou to takové čisté duše. Jinak ale takové nemastné neslané. Takže v další řadě by se už objevit nemuseli.

Kass- Moc jsem jí nežral tu hodnou paní, podle mně to byla z velké části přetvářka ať si říká kdo chce co chce. Jakmile zbytečně opět rozjela chaos, tak se pakovala ( což se dalo čekat). Na druhou stranu , vícemeně takový obrat o 180 stupňů v chování mně u ní překvapil a divím se, že jí to vcelku dlouho žrali a žrali by i dál snad.

Andrew- U něj jsem rozpolcený. Fandím mu, něco na něm prostě je, ale jindy bych ho za ty jeho řeči nejradši proliskal. I bez zahrané imunity od Kelley by šel myslím brzo.

Kelly- Taková nevýrazná. Možná editem. Nijak zvlášť jsem ji v Borneu rád neměl, ale tady mně kupodivu nevadila.

Cierra- Potenciál by v ní asi i byl, ale pokazila si to sama. Zbytečně na sebe upozorňovala a dělala vlny. Zbytečně z pohodlné pozice padla až na dno.

Stephen- To jeho fňukání a posedlost Joem bylo taky na pár facek. Čekal jsem od něj víc abych se přiznal. Docela si to pokazil tou výhodou do hry, muselo mu být jasné, že kvůli tomu bude mít na zádech terč.

Joe- Správňák a továrna na imunity. Nicméně člověk co dle mého přesně kvůli tomu nikdy nevyhraje.

Abi- Klasika. Nikdo neví co od ní očekávat. A to mě baví. Párkrát mně i mile překvapila v soutěžích.

Kimmi- Když jsem si říkal, že tam je vlastně jen do počtu, tak udělala konečně nějaký tah, sice přišel v niveč, ale co už. Každopádně já už ji vidět znovu nemusím.

Keith- viz Woo

Kelley- Pasoval jsem ji na černého koně sérii a ejhle měl jsem víceméně pravdu. Mile překvapila. Sice je pravda, že bez té imunity by letěla o hodně dřív, ale zahrála ji skvěle. Kdyby byla ve finále, tak by mě zajímalo jak moc byla oblíbená.

Tasha- Prototyp samostatné a silné ženy. V soutěžích o imunitu nyní tolik neválela, ale věděla s kým se spojit a v Angkoru se dostala s Andrew ze dna na vrchol, takže za to taky určitě plusové body.

Spencer- Šli mu soutěže a určitě zapracoval na sociální hře ( i když ne tak aby vyhrál), párkrát měl namále, ale jinak vždy věděl, která bije a hru víceméně jako jeden z mála utvářel. Každopádně hodně zklamal tím vyhrožováním Jeremymu.

Jeremy- Vítěz, který mně rozhodně nevadí. Pravda je, že jeho jsem jako vítěze rozhodně netipoval. Líbila se mně jeho taktika se vším všudy a hlavně věděl kdy a co jak říct. V podstatě jediné pochybení z kterého vcelku elegantně vybruslil, bylo to nařčení Kimmi, že ho zklamala.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod jukab » 24 pro 2015, 16:43

Skvělá série jako celek, i když závěr mě víc bavil před rokem díky kroku Natalie, očím ubrečené misky a záv. řeči Reeda.
Navíc se mi nelíbila kmenovka v TOP6 a už vůbec ne ta záverečná. Live domlouvání o vyřazení se mi nikdy nelíbilo a u závěrečné TC mi chyběl jakýkoli náboj.

Jinak ale nepředvídatelná řada, mnoho podceňovaných se předvedlo a naopak. Famózní střih, silné příběhy, rozmary počasí, ups and downs, paráda. Až finále u mě ztratilo náboj, a to po vyloučení Kelley, které jsem fandil, a už mi pak bylo jedno, kdo ze tří zbývajících vyhraje. Což je oproti posl.řadám, kde byl vždycky pouze jeden akceptovatelný vítěz a tvrdě jsem mu fandil i přes slabší průběh, trochu mínus.

Jeremy - ze začátku se mi líbil, i v orig. sérii jsem mu přál, ale čekal jsem víc. Jasně, vyhrál, cíl splněn, ale žádná dominance to z jeho strany rozhodně nebyla (což je + pro hru, ale paradoxně - pro něj). Strašně mě iritovala jeho neustálé: Dělám pro svoji ženu. Doufám, že se s ním Val rozvede :)

Spencer - štísko, který ale umí zapojit mozek a když se mohl rozhodnout, udělal to vždycky doře, i při výběru spojenců, když ho Jeremy na konci nezradil

Tasha - v orig. sérii jsem jí hodně fandil, tady zklamání, většinou nevěděla, co se děje, fyzicky nestačila, chyběl jí jakýkoli zásadnější spojenec, se kterým by něco zmohla, navíc zazdila možnou ženskou alianci, čímž mě zklamala, i když pro mě tu hru samozřejmě nehrála :)

Kelley - čekal jsem od ní hodně a dočkal jsem se, ohromný rozdíl oproti Tashe ve všem, Kelley si vytvořila slušnou, i když početně slabší alianci, a když ta nestačila, stačila na borce i fyzicky, příp. si našla imunitu (i když tady hrálo velkou roli i štěstí, ale pořád lepší, než aby imunitu našel takový Woo). Vyřadila slizáka Savage a jen tak tak, že vlastně nevyhrála

Keith - TikTak Taxi i hodně hlášek super, víc jsem vlastně nečekal, takže spokojenost. Za mě y klidně mohl bý šašek v každý řadě

Abi - zajímavá hráčka pro diváka, ne už tak pro soutěžící. Na její "You made it to the jury" a další provokace a nepředvídatelné tahy ale jen tak nezapomenu

Ciera - příjemné překvapení, v Bloodu jsem ji nemusel, ale tady ji v pozdějším dění fandil. Herně i společensky schopná, škoda slabší chvilky po sloučení, kdy na see zbytečně upozornila. Ale role underdoga jí sedí mnohem víc než role šéfky. Kdyby s Kelley, Abi s Tashou vyrobily ženskou alianci, série by u mě vystupila někam na úroveň Číny. Škoda.

Joe - zřejmě sympaťák, ale herně chabý, navíc pro svou fyzičku ještě zabíral místo zajímavějším stratégům, alespoň ale představoval velkou výzvu pro ostatní

Stephen - pro mě zklamání, ale hru si užíval a přál jsem mu postup dál na úkor Spencera nebo Tashy. Nechápu, proč si nevytvořil pevnější alianci jako ve své orig.sérii

Kimmy - žádné překvapení, nic jsem nečekal a dostal jsem jednu snahu o zvrat v době, kdy to mohlo znamenat maximálně vyrování aliancí. Za týden na nic zapomenu.

Savage - nej slizoun řady, co na něm kdokoli viděl nebo vidí, nechápu. Abi ho při odchodu parádně setřela, aspoň tak.

Woo + Kelly Wi + Monica + PeihGe - takoví hráči do Survivora nepatří, i tady tahle řada vyčnívá, když tenhle kompars vypadl naštěstí brzy

Vytas, Shirin - zklamání, ale celkově jsem radši, že vypadli dřív oni než holky z 3bitches

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Kvitovka456 » 02 led 2016, 20:04

Super Série [spoiler]Kromě vítěze, Jeremyho jsem zrovna nemusela, čekala jsem že se více předvede Tasha, jinak ta finálová trojka nebyla špatná[/spoiler]
Plusy a Mínusy série
+ Nové prostředí
+ Cast
+ Final 3 (Byla jsem spokojena se všema třema, co ve finále byli)

- Znovu se hrálo na pláži
- moc tajných iminut
- soutěžě (už si ani nepamatuji kdy naposledy byla aukce)
- Vítěz/ka
Ale celkově to byla slušná série a od S21 to byla určitě jedna z nejlepších sérií
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod adesso » 02 led 2016, 21:03

Kvitovka456 píše:- soutěžě (už si ani nepamatuji kdy naposledy byla aukce)


Tak to máš docela blbou paměť. Zvlášť, když se to ve WA pořád dokola probíralo.
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Kvitovka456 » 02 led 2016, 23:52

Sorry už si vzpomínám :D :D už se mi to po jednatřiceti sérií trochu plete :) ale i ta úrověň soutěží už není taková, chápu že se po 15 letech a 31 sérii vymýšlí nové série hodně špatně, hlavně vymýšlení blbostí a zničení Exile Island, v pomalu každé druhé sérii jsou navrátilci (od Filipíny) jasně kdyby se survivor neměnil tak by všechny omrzel, ale teď to trochu přehání, za chvíli budou rozdělovat kmeny podle toho jaké hry hrají na PC, alespoň jednou můžou zase udělat klasickou survivorskou sérii 2 kmeny, exile island a tajné imunity (klidně i bez nich) a nemusí se pořád vymýšlet blbosti a rozdělovat kmeny podle všeho možného, ano někomu se rozdělení podle Povolání nebo podle toho zda mají IQ 130 nebo svaly jak Rocky líbí, ale pro mě už dokonce i Markézy byly o třídu lepší než S29 nebo Caramoan kde když jsem viděla Dawn :vomit:
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 27 led 2016, 17:44

Standard Reunion - všichni nemluvili, ne úplně košer rozdělení toho času mezi mluvené. A byl tam Cochran. :vomit: :vomit:
Ten obrýlenec se mi těžce příčí od "šestadvacítky" .

Jednotlivě hodnotit nebudu, už bylo nejspíše vše řečeno. Vítěz - to nejlepší z toho, co zbylo.
Nemám jen rád, když se někdy v 10-11 lidech utvoří 3-4-členná grupa a ta prostě projede do finále a nikdo nemá odvahu nějakého člena z ní vyrazit. Tasha i Spence mohli dávno leštit kameny v porotě. :cry: Jen Ciera a Kelley to zkusily a leštily kameny ony dvě.

Cast OK, ovšem přec jen se něco změnilo, nemusel jsem Kimmi, ta si u mě vylepšila renonc, ale znovu už stejně ne. Podobně PG. Naopak chci ještě jednou Kelley (a klidně mě ubijte řečma), ale existence jako byly Monica a ShirinANI OMYLEM!!! :vomit:

Jinak: OBŘÍ díky klubu místních titulkářů s ItalianManiac v čele. :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 04 úno 2016, 23:33

A ještě celkový počet hlasů za sérii:

17 - Wentworth
14 - Abi
11 - Spence
10 - Ciera
9 - Fishbach, Kimmi

8 - Wiglesworth, Joe, Tasha
6 - Vytas, Kass
5 - Shirin, Woo
4 - Peih-Gee, Jeff, Keith, Savage

3 - Monica, Jeremy
0 - Terry
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti