S31 - Cambodia - EP01

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:33

Epizóda 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod _Maty_ » 24 zář 2015, 08:14

Uuuu - 3 měsíce čekání a je to tady! Opravdu jsem na ten díl byl tak natěšený :dance: , že jsem mu dal přednost i před finále BB. A prvních 20 minut ze mne sršelo nadšení stejně viditelné jako z těch hráčů čekajících na lodi až Jeff zařve you can go anytime you want.. nebo prostě starts now, či co řekl :hungry:

Musím říct, že poslední měsíc jsem opravdu pilně studoval pre-game aliances, uniklé spoilery a dokonce poprvé jsem shlédl celý Rob-podcast. Sice asi za 4 dny, protože to má 3 hodiny, ale stalo se tak. Proto mě výsledek celkově dost překvapil, ale k tomu později.

Osobně jsem okamžitě věděl kterému týmu chci fandit. Ano, sice z těch 20ti hráčů je spousta mých oblíbených, ale většina spadla do Te Key. Bohužel však takový Terry, kterému jsem sice moc nefandil v první sérii nedostal skoro žádný air time. Naopak překvapily obě Kelly.
Wiglesworth - je překvapivě na kameře mnohem příjemnější než jsem čekal. Na Finale 30 serie vypadala, že jí to ani nezajímalo a v rozhovorech byla taková jakože, je tam na okrasu nebo na hru? .. Ale když to začalo, bylo vidět, že je úplně jiná tedy to co z ní pustili :D
Wentworth - zaprvé :eee: :sex: a zadruhé, chválím ty nervy vzít tu imunitu při soutěži aniž by si někdo všiml ;) - A hlavně, udělala to v pravou chvíli, kdy všichni měli nervy kdo to vyhraje... :)
Naopak jsem celkem zklamaný z Pee-Gee, možná jsem si už nepamatoval jaká byla, ale chtěl jsem od ní asi více.
Abi je totální piča, to se ani nebudu omlouvat za ten výraz a fakt doufám, že poletí další. Já vím, že je to hra o číslech, ale zaprvé doufám, že tam Terry a Wiglesworth nějakou dobu vydrží a zadruhé snad Shireen a Spencer jsou natolik survivor fanatici, aby věděli, že Abi už své alianci tu hru posrala jednou..
Vůbec Spencer má dost zajímavou pozici. Rob ve svém podcastu mu nevěřil ani na sekundu, myslel si že Spencera se zbaví Terry hned, nejen že Terry mu nabídl alianci, navíc new school i vyhrálo hlasování.
Což mě osobně dost překvapilo... Hodně se vědělo, že Terry - Varner - Wiglesworth - mají předem domluvenou alianci, měl s nimi být i Shane, co se nedostal, ale po tolika conference - callech, že nakonec Varner zvolí jít proti této skupině mě fakt dostalo. Vůbec jsem si nemyslel, že by ti tři mohli prohrát, protože Terry - Vytas byla taky jasná skupina a tak jim stačilo získat 1 osobu a měli by minimálně polovinu lidí kmene...
A nakonec Varner, nevím jestli to někdo počítal, ale odhadem bych řekl že v prvním díle dostal suvereně největší air-time. Ted to hodně vypadalo, jako by se snažili malé dítě zachytit jak roste. A myslím si, že tak se i stane - pokud Varner dojde dál, řekl bych že bude pomalu "růst hrou a učit se jak ji hrát" .. možná se mýlím, ale fakt mi to tak připadalo.

Co se druhého týmu týče, nebylo zatím moc co vidět. Jeremy udělal totéž co v první sérii, sehnal si lidi, uvidíme jestli se mu to tentokrát vyplatí nebo mu to bude k ničemu, spíše si myslím, že bude zase nějaké rozhození původních týmů a on se bude muset adaptovat, uvidíme jestli tentokrát lépe. Myslím, že tam bude k vidění spíše ta - old school hra, kdy Savage vede ty lidi jako rodinu, i si myslím že to tak nějakou chvíli zůstane, jsou silní, vyhrají pár soutěží a my uvidíme strategii na druhé straně spíše. Taky bych řekl, že pokud půjdou na radu, bude to klasika - slabá žena ven, Monica nebo tak někdo. Prostě nuda. Max vyhodí Fishbacka pryč, ale to si moc nemyslím.

Na závěr, ta kmenovka hned byla docela zajímavá, ale jak řekl i Varner, nikdo si nemyslí, že by nevěděl co udělá, všichni spolu mluvili tři dny co a jak. Trochu mi je líto jak vyprofilovali Vytase, to že to byl ladies man jsme věděli už poprvé, nemuseli mu dát takový edit, že je otravný ve svém flirtování atd, aby lidem nebylo líto, že odešel. Mi to líto rozhodně je, ale pokud by se ta aliance co tam vyhrála hlasování rozpadla, což si mimochodem i myslím, že se stane, skrze Abi, tak třeba spencer získal skvělou pozici u Terryho kdy pro něj takový ten "bro" už nebude Vytas..

No, těším se na příště, doufám, v nějaký rozum, snad nevyletí všichni kterým bych to přál hned na startu. A ted BB finale.
Jinak dávám velké plus za znělku, ani nevím kdy byla naposledy a doufám, že to nebude jen první díl + doufám, že nevymyslí to, že v té znělce ti lidé budou mizet :)
Naopak mínus bych dal za edit, kdy jsem neměl žádný excitement z toho, že Ta Keo vede v soutěži, protože jsem tušil, že stejně půjdou na kmenovku. Celkem si je připravovali no, ale co mají v prvním díle taky dělat.. :)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod couts » 24 zář 2015, 10:40

No podívejme se... První epizoda a hned jsme viděli velký blindside Líbilo se mi že hned všichni začli hrát všichni si snažili udělat aliance a vypada to že to ze začátku bude old school vs new school a proti otmu vubec nic nemám :idea:
Jeremy dělá opět ze sebe vůdce ale je tam až příliš alfasamců aby ho všichni poslouchali.
Keith zase nezklamal ja toho chlapa miluju :D
Fish si byll vědom že je na prvním místě v potravním žebříčku a chtěl najít imunitu nenašel jí ale nemyslím si že pujde jako další.
Naopak ji našla Kelly. Jsem rád že se nejprve musí najit napověda až pak imunita. Jsem zvědavý jestli bude skryta jen při soutěžích ale odufám že i v táboře. Udělala to parádně při největším nerváku jsem si říkla ted, udělej to teď!! A ona to v tu nejlepší chvíli udělala.
TB: Naprosto epicka, WOO jako vždy neví co se děje a královna Abi si prosadila svou. Mužete ji nenávidět ale ja ji prostě za tu agresivni hru miluju.
Vytas byl teda podražen a Woo,Terry budou mit asi problemy
Přesto parádní epizoda byl vyřazen určitě jeden z favoritu řady, vipada to na velmi kvalitní řadu.
Hodnocení 100% (Ikdyž by vyřazen můj oblíbenec
Fandím: Abi, Peigh Gee, Ciera, Kelley, Tasha, Joe, Terry, Keith, Jeff, Spencer, Stephen, Savage

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Lifty » 24 zář 2015, 12:11

- Výborný oldschool úvod - krásně natočený, nádherné prostředí a po dlouhé době klasické "39 days" s celou znělkou.
- Líbí se mi to propojení moderní hry a té staré - Jeff to vystihl přesně "Za nás byla hra dobrodružstvím, teď je to celé o strategii"
- Skvělý nápad se skrytou imunitou - soutěže jsou o to zábavnější.
- Obě Kelly jsou super. Neviděl jsem řadu, ve které byla ta blonďatá, ale tady se mi dost zamlouvá.
- Abi prochází změnou ala Colton - pořád o tom mele a ve výsledku je úplně stejná...
- Vytase sestříhali tak, aby vypadal naprosto otravně... Což je škoda.. Reputaci si už v této řadě nespraví...
- Jak jsem u Jeffa nemohl v Austrálii poznat, že je gay, tak tady už to bije do očí... A co bude předvádět v dalším díle se mi nechce líbit... Na to, že jsem v jeho návrat doufal nejvíc, je to zklamání.

Těším se na další díly a fandím hlavně oldschool hráčům, novější Kelly a Spencerovy.
BTW Je tam vůbec Monica nebo bydlí v Ponderose? :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod XtttX » 24 zář 2015, 13:21

Skvelá epizóda. ;)

Kimmi - Už teraz bije do očí jej winner edit. :love: :love: :love:
Kass - možno prekvapivo, celkom nevýrazná v tejto epizóde. Beriem to ako dobré znamenie... ;)
Joe - dúfam že vyletí ešte pred zlúčením... To neustále ospevovanie jeho "osobnosti" je nechutné. Jak tam išiel zamachrovať v tom plávaní a potom ho Woo porazil. :lol: Nemá v tejto sérii čo robiť, totálne nezaslúžený návrat.

Abi - ja som úplne seriózne počítal s redemption príbehom ala HvV Jerri pre túto sériu, lol. :D :love:
Varner - tešil som sa na neho, ale prišiel mi celkom otravný a veľmi hral na kameru. No uvidíme...
Kelley - myslím že v tejto sérii zaboduje... Príjemné prekvapenie.
Obrázek


Dúfam že Kellegend sa nejako vyhrabe z pozície na ktorú sa v TaKeo dostala po TC... Nemôžme o ňu prísť!!! :-?
Tá mužská aliancia či čo to tam je v Baylor dúfam failne... Ugh. :angry:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod brninho » 24 zář 2015, 14:08

Wow, wow, wow, chybělo vůbec téhle epizodě něco? Jak jsem byl po finále BB nasranej, tak tohle mě příjemně dostalo, ani jsem nebyl v takovým tom Survivor módu, ale rychle jsem se do něj dostal... :idea:
Ztroskotání jak v old school, INTRO(!!!!!!!) který doufám bude součástí každé epizody, pre-game šel totálně do kopru, epická IC, ukázkovej blindside...
Trošku na můj vkus "přejógováno", ale do úvodní epizody, která i musela akcentovat specifika Kambodži to vlastně sedí..

Favoriti: VARNER! a vlastně celý Ta Keo bez Spencera a Kelley s idolem

EDIT: Poslechl jsem si Robův recap, TC byla ještě zajímavější než bylo ukázáno, Varner těsně před hlasováním zvedl ruku a zeptal se PG a Kelley Wentworth jestli platí to, na čem se domluvili, obě řekly že jo což trošku zneklidnilo Terryho, kterej se Varnera zeptal že co to má jako být... :D Škoda že to neukázali, ale jsem rád že jsem se ve Varnerovi nezmýlil, má v sobě něco z Pennera, na jednu stranu hraje hru pro sebe, na druhou myslí i na diváky u TV, tenhle typ hráčů je moje krevní skupina 8)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod kachna » 24 zář 2015, 17:30

Já byla celou epizodu v naprosté euforii z toho, že zase sleduju Survivor s lidma, který znám, a kterým jsem fandila. A jelikož jsem teprve teď díl dodívala, tak je celkem těžké ještě ze sebe něco vymáčknout :mrgreen:

Takže jen krátce...
Mrzí mě, že Terry a Joe jsou oba v jiném týmu, protože takhle se vždy budu radovat, že vyhrál jeden a budu mít smíšené pocity, že ten druhý ne, ale tak o tom to je.
Jinak nikdo mi vyloženě nevadí, kromě Kimmi, která mě z nepochopitelného důvodu vytáčí a Abi, ale to je kapitola sama o sobě.
Doufala jsem, že Peih-Gee předvede něco víc, ale tak kdo ví, hra je na začátku.
Jo a Stephen byl takhle "divný" už v Tocantins? :mrgreen:
Vypadnutí Vytase pro mě není zas taková rána, mezi vážné favority u mě nepatřil. Jen se mi líbilo to, když se bavil s Terrym, protože se mi líbilo to propojení skrz Arase.

Uvidíme, co přinesou další díly. Já se na ně neskutečně těším, už jen díky té euforii, co mě u sledování provází. :heat: :dance:
Plusové body pro Kelly za odvahu s imunitou ;)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod kata_rina » 24 zář 2015, 21:39

Oukej, oukej ,oukej očekávaná sezóna je tady! A začala opravdu ve velkém stylu. První záběry, intro :love: a návrat ke kořenům to bylo jedním slovem dokonalé. Co mi trochu vadí je skrytá imunita v průběhu soutěží ... Nějak jsem tomu nepřišla na chuť.
ICH byla zajímavá a těžko říct, zda za prohru Ta Keo mohla Kelly, která to víceméně vzala na sebe ... VYTAS můj největší favorit!!! :( Na začátku hry a oni vyhodí fyzicky zdatnou osobu už tak se jevícího slabšího kmene!!! Místo toho si nechají otravnou Abi, která je jen do počtu :angry: Hodně mě zklamal Jeff, můj favorit před startem série, stále neví coby a je hodně nerozhodný ... Z Ta Keo jsou mi sympatické Kelly a Peih Gee a zatím i horká hlava Spencer.
Co se týče kmene Baylon, v tom se sešla trojka Alfa samců (Joe, Jeremy, Savage), která je mi zatím hodně nesympatická. Hlavně proto, že mého favorita Stephena, tak nějak upozaďují a stále si melou to svoje. Stephen se snaží držet v pozadí, ví, že má hlavu na špalku. Kdo mě hodně překvapil byla Ciera, u které jsem nevěděla, zda si druhou šanci zaslouží a zatím musím říci, že ano. Další kdo překvapil byla Kass, ona je milá :D Zbytečné místo zde zabírá Monica, která je podobně jako Abi do počtu.

Série měla opravdu skvělý začátek :idea: doufám, že kvalita Survivoru neklesne a už se těším na další díl.
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod brninho » 24 zář 2015, 21:43

Abi do počtu? Myslím, že dneska ukázala, že do reality show sedí, teda nejsem skalní fanoušek a beztak mě začně během pár epizod štvát jako ve Filipínách, ale do jednoho pytle s Monicou bych ji fakt nedával :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod _Maty_ » 24 zář 2015, 22:23

Musím ještě dodat jednu zajímavou věc k té alianci Terry - Wiglesworth - Varner ... nedalo mi to spát, proč by po takové přípravě Varner jen tak přeběhl jinam. Docela zajímavá informace proběhla v Rob-podcastu, který jsem zapl jen skrze tohoto. Varner prý před hlasováním oslovil Kelley a PG jestli hlasují tak jak si řekli naposledy a ony že ano. Tak i přes Terryho nesouhlas pak rozjel ten speach o tom jak nechce nic pokazit a prý sám stál u toho hlasování pěknou dobu než se rozhodl. Prostě nechtěl jít do remízy no.
Uvidíme jak si ale povede, osobně bych řekl, že se má rozhodnout, nedat nic najeo a prostě hlasovat s jednou skupinou - tímhle stylem "nakonec jsem se rozhodl pro vás" podle mě extra body nezískal.. Fakt jsem zvědav na jeho další krok - podle mě on a PG stále mohou být swing votes uprostřed :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 24 zář 2015, 22:34

A je to tady!!! Určitě nejsem sám, kdo se na tuhle řadu ku*evsky těšil a konečně to přišlo!

První epizoda supr, všechno, co nám chybělo, je zpět (alespoň pro tuhle epizodu) - intro, pádlování na pláž, soutěž o imunitu BEZ puzzle (!!), lépe schovaný HII atd.

Moje sympatie má Bayon, líbí se mi aliance alfasamců i logika za ní, naopak zklamal Stephen, kterej je neohrabanej fyzicky i psychicky (hledání HII a tím pádem větší vyčleňování se z kmene). Strategicky to má dobře rozjetý Jeremy

Zatímco Bayon působí docela soudržně a jak Savage poznamenal, jako rodinka, Ta Keo je mnohem víc divoký - psycho bitch again Abi, intrikán Jeff, Shirin snad ani nemusím komentovat, i když se zatím jakž takž drží, a nakonec náš první vyloučený, slizký svůdník Vytas :D Ať už byl v BvW jakejkoliv, tady se teda překonal a fakt byl až k smíchu... První vyloučenej tedy za mě naprostá spokojenost!

Sympatie po prvním díle: Jeremy, Savage, Terry, Jeff a HII Kelly (super start týhle podceňovaný hráčky)
Nesympatičtí: Abi, Shirin, Stephen
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod kata_rina » 24 zář 2015, 23:02

brninho píše:Abi do počtu? Myslím, že dneska ukázala, že do reality show sedí, teda nejsem skalní fanoušek a beztak mě začně během pár epizod štvát jako ve Filipínách, ale do jednoho pytle s Monicou bych ji fakt nedával :D


Mě vadila už ve Filipínách, drželi ji tam dlouho jen kvůli tomu, že byla lehce porazitelná. To samé Monicu v Samoe ... Ale na druhou stranu Abi je otravná a dokáže lidi pěkně vytočit, což může taky něco přinést. Monica je jen na ozdobu. Ale obě jsou z mého pohledu k ničemu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod avsman19 » 25 zář 2015, 10:11

Asi jako většina jsem se na tuto řadu těšil jako malej Jarda. Úvodní část mě velmi potěšila, celé intro mi skoro vyrazilo dech (že by Jeff přece jen vyslyšel volání fanoušků..anebo chtěl jenom Američanům připomenout, kdo za starší hráče se to vlastně vrací...uvidíme před dílem číslo 2, já si vsázím na návrat ke zkrácené verzi).

Cast se mi zatím jeví podle očekávání - Abi je pořád kráva, Monica tam je úplně, ale úplně zbytečně, Kimmi tam je, dle mého, taky zbytečně, sympaťáci jsou pořád sympaťáci atd., atd. Příjemně mě ale překvapila Kelly z Borena, které už malinko věřím i to, že tam nepřijela jen "z donucení $$". Na druhou stranu mi přijde Stephen úplně ztracený a bude potřebovat dost štěstí, aby se prokousal až do post-merge fáze.

ICH zajímavá (odkaz na úplně první soutěž potěšil), Kelley :idea: za zvládnutí situace, sebrání imunity načasovala přesně tak, jak bych si to představoval.

Vytasův edit mě tak nějak celou dobu vedl k tomu, že to asi opravdu schytá jako první. I když to s tou jógou moc nezvládl a očividně tím šel některým lidem na nervy, si myslím, že jsme přišli hned zkraje o jednoho ze zajímavých hráčů. Abi ho snad bude brzy následovat.

Favoriti: Spencer, Tasha, Kelley (s imunitou), Jeff, Jeremy, Andrew, Terry, Joe (jestli předvede hru, jeho tělo je mi u ...)
Ven: Monica, Abi, Kimmi, Peih-Gee

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Dejvy » 25 zář 2015, 10:52

Tak a je to tu...

Hneď keď som videl ten old school začiatko ala vylodenie a celé intro ma napadlo, toto je posledná sezóna. (Samozrejme viem, že posledná nie je)
Je to ako návrat k niečomu velkolepému po rokoch priemeru až podpriemeru.
Ja mám naozaj tieto serky čisto s navrátilcami velmi rád lebo sa vyhneme ludom čo nevedia do čoho idú, plačú tam ako malé detičky a nevieme ani či za to vôbec stoja.
Tu máme síce tiež zopár mamlasov čo tam nemajú čo robiť (Videli ste Keitha na konkurenčnej stránke ako sa dostal do ich All-stars 5ky? :mrgreen: ), ale zatial mi moc nevadia.

Rád by som sa dostal k tomu ako velmi ma prekvapila blonska Kelly, je neuveritelne kolko dokážu urobiť v strižni aby z teba urobili toho čo potrebujú lebo naozaj pochybujem, že sa dievčatko v mimóze čo nemá ani tušenia čo vlastne a kde robí zrazu dostalo na úroven crazy baby ktorá myslí od prvej minuty strategicky a šikovne (narozdiel od Stevena :-? :? ) ide hladať HII, čo nakoniec aj bravúrne zvládne v súťaži (ja by som to asi neriskoval, mal by som v gatiach naložené). Takže za ňu velký :idea: a ešte je aj pekná.
Celkom ma prekvapil aj Varner, pripadá mi taký Penner tejto séria tak uvidíme čo z neho ešte vyleze, dúfam, že sa nevybodne na Terryho (ach) a starú Kelly (inak o nej ste tu dosť písali, že ma Survivor v piči a preto ma prekvapilo ako povedala, že na to prehrate finale mysli každy den a aj celkovo mi prišla do hry zažratá).

Súťaž bola super, pamätná a hneď som vedel ked proti sebe stáli Kelly a Joe, že to on vyhrá, proste je to makač.

TC bola dobrá, potešilo prekvapčo, že išli hneď bez kecov v tábore. Škoda, že nevypadla skor brazílska slepica, ale zasa ona tam ešte narobí nejaký bordel a pojde potom, alebo nepojde lebo bude robiť bordel, tak či tak NIKDY nevyhrá :fuck:

Ak by som mal pridať k tomu čo ma potešilo to čo by som ešte zlepšil, tak život v tábore teda lov rýb a tieto old-school veci aj ked chápem, že teraz je na nich menší priestor kedže sa vela taktizuje a v prých sezónach sa tam určite len celé dni válali na pláži resp. pracovali.

++++ celé intro
++++ old-school začiatok
++++ naozaj nádherná Kambodža /začiatkom budúceho roka sa tam chystám/
+++ cast

Zatial fandím: Terry, Spencer, Kelly old, Kelly young, Varner, Joe, Savage, Cierra.
Vadia mi: v podstate iba Abi, toto sa rozbehne až neskor.
Sklamanie: Stephen /chlape zobud sa na teba som sa velmi tešil!/
:sex: : Cierra, Monica, Kelly young.

Epizóda: 92%
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod brninho » 25 zář 2015, 11:26

Dejvy píše:Tu máme síce tiež zopár mamlasov čo tam nemajú čo robiť (Videli ste Keitha na konkurenčnej stránke ako sa dostal do ich All-stars 5ky? :mrgreen: ), ale zatial mi moc nevadia.


Myslím, že tam je takovej počet hlasujících, že kdybych chtěl prosadit Francesqu do TOP 3, tak se mi to povede :lol:

Jinak obecně dobrej dojem udělali lidi ze SJDS, já jim nefandím už jen z principu že ta série stála za hovno a až na Jeremyho tam nikdo nemá co pohledávat, ale objektivně vzato Kelley odvedla velmi dobrou práci, zdá se, že si vede v kmeni nadmíru dobře a nebojím se ji označit za černého koně série (jenom by následovala vítěze všech ostatních all-stars možná až na HvV, outsideři se kterými se nepočítalo a bum, milion dolarů), Keith zabil hláškou o 99% američanů v té části s "Joegou", Jeremy popohnal tu alianci alfasamců..Strašně se těším na další díly, jak se to všechno ještě zamotá ;)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod lVlorf3us » 25 zář 2015, 13:08

Jsem rád, že podobnou eufórii necítím jen já. Už od prvního momentu jsem pociťoval takovej ten správnej *oldschool feel*. Z plnohodnotné znělky jsem měl skoro husinu (ale myslím si, že dále už bude jen zkrácená verze a pokud ji uvidíme znovu, tak jen možná po sloučení a pak před finálem).

Navíc, ač si lidi neustále stěžují na to, že chtějí vidět nové lidi a ne navrátilce a sám mám rád nové tváře, tak zkrátka tu a tam "potřebuji" vidět někoho, komu jsem už fandil a komu mohu fandit znovu a koho rád sleduju, jak se ve hře posunul, jak se poučil ze svých chyb atd. V této sezóně mi vadí jen Abi, pár jednotlivců mi je tak nějak šumák, ale drtivou většinu mám upřímně rád a o to víc mě mrzí, že každý díl někdo z nich vypadne. Vytase je škoda.

Ano, Abi tomu sice dodává svým způsobem šťávu, ale takovu negativní šťávu. Kdyby vypadla jako první ona, tak si myslím, že by se mohla celá sezóna vést v duchu např. Cook Islands - zkrátka taková pohodá, pozitivní, kolegiální atmosféra. Jasný, i tam pak začly vznikat rozpory, ale určitě si vybavíte, jakej pocit jste z Cook Islands měli. Podobný pocit bychom mohli mít i zde, kdyby to Abi nekazila.. No co už, snad vypadne co nejdříve (ikdyž tomu moc nevěřím, zůstane tam z důvodu "není to hrozba, nikdy nevyhraje a kdyžtak se jí můžem kdykoli zbavit").

Poprvé v posledních letech Survivora mám chuť si tu epizodu pustit znova.. Snad tyhle pocity vydrží i do dalších dílů, bylo by to fajn osvěžení po všech předchozích řadách (ikdyž jsem je nevnímal až tak katastroficky, jak jiní).

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod rhee » 25 zář 2015, 13:13

Na sérii jsem se neskutečně těšila a už jsem odpočítávala dny do jejího začátku. Musím pochválit lokaci, Kambodža je krásná!! Radost mi udělala i dlouhá znělka, úvod v duchu starých sérií a ukázání života v táboře. Zatím nepreferuju ani jeden z kmenů, v obou se najdou moji favoriti, ale i hráči, které nemám ráda nebo jejich návrat považuju za nezasloužený (Kimmi, Monica, Keith, Woo a Kelley, u které jako jediné zatím vidím posun k lepšímu). Naopak mě trochu zklamali tři z lidí, na které jsem se těšila. Peih-Gee, Stephen a Vytas, první dva ale mají aspoň šanci ještě zabrat. Vytas moc tlačil na pilu, minule sice hrál na podobnou strunu a snažil se taky manipulovat s ženami, ale dělal to opatrně, nenásilně. Přesto mě mrzí, že se ze hry pakoval jako první.
Immunity challenge sama o sobě nic extra (hlavně moje OBLÍBENÉ skládání dřívek do tyčky), ale zase ta nostalgie... Takže určitě převažuje spokojenost, stejně jako s epizodou jako takovou.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod hozu » 25 zář 2015, 17:54

Tenhle díl se hodně nesl v duchu jisté nostalgie a neustálého opakování "Noví/staří" hráči, což rozhodně nevadilo. Rozhodně to byl atmosféricky zajímavý díl, což se u úvodů tak často nestává. Soutěž o imunitu byla rozhodně povedená. Okamžité hlasování byl rozhodně zajímavý prvek. Ať to tak je klidně celou sérii. Dohadování před soutěží by mohlo být vcelku zajímavé, ačkoliv by edit asi vítěze výzvy prozradil dříve než by bylo vhodné.

K některým hráčům:
Stephen - fandím mu spíše jen kvůli tomu, že je můj oblíbený hráč, ale to co zatím předvedl bylo spíše smutné (hlavně to hledání HII). Ale asi mě to ani nepřekvapuje. Pokud se však dostane dál, snad by zabodovat mohl.
Varner - eho hlášky určitě budou zábavné. Herně jsem ještě dost zvědavý co a jak tam vymyslí. Ale je určitě můj hlavní favorit.
Abi - v prvním díle mě celkem bavila, ale nevím jak moc ji vydržím poslouchat :D
Shirin a Spencer - zatím to vypadá, že se nesnaží být moc hluční, tak by mohli zahrát vcelku zajímavě.
Kelley - HII si sice získala, ale doufám, snad to nebude jediná věc, co v téhle řadě udělá. Uričtě by byla příjemné překvapení.
Jeremy a jeho aliance - souhlasím, že by dlouhé trvání mít nemusela, ale ono celý názor si půjde udělat asi až prohrají. Dílčí účastníci mi tam nevadí, ale tu alianci bych rád neviděl.
Joe a Woo - oba dva mi přišli hrozní už prve a jejich vyřazení rád uvidím co nejdříve. Woo zase neví co se děje a tyhle hráče ala Joe já prostě nemám rád.
Vytas - to vyřazení si určitě zasloužil. Každopádně vcelku povedené vyřazení.

Jsem zvědavý jak bude vypadat následující díl, bez té nostalgie, která tu fakt udělal hodně :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod cihi » 26 zář 2015, 22:16

pekne stupidni rozhodnuti vyloucit Vytase... myslel jsem.. ze Spencer neco v te hlave ma.... ale vyloucit jeho misto Shirin nebo Abby - obe dve blaznivy a pro kmen uplne k nicemu..

Vytas zase az tak velka hrozba nebyl... aby se ho museli hned zbavovat... a u Aby bylo jasny.. ze hlasy dostane - mohla byt tedy easy vote

diky tomu predpokladam.. ze prohraji nekolik soutezi v rade... a pujdou domu one by one

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod sextant » 26 zář 2015, 23:27

Vím, že je to mimo mísu, ale kde se dají stáhnout české titulky? Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 26 zář 2015, 23:42

sextant píše:Vím, že je to mimo mísu, ale kde se dají stáhnout české titulky? Díky za odpověď.


Například u nás na webu ;)
http://reality-show.eu/ceske-titulky-kd ... -cambodia/
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
MSCyril
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2015, 15:07
Nejoblíbenější série: Borneo, The Australian Outback, Pearl Islands, Tocantins, Samoa, Heroes vs. Villains, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Jerri, Boston Rob, Jonny Fairplay, Parvati, Ace Gordon, Corinne, Randy, Coach, Russell Hantz, Marty Piombo, Alexis Maxwell, Spencer, Tony, Joe Anglim, Tyler Fredrickson, Mike Holloway
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Caramoan, One World

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod MSCyril » 27 zář 2015, 12:56

Na první díl sem se neskutečně těšil a řekl bych že na 100% splnil očekávání, hlavní plus mají za intro (doufám že zůstane celou sérii), konečně nový prostředí (Cambodia zatím vypadá úžasně) a ten novej twist s imunitama taky nevypadá špatně :dance: :dance:

Co se týče hráčů tak hodně překvapily obě dvě Kelly ( :idea: za tu imunitu na IC), Abi je pořád otravná (očekávám že by se příště mohla spakovat :D ), Keith je furt stejnej (ale pobavil s těma kecama u jogy :lol: ), jinak Jeremy zatím dělá to stejný co v BvW2 tak uvidíme jak mu to vyjde s Joem a Savagem, Kass s Monikou zatím dostaly celkem málo prostoru tak očekávám zlepšení :D, o Varnerovi zatím vůbec netuším co si mám myslet :? ale co to předvádí ten Stephen :cry: a Woo zas vůbec neví co se děje :lol: :D

Vyloučení Vytase mně nějak moc nezklamalo, nebyl to zrovna můj oblíbenec i když víc by asi potěšilo vyloučení Abi :angry:

Zatím fandím: obě Kelly, Spencer, Jeremy, Terry
Nefandím: Abi
Zklamání: Stephen

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 27 zář 2015, 18:03

Tak i za mě s prvním dílem velká spokojenost. Hlavní hvězdy epizody Kelley a Abi, na nervy mi naopak lezli akorát Stephen a Keith. Velká spokojenost s výsledkem Kmenovky, bál jsem se, že kvůli nedostatku času před TC třeba nebyl čas překecat Jeffa a PG... Vytas mi svým způsobem chybět bude, ale když to bylo mezi ním a Abi, tak to je bez debat. Líbí se ,i prostředí, líbí se mi twist s idoly, cast je až na pár výjimek výborný... těším se, co bude dál.

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Kelley, Abi, Jeff, Tasha, Kimmi
Nejhorší: Stephen, Keith
(?)

Uživatelský avatar
Luksov
Příspěvky: 4
Registrován: 04 bře 2015, 22:46
Nejoblíbenější série: Survivor Blood vs Water, Cook Island, China, Pearl Island, Mikronesia, Worlds Apart a mnoho dalších..
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Ciera Eastin, Boston Rob, Rupert, Hayden Moss, Caleb Bankston (R.I.P), James Clement, Jeremy Collins a mnoho dalších..;)
Bydliště: Hradec Králové, CZ

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod Luksov » 28 zář 2015, 10:36

Konečně jsem se dočkal a po téměř půl roce konečně viděl první díl z nové série.. Série plná favoritů, ale i lidí, které nemusím.. Škoda, že hned na začátku vypadnul Vytas, to mě mrzelo asi nejvíc, jelikož to byl jeden z mých favoritů... :-| Naprosto nechápu takové rozhodnutí, Abi se tam neměla ani dostat, natož mít možnost hrát :D Na druhou stranu v kmeni Takeo již nemám žádného favorita.. :D
Hlavně velké díky za titulky! Opět skvělá a rychlá práce. :smile:

Chtěl bych se ještě zeptat, jestli někomu funguje oficiální kanál SurvivoronCBS na Youtube? Mě již pár měsíců nejde žádné nové přidané video a teď mi to vadí dvojnásob, když se tam začaly přidávat videa z nové série a tím mi uniká spousta dalších věcí... :cry:
Mám takový pocit, že autoři kanálu nastavili, že videa si můžou pouštět jen lidé z USA...

Nechápu proč... Stejně tak jako pár jedinců, kteří si myslí, že do Survivora je dostali jen lidi z Ameriky.. Přitom hlasovat mohl celý Svět..

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP01

Příspěvekod XtttX » 28 zář 2015, 14:39

Luksov píše:Chtěl bych se ještě zeptat, jestli někomu funguje oficiální kanál SurvivoronCBS na Youtube? Mě již pár měsíců nejde žádné nové přidané video a teď mi to vadí dvojnásob, když se tam začaly přidávat videa z nové série a tím mi uniká spousta dalších věcí... :cry:
Mám takový pocit, že autoři kanálu nastavili, že videa si můžou pouštět jen lidé z USA...




Všetky nové videá na CBS kanáloch sú po novom geobloknuté... :down: :angry:

Na odblokovanie môžeš použiť napríklad toto - http://www.youproxytube.com/


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti