S31 - Cambodia - EP01

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Radix » 28 zář 2015, 16:19

Velmi jsem se těšil na novou sérii a první díl rozhodně splnil moje očekávání. Skvělý opening, super intro. Celkově mám v téhle sérii spoustu oblíbenců, takže pro mě bude složité fandit vysloveně jednomu hráči.

Vypadnutí Vytase mě mrzí. Doufal jsem, že půjde Abi, ale Vytas to dost přeháněl. Jeff je výborný, že si uvědomuje, že jde o TV show, takže hraje taky dost pro diváky. Jeho hlasování mě překvapilo, ale tak trochu to k němu jde. Snad to neodepíše Terryho a, překvapivě, přeju i Kelly, u které se najednou probudilo to nadšení a velmi mě potěšila. Bál jsem se jejího přístupu k téhle sérii.
Další, kdo příjemně překvapil, je Kelley. S HII to zahrála výborně! :idea:

U kmene Bayon jsem zvědavý na alianci "silných" v čele s Jeremym. Doufám, že hlavně Savage a Keith vydrží dlouho. Chápu, že Keith spoustě lidí nesedí a nechtěli by ho tu vidět, protože nehrál strategicky, ale je to ohromně zábavná postava! :) Dále doufám, že se vzpamatuje Fishbach, protože je můj favorit. Bohužel se u něj stalo to, čeho jsem se bál. Je hrozně nejistý a úzkostlivý a nechal se tím ovládnout. To ho tak nějak dotlačilo do pozice, že měl pravdu. Pokud chápete, co tím myslím. :D
Ostatní buď neměli prostor něco předvést, nebo to ani nestojí za větší rozbor.

Těším se na další díly! Doufám, že uvidíme méně Joegy a jiného předvádění před ženami, když už je Vytas venku. :D

Favoriti: Savage, Varner, Keith, Fishbach, Terry, Spencer, Kelly, Kelley
Nefandím: Abi, Shirin, Kass
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Luksov
Příspěvky: 4
Registrován: 04 bře 2015, 22:46
Nejoblíbenější série: Survivor Blood vs Water, Cook Island, China, Pearl Island, Mikronesia, Worlds Apart a mnoho dalších..
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Ciera Eastin, Boston Rob, Rupert, Hayden Moss, Caleb Bankston (R.I.P), James Clement, Jeremy Collins a mnoho dalších..;)
Bydliště: Hradec Králové, CZ

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Luksov » 28 zář 2015, 17:51

XtttX píše: Všetky nové videá na CBS kanáloch sú po novom geobloknuté... :down: :angry:

Na odblokovanie môžeš použiť napríklad toto - http://www.youproxytube.com/


Wow, díky moc! :) Ani jsem netušil, že něco takového existuje, díky! :idea: :)

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod risker » 04 říj 2015, 13:53

Tenhle cast jsem vůbec nesledoval tak byl můj první pohled na hráče v celku překvapením

Kelly Wiglesworth bych teda nepoznal ani na 50 pokusů.. to stejný u Jeffa Varnera.. no 15 let je 15 let :)

Na tyhle Survivor veterány se docela těším..

Myslím že dost lidí je tam opravdu hladových to tentokrát vyhrát

Jediný co mě tam irituje je jistá "brazilská dračice"

Co se týká oblíbenosti týmů mám to zatím tak půl na půl (Jeremy, Andrew, Ciera, Kass) a (Jeff, Spencer, Kelly, Kelley)

Jinak epizoda utekla rychle.. nejlepší moment je určitě Kelley a její získání skryté imunity

A Vytas.. Vytas mi nějak chybět nebude..
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Pietro » 24 led 2016, 21:32

Hmmm, tak se mi to sype ta moje favoritů skvadra hned od začátku... (všici, co hrajou a jsou v podpise)
V komentech budu velmi stručný, asi.

Abi a Shirin jsou prostě telata. Ty nezmění ani 5. nebo 6. účast. :cry: Dvě místa vyletěla komínem. O Kimmi a Monice nemluvě, ale Australanka se ještě neztrapnila. Čili pro mě zatím cajk.

Kelley mi našla imunitu. Dobré! :idea: Ta chuť jí drapnout při tý soutěži :D
Fishbach se odkopal tím hledáním. :-? Takhle to asi nepude.
Flusal... Měl jedinou kliku, že vyhráli.

Líbí se mi ti extra veteráni - S01-02 - hození do úplně jiné show, než kterou hráli. A cesta právě Kelly a Jeffa mě zajímá už jen z principu. Kam až dojdou, jak se chytí nové vlny apod.

+ za komplet intro hned na začátku - předbíhám, ale mohlo by být i RoP. :oops: Ale to chci asi moc, co? Uvidím.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 16:52

Tohle vypadá na hodně nadupadou sezonu. Nostalgie jako hrom. Taková Kelly wau, prostě Borneo bylo první a všichni z té serie mají cejch legendy, tak to prostě je. Léta na ní jsou vidět, ale stále z ní vyzařuje nějkaé to kouzlo, jsem zvědam především na ni.
Některé se musím přiznat si nepamatuju, nebo jen částěčně. Monika? Savage? Jeff? sorry. Nejsem Shirin abych si pamatoval všechno, a tohle mi prostě v hlavě neutkvěli.

Oldschool a jejich pojetí hry versus nová generace dravých hráčů, kteří hrají tvrdě hned od začátku, jsem zvědav jaké pojetí bude slavit úspěch a nakolik se veteráni budou schopni adaptovat.
Vytas krajně nesympatický už tehda, ted to bylo snad ještě horší. To že šel hned jako první mě škodolibě potěsilo.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti