S31 - Cambodia - EP02

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Radix » 03 říj 2015, 12:39

Tak opět výborný díl! Škoda zkrácené znělky, ale budu radši za obsah.

Varner to zahrál skvěle, damage control fakt parádní. Líbí se mi, jak si to užívá a hraje pro diváky. :dance: Nechápu, že zrovna Shirin nenapadlo, že by se neměli posmívat Abi. Terry toho skvěle využil a asi opravdu dbá více i o sociální stránku hry.

Bylo vcelku zřejmé, že Ta Keo půjde opět na TC, takže z Bayon jsme měli jen dvě ukázky. Vysvětlení, jak přišly k houpacím sítím (a trocha podkuřování Joeovi :D ), a historka Savage. Upřímně mě to taky lehce dojalo, protože jsem myslel na svojí partnerku. A přesně, jak tu někdo zdůrazňoval a jak řekla Kass, všichni jsou to lidi a to, že myslí na své nejbližší je pochopitelné. Co mají taky dělat celý den? :)

Otočení situace v Ta Keo v neprospěch Spencera a Shirin mě potěšilo, stejně jako fakt, že nakonec odešla Shirin.

Už se těším na další díly!

Favoriti: Varner (!), Savage, Keith, Fishbach, Terry, Spencer, Kelly, Kelley
Nefandím: Abi, Kass
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 03 říj 2015, 17:40

cypher.eu píše: edit: jo a ty Varnerovi narážky na předchozí řady (spyshack, Abi je můj Woo atp.) jsou super! :mrgreen: :idea:

hajefr píše:Varner a jeho narážky jsou super, ale že by Abi byla jeho Woo, to teda neřekl. Řekl: "She is a perfect tool". Ale tool = Woo je docela nasnadě :mrgreen:


Už ve mně taky chtělo hrknout, kde že jsme při překladu toho Wooa vynechali :D Jinak kromě "tool" tam má ještě repliku, kde říká: "Who needs food when you have Abi." což zní taky trochu jako Woo, ale opravdu tam říká food :D

Každopádně Varner a jeho hlášky mě taky strašně baví a fandím mu asi nejvíc, jeho edit začíná vypadat trochu jako winner edit, tak doufám, že se nemýlím :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod XtttX » 04 říj 2015, 01:00

ItalianManiac píše:Každopádně Varner a jeho hlášky mě taky strašně baví a fandím mu asi nejvíc, jeho edit začíná vypadat trochu jako winner edit, tak doufám, že se nemýlím :hungry:


Varner bude zarezaný krátko po zlúčení, imho. Hraje až príliš agresívne, a aj keď robí good tv, niektorého jeho kroky nedávajú zmysel. Vylúčenie Vytasa aby "prebudil" old school? Shirin namiesto Spencera je tiež veľmi diskutabilný krok... (O rozdelení do 3 kmeňov sa medzi hráčmi šuškalo ešte keď prebiehala kampaň...)



Ako sa tu spomínali narážky na predchádzajúce série...
Shirin Oskooi ‏@theshirin
We named the TaKeo chickens after our favs who deserved to make s31: Shane, MamaC, Tbird & Sean Rector. Was forced to rename Sean as Troyzan


Obrázek
Zachytili ste? Kimmi vytrhla Monice imunitu len aby ju mohla dať Ciere ktorá sa ani nezúčastnila súťaže. :love: :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 04 říj 2015, 09:38

ItalianManiac píše:
Už ve mně taky chtělo hrknout, kde že jsme při překladu toho Wooa vynechali :D Jinak kromě "tool" tam má ještě repliku, kde říká: "Who needs food when you have Abi." což zní taky trochu jako Woo, ale opravdu tam říká food :D


Jo tak asi tady jsem to slyšel, myslel jsem právě že tím naráží na Cagayan a Wooovu final 3 choice :mrgreen:

Jinak Jeffův edit mi spíš přijde zatím jako Rodneyho a tak nějak očekávám podobnej konec, někde v ep. 13-14, ale rád se budu mýlit!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod torciollo » 04 říj 2015, 11:31

sextant píše:Mně mrzí, že nezůstal původní model soutěží, tedy soutěž o odměnu a soutěž o kmenovou imunitu. Bylo víc soutěží a méně se taktizovalo. Ovšem to je na organizátorech.


Vždyť takhle je to ze začátku série poslední dobou vždycky ;)


Jinak mně to nedá, ale musím se zeptat, co všichni máte s tou znělkou? Je tady to hromadný brečení v posledních letech každou sérii a pořád ne a ne to překousnout :? A přitom je to taková nepodstatná "blbost"...

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Rendy » 04 říj 2015, 12:36

Krásný díl, který do druhé šance sedí jako zadek na hrnec :) Spencere, prober se trochu chlape, zachránila tě akorát sympatická řeč na kmenovce, udělat takovou Shirin, tak letíš jako na másle 8) promíchání kmenů přišlo v tu pravou chvilku, protože jeden kmen byl sluníčkový na vrcholu sil, druhý v depkách, ale pozice jsou tam teď jasně dané, takhle bude zase o vzrůšo postaráno, těším se na další díl! :)
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod brninho » 04 říj 2015, 15:59

torciollo píše:Jinak mně to nedá, ale musím se zeptat, co všichni máte s tou znělkou? Je tady to hromadný brečení v posledních letech každou sérii a pořád ne a ne to překousnout :? A přitom je to taková nepodstatná "blbost"...


Mně vadí že v TAR to jde, v BB to jde a v Survivoru, kterej má tu znělku suverénně nejlepší a zabírá jen něco kolem minuty to nejde, přitom co za to může, o nějákých 40 sekund větší stopáž, aby se epizoda vešla do těch 42 minut nebo nějáký žabomyší spory mezi Probstem a Landauem? Ancient Voices parádně plní svůj účel, nevim jak u ostatních, ale mě to vždycky naladilo do takové té "trosečnické" nálady.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 04 říj 2015, 17:08

brninho píše:Mně vadí že v TAR to jde, v BB to jde a v Survivoru, kterej má tu znělku suverénně nejlepší a zabírá jen něco kolem minuty to nejde, přitom co za to může, o nějákých 40 sekund větší stopáž, aby se epizoda vešla do těch 42 minut nebo nějáký žabomyší spory mezi Probstem a Landauem? Ancient Voices parádně plní svůj účel, nevim jak u ostatních, ale mě to vždycky naladilo do takové té "trosečnické" nálady.


Souhlasím. Znělka tomu prostě dodává šmrnc a u starých řad jsem si ji pokaždé užíval. A to jak v případě, kdy jsem sledoval 1 díl týdně, tak i v případě, kdy jsem si dával maraton nějaké řady.. Vůbec znělku Survivora spolu s Game of Thrones vnímám jako umělecká díla a zatím jsem je nikdy nepřetočil, naopak si je "broukám" pokaždé, co je slyším.

U Survivora se mi líbí, jak má každá řada znělku jinak stylovanou, tzn. je pokaždé trochu jiná. Plus mi to vždy pomáhalo s tím, že u postav, u kterých jsem si nebyl jist jménem, tak jsem nemusel googlit na survivor wiki tu řadu a hledat seznam členů, ale jednoduše jsem dával pozor během znělky a zopáknul si, kdo se jak jmenuje. Tím rychleji jsem si tak jména všech hráčů zapamatoval. Teď jsou to sice navrátilci, ale i tak mi ta jména vypadávají.. se znělkou by se mi to nestalo.

Ale to je vedlejší. Hlavní smysl znělky je prostě v tom, že ti pomůže dostat se do toho trosečnického rozpoložení.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 04 říj 2015, 18:26

To já se zas spíš přikláním k torcillovi, poslední řady mi znělka nechybí, vyjímkou budiž první díl Second Chance, kde pro mě byla vítaným nostalgickým prvkem, jako třeba i ta ICH nebo "ztroskotání"... Je pravda, že kdysi platilo co řada, to nové Ancient Voices, po HvV to ale už postrádá jakékoliv inovace a recyklují se už použité motivy, takže ten starej feeling je dávno pryč...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Dejvy » 06 říj 2015, 09:57

Ja si normálne prajem aby to rozdelenie do 3 kmeňov nebolo košér. Ak to dokážu správne zmanipulovať určite to môže mať vačší prospech ako ked to dopadne ako naposledy.
Mrzelo by ma keby nejaky favorit ako povedzme momentálne Jeff skončil v kmeni čisto s ježibabami ktoré by ho následne po jasnej prehre ihneď vykopli.
Pevne verím, že to bude rovnocenné a budeme sa tešiť na silnú zostavu aj po zlúčení.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Zeck » 13 pro 2015, 05:14

Nedá mi to a musím se zpětně vyjádřit, protože tady to nikdo neudělal. Shirin celou minulou řadu brečela jak jí všichni šikanují, odstrkují, neocení její holou prdel na pláži a dokonce jí ani nezatleskají, když jim přijde povyprávět o šukajících opicích, ona je utlačovaná chudinka, která zažila šikanu ve škole, doma od fotra a hlavně v samotné soutěži. Tyhle sentimentální sebelítostivé sračky jsem musel přetrpět dokonce i na samotném reunion-show, a dost možná jí tohle všechno dostalo do této hvězdné řady, ve které po hráčské stránce neměla co dělat. A ejhle, z toho RS, na kterém ještě brečela, okamžitě odjela na natáčení této řady, kde dělala úplně to samý, co se údajně dělo jí minule (až na to, že se to dělo jen v její hlavě). Abi je sice asociální a zákeřná píča, ale Shirin v roli raněné laně najednou transformovala do organizátora psychické šikany a projevila tolik empatie směrem k člověku, kterého aktivně odkopala do ústraní, že tím úplně zabila tu pózu chudinky z minula. Tak to je asi tak všechno, protože jsme se tady o ní a její šikaně dohadovali v diskuzi o castu po minulé řadě, kdy jí to spousta jejich fans žralo i s navijákem.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Pietro » 24 led 2016, 22:34

Juchů!! Už je venku. Celkem brzo.
Shirin nejak neskousávala to, co se jí samotné dělo minule. Chybět mě nebude. Ne, nebude. Ani tam neměla být.
Spenceho mě bylo líto - ale spojení se Shirin je trestuhodná chyba. Ukecal lidi a zvostal. Aspoň že tak.
Zatím jsem nadmíru spokojen. Varner je špica. Ten se měl vrátit dřív.

PS: Jsem asi jedinej, kdo čekal u toho Andrewova příběhu nějakej špatnej konec, třeba že jí s někým chytil při nevěře? Já celou dobu. 8)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 16:57

Někteří dostávají brutálně prostoru, někteří nejsou téměř vidět, třeba Monika...mluvila ona už v tehle sezoně?
Aby je psychicky nemocná a měla by se léčit. Obdivuju ostatní že s ní vydrží 24h denně a dokážou jí nezabít.
Shirin to nakonec odnesla, možná příliš brzy.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů