S31 - Cambodia - EP02

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:33

Epizóda 2
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Cambodia - EP02

Příspěvekod aqmel » 01 říj 2015, 10:38

skoda opet nemeli stestí zeleny a sly smer rada -tam se rozhodovalo mezi spencer a shirin a nakonec sla shirin i kdyz oba kvakali proc by nemeli jit prave oni .uz taky mohlo byt nejake zruso i u ruzovych tam je taka nostalgie a cekani na nejakou akci urcitych skupinek kdo skoho ,snad priste se dockame tedy tohoto zrusa .

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod sextant » 01 říj 2015, 11:22

Tak nám vypadla Shirin. Tak už se nedozvíme další podrobnosti o jejím pohnutém dětství.
Nápad chtít vyřadit Spencera mi připadal naprosto zcestný. Na to, že všichni už hru hráli nepochopím, proč napřed začnou intrikovat a pak myslet na to, aby jako kmen vyhrávali soutěže a užívali si hru. Předpokládám, že příště promíchají kmeny, aby přetrhali koalice, ale také se mohu mýlit.
Zatím mně hra moc nenadchla na to jak jsem se těšit od května.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Lifty » 01 říj 2015, 14:10

- Takový moc brečící díl... Já tyto emoční pochody moc nemusím... Maximálně u Spencera, kde chápu, že ho přepadla naprostá zoufalost.
- Abi je labilní, šílený člověk, který schválně dělá rozepře a pak se diví, že jsou všichni proti ní...
- Varner se mi začal zamlouvat. Snaží se opravdu hrát, i když v soutěžích je mrtvá váha. Ale u all-stars řad nikdy nešlo o to vyřadit nejslabšího z kmene. Naopak právě o to vyřadit toho strategicky nejsilnějšího...
- Kmenovka hodně napínavá... Z výsledku jsem rád, protože Spencer je můj favorit... I když se opět nepoučil a začal být zbytečně sebevědomý, tak mě pořád baví nejvíc.
- Příště se jede na novo, tři kmeny ze dvou... Jsem hodně zvědavý, jak to zamíchá kartami...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 01 říj 2015, 15:03

Výborná epizoda, hodně jsem se bavil. Ta Keo je luxusní kmen plný magorů, Bayon zatím naopak docela slabota (ta Andrewova historka o tom, jak se poznal s manželkou... co to jako ty vole bylo :vomit: absolutně nechápu, proč zrovna tohle zabralo pomalu 1/4 epizody :cry: ). Abi je neuvěřitelná, překonává pomalu sama sebe a to snad ani není možný. :D Doufám, že vydrží co nejdýl a hlavně že se ani trochu nezklidní :D
Obrat hry v neprospěch Shirin a Spencera byl fajn, pobavily jejich reakce. Odchod Shirin pak zasloužený, tak trochu jsem doufal, že ale vyhodí Spencera (zatím mě vůbec nebaví), co se dá dělat.
Woova reakce na jejich překecávání pak naprosto super, a to už jsem čekal, že se tenhle díl ani ke slovu nedostane (tuhle výsadu bohužel schytaly Monica a Tasha a bohudík Keith). :idea:

Po 2. epizodě:
Nejlepší: ABI, Jeff, PG, Shirin, Kelley
Nejhorší: Keith, Monica, Andrew, Ciera
(?)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod f*ck » 01 říj 2015, 19:53

Ta Keo dostává hodně prostoru, druhý kmen strašná nuda..historka o poznání manželky :angry: ..kvůli tomu je zkrácená úvodní znělka? poslouchat takový kecy :cry:

Už před soutěží mi bylo jasno, že prohraje Ta Keo, moc moc času..

Soutěž taková nijaká..pár sedřených prdelí a pád Savage na držku, těším se na slow motion :D

Vypadnutí sheeren vůbec nevadí..nebudu ji muset snášet další sezonu..

příště rozdělení na tři kmeny, zajímalo by mě, zda to měla produkce připravené nebo se ji jen nelíbilo, kam se hra sune..Ta Keo by dál prohrávalo..

snad bude pokračovat trend vyřazených, se kterými souhlasím..

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod couts » 01 říj 2015, 20:07

Dnešní epizoda byla klidnější ikdyž konecm ohl byt zase blaznívý.
V hlavní roli byla zase Abi a Warner ta jejich aliance už mí začíná celkem vadit malem mi vyhodili meho Spence.
Souboj o imunitu těsný když jsem si zastavil díl při udajně chybě při skladačce tak jsem žádnou neviděl, no Jeff měl jiný názor. A druhý kmen to dokázal nakonec vyhrát. Na kmenovce bylo jasno bud Shirrin nebo Spence naštěstá se většina přiklonila k Shiriin.
Další díl bude kmenový zvrat a to je přesně voda na mlýn Fishbachovi, Spencerovi, Keith něco by chlapci zajimaveho mohli vymyslet.
Serie zatim vypada zajímavě až na Monicu baví všichni.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod sextant » 01 říj 2015, 20:33

Tak rozdělení na tři kmeny snad pomůže udělat soutěž víc zábavnou pro diváky.
Mně mrzí, že nezůstal původní model soutěží, tedy soutěž o odměnu a soutěž o kmenovou imunitu. Bylo víc soutěží a méně se taktizovalo. Ovšem to je na organizátorech.
Na příště se těším, jak se kmeny rozdělí.
To, že jeden kmen prohrává mně příliž nevadilo. Snesl bych i model Palau, kde byl jeden kmen vymazán a prohrát úplně všechno.
Tak se nechám překvapit, jak si tři kmeny povedou v životě v táboře i soutěžích nadále.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod brninho » 01 říj 2015, 20:37

Second Chance má zatím hodně nadprůměrnej náběh, kdyby bylo celý intro (stejně furt nechápu proč je vynecháváno, Survivor má v Ancient Voices mercedes, místo toho vyráží s oprýskanou feldou) a jinej konec, resp. vyřazení nabubřelýho Spencera místo Shirin, která má jedny z nejlepších confessionals co jsem kdy od ženy v Survivoru slyšel, tak to je další stoprocentní epizoda.
Varner mě baví, ten podtitul druhé šance vzal fakt vážně, nemůžu si pomoct a asi se to už nezpraví, ale pořád ho budu trošku porovnávat s Pennerem, v mnoha ohledech jsou si dost podobní, charismatičtí padesátníci, co milují Survivor a milují dělat show, byť se to proti nim může v budoucnu otočit (a jsem bohužel přesvědčenej že Varnerův air time není jen kvůli tomu, že to je bezvadnej bavič, když se budu mýlit, jedině dobře..). Z jeho strany výborná damage control u Terryho a spol, očividně je v kmeni populární, snad se to další epizodou nezvrtne..
Abi je pořád Abi a to je asi dobře :D Společně s Varnerem dělají Ta Keo jedním z nejzajímavějších kmenů co za posledních X sérií pamatuju (Luzon považuju za jeden z nejstupidnějších, ne nejzajímavějších), člověk by řekl že přijde nějáká Abi 2.0, jenže upgrade je maximálně v tom, že teď nestojí v soutěžích úplně za hovno a i tak se po ní nevyžadoval nějákej skill, takže možná vidíme úplně stejnou Abi jak ve Filipínách :D Jo a mohla by konečně ukázat zadek :D
Bayon nemastnej neslanej, Savage je docela zdatnej vypravěč, docela se přistihuju jak mu ty kecy že dcery zbožňujou Joea a o manželce žeru, ale pak si ve zpovědi zahraje na vtělení Ježíše Krista a celej dojem je fuč, bohužel se opakuje Savage z Perlovek, i co se týče takové té pasivní agresivity, v PI vůči Lil a Skinny Ryanovi, tady vůči Fishbachovi, jsem zvědavej jak si dál poradí. Jinak co hodnotit...Fishbach oproti příjmení není v kmeni jako ryba v jezeře, prostor dostávají jenom muži, z ženských v podstatě nic, citlivou Kass editorům nežeru :D
Twist zamíchá dějem, bohužel nejspíš v můj neprospěch, protože všichni mí favoriti s Ta Keo si vedou dobře a Spencer má přesvědčovací schopnosti na to aby v novém kmeni přežil, pozitivní je to jenom z pohledu Fishbacha, no uvidíme, slibuju si další hodně dobrou epizodu... :idea:
Favoriti: VARNER!, Ta Keo bez Spencera a Kelley Wen.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Erik » 01 říj 2015, 21:25

No tak rozjezd série hodně kvalitní. Bohužel Bayon má zatím docela málo prostoru, ale snad se to změní v příští epizodě. Abi je zlá psychicky labilní žena, které bije zlost z očí už při pohledu. Je prdel ji sledovat, ale na druhou stranu fakt lituju lidi, co jsou s ní ve kmeni, protože, bejt tam já, tak už leží bez hlavy zakopaná někde hodně hluboku pod hranicí přílivu. Spencera je mi fakt líto, je to bojovník a druhou šanci si zaslouží nejvíc z celýho castu, v Cagayanu bylo všechno proti němu a on to nevzdal a bojoval, měl můj obrovskej respekt, za to že se vždycky dokázal znova vzchopit a bojovat. A tady ho chtěj vyhodit i když v kmeni je spousta lidí, kteří jsou stejně nebezpeční jako on. Naštěstí to odnesla Shirin, která si druhou účast probulela. Jeff je docela zajímavej týpek a vypadá to že Survivor asi dost studoval, protože se adaptoval velice rychle. Naopak Terry je pořád stejnej, v Panemě jsem ho měl rád, ale tady se projevuje jako starej dědek, co stojí stranou a pořád mluví o tom jak pracuje na sociální hře. Woo si očividně předem pronajal místní plantáž konopí a chodí si pohulit, líbí se mi jak ten kluk vůbec netuší, ale zase na druhou stranu respekt za to že porazil Joea, jestli odejde před sloučením a Joe vydrží, asi bude Joe znova drtit soutěže. Jinak, zdá se mi to, nebo se PG od Číny nějak zvětšily kozy??
Bayon plní roli rodinného kmene, kde je vede statný otec a právník Savage. Joe se pro Survivor narodil, do týhle soutěže patří, líbí se mi, že se snaží být pokorný a že není tak namyšlený jako mexický vyhulený rybář. Moc bych mu přál finále, nebo aspoň jeho vysněnou návštěvu rodiny, za to co pro kmen dělá si to zaslouží. Jeremy byl a je v mých očích černoch, co se snaží napodobit Russela a jeho schopnosti se mi nějak nezdají, podle mě v jeho image má hodně velkou roli produkce, protože, potřebují schopného černocha. Stephen je pro mě těžké zklamání, líbilo by se mi kdyby se spojil s Wooem a společně se dostali do finále, pak by mě zajímalo, kdo by vyhrál. V klidnou Kass nevěřím, ta ženská musí udělat chaos. Škoda, že už neni cena pro nejoblíbenějšího hráče, Kass by si to za chaos co provedla v Cagayanu zasloužila, protože bez ní by to byla hodně nudná série. Líbí se mi, když do toho někdo jde naplno a hraje to pro diváka víc než pro sebe.
Soutěž vcelku ušla, škoda, že Spencer to poskládal zrcadlově otočeně, Jeff mu to mohl vzít. Snad budou příště kmeny vyrovnané, docela bych ocenil, kdyby se projednou nelosovaly buffy, ale byli 3 kapitáni, ale chápu, že CBS potřebuje ukázat co nejvíce emocí a tak radši rozlosuje kmeny a ty pak nějakou zajímavou náhodou budou vždycky tak neférově rozloženy, že lidi s potenciálem jsou v bezpečí a drtí jednou soutěž za druhou.
Fandím: Spencer, Joe, Stephen, Savage, Jeff, Tasha, Terry
Chci, aby zůstali: Kass, Abi, PG

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod avsman19 » 01 říj 2015, 21:26

Další super díl. Ze začátku se dělo to, co jsem čekal (a to nemluvím o opět krátké znělce). Abi na okraji a všemi opovrhovaná, ale jak to bývá, když je někdo zhrzen a na dně, naskýtá se ideální šance získat number do aliance. Tentokrát se toho jako první chytil Terry, u kterého to dle mého byl zprvu spíše lidský tah, než strategický. Rychle mu ale došlo, že z toho vlastně může skvěle profitovat. Další vývoj pak nabral rychlé obrátky a superstrategické duo Spencer & Shirin bylo z ničeho nic na dně. To jejich prozření bylo celkem drsné a opravdu jsem se o Spencera bál. Naštěstí to schytala Shirin, která mi tam chybět nebude. Spencer si může díky promíchání a rozdělení kmenů opět dost polepšit...Jinak Jeff V. si ty promluvy na kameru hodně užívá. Vlastně si to celé neskutečně užívá a HRAJE o 106 a to mě baví.

Ve druhém kmeni se nic moc neděje, Savage vykládá dojemné historky a holky (i Kass!!) jsou z toho na měkko. Že to chytlo Jeremyho se nedivím, opustit těhotnou manželku je fakt těžká věc. Golden boy Joe válí, ale obávám se, že si ho zatím nechávají jako užitečného poskoka a při první rozumné příležitosti ho podříznou.

Těším se na to, jak dopadne rozdělení do 3 kmenů. Někteří hráči ten restart hodně potřebují.

Fandím: Spencer, Jeff, Tasha, Kelley, Terry, Jeremy, Andrew, Joe
Na obtíž: Abi, PG, Monica, Kimmi (za neschopnost i Woo a Keith)

Btw. Kambodža je fakt krásná a ty prostřihy na ksichtící se opičky taky dobrý :-)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod XtttX » 01 říj 2015, 22:09

Po vylúčení Shirin namiesto Spencera som mal úplný flashback do Cagayanu - 4. TC... (J'tia :( ) A hej, aj v tejto sérii ho epizódu nato zachráni premiešavanie. Ako ho ja nemám rád... :angry: Prečo ho kua nevylúčili????? Už len z dôvodu že z S28 sú tam ďalší 3 hráči. Nechápem...

"Priestor" ktorý dostal Baylor... WTF!!! A nech už tam prestanú robiť z Joea boha, je mi z toho na vracanie. :vomit:

V TaKeo príjemne prekvapil Terry...


Favoriti(TOP 5): Kelly, Kimmi, Peih Gee, Abi, Kass

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Lifty » 01 říj 2015, 22:26

Co do oblíbenosti hráčů je pro mě XtttX naprostým opakem mě a proto se vždycky těším, když vypadne nějaký jeho favorit, kterého já naopak vůbec neoplakávám :D
Ale on mi to jednou vrátí i s úroky, jakmile mi ten Spencer vypadne...
Peklo by bylo, kdyby skončil v týmu: Kass, Tasha, Abi :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 01 říj 2015, 23:20

Uf, jsem rád, že tam Spencer zůstal. Už jsem se bál, že dvakrát za sebou vypadne nějaký můj oblíbenec. Jinak ač mi vadilo zůstání Abi, tak musím uznat, že její bitching pěkně zamíchal kartama a dodal epizodě na zajímavosti a nejistotě. Kdybych v minulé sezóně zažil to, co Shirin, tak bych byl trochu pokornější a ikdyž bych se možná Abi před ostatníma nezastal, tak bych za ní aspoň, být jí, šel, když už spolu byli v alianci.. No co už, odměnou za její netaktnost jí byl odchod.

Jinak jak jsem očekával, zas se tu sešli cynici. :) Kass to řekla pěkně (ikdyž si to nepamatuju slovo od slova), že přes to strategizování se zapomíná, že to všechno jsou lidi, skutečný lidi s emocema. Je to "Reality" show for Abi's sake, ta realita se tam nějak promítat musí. Chápu, že někteří už to vnímají skoro jak Game of Thrones a vnímají účastníky jako nějaké postavy, respektive charaktery, a ne jako lidi. Ale oni to lidi jsou, smiřte se s tím. Proč tam bylo Savagovo vyprávění namísto znělky? Protože znělku jsme už viděli a (ač ji rád sleduju) nepřinese nic nového, toto něco nového přineslo.

Dále je si potřeba uvědomit, že to období "trojdnů" od vyřazení, přes camplife přes challenge až po tribal council, je někdy nabito "akcí" a zajímavostmi více a někdy méně. A když více, je to super našlapaná epizoda, kde se pořád něco děje. A když se v campu nic moc neděje, tak holt tam šoupnou aspoň něco takovéhoto. Ano, kdyby to tam dávali pořád (něco jako bulení Lisy kdysi dávno v nevím-už-jaké-serii), tak neřeknu. Ale tohle byla asi trojminutovka na nějakých dosavadních 100 minut "běžného survivora". Pokud něco takového někdo nezkousne a musí Savage kvůli tomu shazovat, tak je mi vás líto. :)

XtttX > Proč ho nevyloučili? Možná zapojili mozky a uvědomili si, že do soutěží je užitečnější (obviously..), než Shirin. Stejně tak pro "camplife". Z Joea boha nedělají, jen zvýrazňují jeho přednosti. Divím se, že sis po 32 sezónách ještě neuvědomil, že je to normální a že už od první řady dávají prostor a zvýrazňují ty nejzajímavější charaktery, ať už to jsou největší dříči, "wonder boyové" typu Ozzy, bitch typu Abi, brekouni, stratégové atd. Takže pokud ti vadí Joe, možná je to jen nějakej komplex, že ty bys nikdy nic takového nedokázal. :) Kdo ví.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod XtttX » 01 říj 2015, 23:50

Lifty píše:Co do oblíbenosti hráčů je pro mě XtttX naprostým opakem mě a proto se vždycky těším, když vypadne nějaký jeho favorit, kterého já naopak vůbec neoplakávám :D
Ale on mi to jednou vrátí i s úroky, jakmile mi ten Spencer vypadne...

Neviem sa dočkať... :)

lVlorf3us píše:Z Joea boha nedělají, jen zvýrazňují jeho přednosti. Divím se, že sis po 32 sezónách ještě neuvědomil, že je to normální a že už od první řady dávají prostor a zvýrazňují ty nejzajímavější charaktery, ať už to jsou největší dříči, "wonder boyové" typu Ozzy, bitch typu Abi, brekouni, stratégové atd. Takže pokud ti vadí Joe, možná je to jen nějakej komplex, že ty bys nikdy nic takového nedokázal. :) Kdo ví.

Takže tebe príde v pohode, že v 1. epizóde mali 3 rôzni hráči(Jeremy, Tasha, Savage) 3 na sebe nezávislé spovede o tom aký je Joe úžasný, a jediná zverejnená secret scene obsahovala ďalší verbálny orgazmus ohľadne Joea, tentokrát od Kass???
Episóda 2... Baylor mal okrem "manželky" jednu jedinú scénu, a opäť Joe. "OMG, on je taký úžasný... On nám tu spravil hojdacie sieťky. On je BOH." Jeho edit je skutočne nadsadený.
Nikto mu neberie že je dobrý vo výzvach... (No a???) (priemer mužského castu je 40 rokov, btw...) Okrem výkonov v súťažiach ale nie je absolútne ničím výnimočný... Ani vzhľadom. (vyzerá jak transka z 80. rokov)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 02 říj 2015, 00:30

XtttX píše:Takže tebe príde v pohode, že v 1. epizóde mali 3 rôzni hráči(Jeremy, Tasha, Savage) 3 na sebe nezávislé spovede o tom aký je Joe úžasný, a jediná zverejnená secret scene obsahovala ďalší verbálny orgazmus ohľadne Joea, tentokrát od Kass???
Episóda 2... Baylor mal okrem "manželky" jednu jedinú scénu, a opäť Joe. "OMG, on je taký úžasný... On nám tu spravil hojdacie sieťky. On je BOH." Jeho edit je skutočne nadsadený.
Nikto mu neberie že je dobrý vo výzvach... (No a???) (priemer mužského castu je 40 rokov, btw...) Okrem výkonov v súťažiach ale nie je absolútne ničím výnimočný... Ani vzhľadom. (vyzerá jak transka z 80. rokov)


:) A tobě příjde v pohodě, že v 1. i 2. epizodě mělo asi 5 hráčů nezávisle na sobě zpověď, jaká je Abi kráva / drama queen / bitch a vyzdvihujou to v dalších scénách a CBS na youtubku dokonce sdílí samostatnou scénu "Survivor - Drama Queen" s Abi v hlavní roli? A že Joeově úžasnosti věnovali asi tak 4 minuty v minulém díle a 2 minuty v tomto díle a že Abiině bitchovství věnovali všehovšudy už přes 20 minut?

Je to úplně to samé. Je to jak jsem psal - od počátku v Survivorovi zdůrazňují různé osobnosti. Zveličují jejich charaktery. Očividně je Joe pohodář, už na první pohled z nej srší entuziasmus a dobrosrdectví, je to dříč, má dobrou fyzičku, učí je tam jógu, roznáší pozitivní energii.. A očividně ho tam lidi mají rádi. Tak to prostě v show ukážou, no. Ale chápu, cynici jako ty by raději hodinu koukali na negativní Abi, jak se se všema hádá, kazí všem náladu, všichni z ní maj depku, než abys minutu koukal na Joea, který svým přístupem povzbuzuje kmen a přispívá k příjemné atmosféře, která je btw často hlavním faktorem v tom, jak se kmenu daří v soutěžích. Kdokoli kdy držel pospolu a měli pohodovej kolektiv, tak byli sehraný a šlo jim vše od ruky. Naproti tomu kmeny, co měli takovejhle "mor", tak chodili na kmenovku téměř každou epizodu. :)

Útoky ja jeho vzhled jsou trapné. Nejsem sice ženská, takže ho nedokážu zhodnotit, ale je to sympaťák a stejně tak to vidí i jeho spoluhráči, takže nevim, proč něco takového vytahuješ, je to irelevantní.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod hozu » 02 říj 2015, 02:05

Hodně povedený díl. Ta Keo je neskutečně zábavný kmen, ale asi velký díl na tom má, že o nich víme i víc věcí, než jen jak je Joe úžasný :vomit: * (Snad poletí co nejdřív. Ještě jednu epizodu to tam zbožšťování bude a začnu to přetáčet :D ).

Varner se celkem rozjel. Já jsem rozhodně rád, ale doufám, že ho to pak nebude stát zbytečně brzo krk. Uvidíme, jestli to bude mít pod palcem po rozházení. Další úžasný prvek je zatím Abi. V této epizodě byla strašně fajn. Hlavně to "opakování" příběhu se Shirin mě byl nečekaný "prvek".

Každopádně rotržení SS aliance byl rozhodně pěkný plán. Osobně jsem o trochu radši, že šla Shirin, ale také bych je klidně viděl dojít dál oba. Měli určitě potenciál.

Jinak ten Woo v té jediné scéně zase působil tak zmateně, že jsme byl překvapený, jak jeho odpověď na lanaření dávala smysl :D

Soutěž byla celkem fajn. Opět jsme viděli oba kmeny a já si zase připomněl (asi po půlminutovém přemýšlení), že tam hraje i Monica. I minule jsem si nemohl vybavit, kdo to je :D

* jsem také musel využít tohoto kvalitního smějíka
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod XtttX » 02 říj 2015, 08:56

lVlorf3us píše::) A tobě příjde v pohodě, že v 1. i 2. epizodě mělo asi 5 hráčů nezávisle na sobě zpověď, jaká je Abi kráva / drama queen / bitch a vyzdvihujou to v dalších scénách a CBS na youtubku dokonce sdílí samostatnou scénu "Survivor - Drama Queen" s Abi v hlavní roli? A že Joeově úžasnosti věnovali asi tak 4 minuty v minulém díle a 2 minuty v tomto díle a že Abiině bitchovství věnovali všehovšudy už přes 20 minut?

Je to úplně to samé. Je to jak jsem psal - od počátku v Survivorovi zdůrazňují různé osobnosti. Zveličují jejich charaktery. Očividně je Joe pohodář, už na první pohled z nej srší entuziasmus a dobrosrdectví, je to dříč, má dobrou fyzičku, učí je tam jógu, roznáší pozitivní energii.. A očividně ho tam lidi mají rádi. Tak to prostě v show ukážou, no. Ale chápu, cynici jako ty by raději hodinu koukali na negativní Abi, jak se se všema hádá, kazí všem náladu, všichni z ní maj depku, než abys minutu koukal na Joea, který svým přístupem povzbuzuje kmen a přispívá k příjemné atmosféře, která je btw často hlavním faktorem v tom, jak se kmenu daří v soutěžích. Kdokoli kdy držel pospolu a měli pohodovej kolektiv, tak byli sehraný a šlo jim vše od ruky. Naproti tomu kmeny, co měli takovejhle "mor", tak chodili na kmenovku téměř každou epizodu. :)

Útoky ja jeho vzhled jsou trapné. Nejsem sice ženská, takže ho nedokážu zhodnotit, ale je to sympaťák a stejně tak to vidí i jeho spoluhráči, takže nevim, proč něco takového vytahuješ, je to irelevantní.


Miešaš jablká s hruškami... Abi je výrazný charakter, v 1. epizóde bola skoro vylúčená, v tejto flipla z aliancie, a boli tam ďalšie veci ktoré sa na obraz dostať museli, takže je logické že mala priestor aký mala. A rozhodne sa ukážky z jej pláže netočili len okolo nej, ako to bolo v prípade Joea.
Joe okrem výkonov v súťažiach nie je ničím zaujímavý, no CBS sa mu z nejakého dôvodu rozhodla dať takýto edit, ktovie čo je za tým... Edit Baylor sa tieto 2 epizódy točil len okolo neho, s tým že menší priestor dostala tá aliancia alfasamcov(v ktorej je opäť - Joe). Ženy z tohto kmeňa sú totálne podetitované(jedine Kass mala v tejto epizóde spoveď), a nevieme o nich absolútne nič(napr. s kým sú v aliancii, aké majú plány...).
Joe za tieto 2 episódy povzniesol cielený fanfavorite edit na úpne novú úroveň... To silou mocou potrebujú "nového" Malcolma/Ozzyho? Ako povedal raz Shane, Joe je Ztkový Malcolm, ktorý je zase Dčkový Ozzy.

Do jeho výzoru som sa nenavážal, len som konštatoval že mi nepríde (až tak)atraktívny, na čo mám právo, vzhľadom na to že ospevovanie jeho vzhľadu bolo tiež súčasťou jednej z epizód.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 02 říj 2015, 10:05

Ano, Abiino bitchství hrálo roli v dalším dění (což zatím Joeovo božství ne). Ale stejně, jako bylo X zpovědí o tom, jak je Joe úžasnej, tak bylo daleko víc zpovědí o tom, jaká je Abi kráva. Takže v tomhle je to úplně stejný - ostatní o nich hodně mluvili. Protože to je to, co ti vadí, že o něm tolik lidí mluvilo. Takže ne, nemíchám jablka s hruškama. :)

Opakuji potřetí, že v každé serii se zvýrazňují charaktery postav. Kdyby v této sezóně byli Ozzy a Malcolm, tak budou vyzdvihovani oni a z Joa udělají třeba otravného jogína, jako z Vytase. Kdyby tam byl Penner, tak bude Varnerův edit vypadat taky jinak. Ale jelikož je tam momentálně výraznej charakter Joe (oproti ostatním), tak prostě zvýrazní jeho, je to logické. Je to Reality *show*, musí se tomu dodat šťáva. Je tam prostý princip archetypů, které se objevují ve všem a lidi se s nima rádi ztotožňují. Někdo se rád ztotožní s rebelama, někdo se srdcařama. Ale to hatování jen na základě toho, že je někdo pohodář a ostatní to o něm říkají, zkrátka nechápu. :)

Ale jinak ano, souhlasím, že někteří hráči mají edit nulovej a nic o nich nevíme (Monica tam stále je? :D) a že by mohli dostat více prostoru.

(Btw je to Bayon, ne Baylor. Už jsem si začal říkat - wtf, ona se vrátila i Baylor? :))

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod XtttX » 02 říj 2015, 11:25

lVlorf3us píše:(Btw je to Bayon, ne Baylor. Už jsem si začal říkat - wtf, ona se vrátila i Baylor? :))


Je verejné tajomstvo že spomínaný kmeň bol pomenovaný podľa hráčky zo Survivor SJDS - Baylor Wilson, len sa to produkcia snažila nespraviť také okaté...

Všetci sme boli v šoku keď sme ju nevideli v ženskej kategórii pre SC. Oni si ju musia šetriť do Survivor Legends, alebo ako hero do HvV2, hovorili sme si. Pravda je bohužiaľ taká že Baylor zrejme znovu hrať už neuvidíme... :( V súčasnosti je až príliš slávna na účasť v Survivor. Má plno koncertov, a tak... (tu je napr. na supercool akcoške len deň po WA reunione.) Nemá to vôbec jednoduché.

Keďže Baylor nemohla byť v tejto sérii, rozhodla sa CBS po nej aspoň pomenovať kmeň. Tu mám mierne podozrenie z manipulácie... Ono si totižto už vo WA rozhodli uctiť jej maminu Missy, a to tým že do vlajky BC zakomponovali Missine barle zo SJDS. Už vtedy sa to ukázalo ako veľmi účinný spôsob na ovplyvnenie priebehu série, keďže BC dominoval v súťažiach, a 4 z jeho členov skončili v F6. Myslím že je evidentné ktorému kmeňu produkcia v tejto sérii nadŕža... ;) A ten kmeň zatiaľ nebol ani na jednej kmeňovke, napriek tomu že je papierovo slabší, a to len kvôli tomu že nad nimi drží ochrannú ruku Baylor Wilson!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod brninho » 02 říj 2015, 11:36

lVlorf3us píše:(Btw je to Bayon, ne Baylor. Už jsem si začal říkat - wtf, ona se vrátila i Baylor? :))


Mně se líbí, jak se vždycky někdo novej na ty provokace XtttX chytne :lol: Jinak Joe mi teda taky nepřijde jako takovej polobůh, jo je dobrej, fandím mu, ve WA rozhodně můj favorit, ale je to asi tak 10x vylouhovanej Ozzy, k Malcolmovi bych ho ani nepřirovnával, to srovnání je co se týče herního myšlení totálně mimo..

Jinak zapomněl jsem se vyjádřit k Woo-ovi, ten borec nemá o hře vůbec šajnu, člověk by si myslel, že second chance vezme vážně, ale na základě "Abbie" a "Shareen" je poznat, že si neudělal ani základní domácí úlohu, tj. přečíst si bio všech potenciálních spoluhráčů :D A někdo takovej prosím pěkně zabral místo Shaneovi, se kterým by buď bylo Ta Keo ještě zábavnější a nehorázně bych si užíval jeho konflikt s Abi nebo by oživil Bayon..Ale to jsou takový drobnosti, jinak se cast povedl a to ještě pár lidí nepředvedlo svůj potenciál :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 02 říj 2015, 20:11

Kdyby mi někdo řekl, že se dočkám Survivoru kde bude v jedný epizodě brečet Jeremy, Savage, Spencer, Abi, Shirin, Kass, Tasha a Jeff Varner bude badass mastermind, hned bych volal do nějakýho blázince :) O to víc mě ale tenhle nepředvídatelnej vývoj baví!

Abi je fakt BITCH, ale aspoň posírá hru lidem, kterým nefandím nebo mě doposud zklamali, takže je pro mě zatím vítaným villainem..

Spencer i Shirin si za svoji pozici můžou sami, fakt jsem nechápal, že jedinej Terry pochopil co to je sociální stránka hry a vytěžil z toho maximum :idea: PG docela zklamala, začínám si myslet, že měla v druhý půlce Číny jen pozitivní edit...

Každopádně zatím hodně kvalitní řada plná neočekávaných situací, chci víc! :hungry:

Oblíbení po 2. díle: Jeff, HII Kelly, Jeremy, Savage
Disappointing: Spencer, Stephen, PG
Asi nikdy nebudu schopnej fandit: Joe

edit: jo a ty Varnerovi narážky na předchozí řady (spyshack, Abi je můj Woo atp.) jsou super! :mrgreen: :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod hajefr » 02 říj 2015, 21:39

cypher.eu píše: edit: jo a ty Varnerovi narážky na předchozí řady (spyshack, Abi je můj Woo atp.) jsou super! :mrgreen: :idea:


Varner a jeho narážky jsou super, ale že by Abi byla jeho Woo, to teda neřekl. Řekl: "She is a perfect tool". Ale tool = Woo je docela nasnadě :mrgreen:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod kachna » 02 říj 2015, 22:33

Tak jak jsem tak na rychlo prolétla komentáře, protože na pořádné pročtení se chystám zítra, tak jsem asi jediná, koho Savagova historka vážně dojala. Ale no tak, vždyť to bylo krásné :(

Terryho jsem měla ráda vždycky, ale v dnešní epizodě se prostě zachoval jako hrdina. Krásný tah, který se v Survivor vidí málokdy.
I když Abi mi i po tomhle připadá jako dost labilní osoba.

Líbí se mi, jak Varner vážně hraje. Hrál před X lety, Survivor se neskutečně změnil a on se vážně rychle adaptoval na nové podmínky.

Jsem ráda, že to dnes neodnesl Spencer, Shirinin odchod mě sice mrzí, ale přeci jen mám pořád radši Spencera.

Za mě dostává Second Chance obrovský plus. Neskutečně mě to baví. Doufám, že to v takovém duchu poběží celou dobu :idea:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP02

Příspěvekod Kalam » 03 říj 2015, 11:06

Tak pro mě nervydrásající díl, v závěru skoro infarktovej.Před začátkem série jsem měl jednoznačný 3 favority- Vytas, Spencer a Ciera.O Vytase už jsem přišel a přijít hned zkraje ještě o Spencera bych asi nerozdejchal.Sice přežil, ale má to bohužel rozehraný blbě, hned od začátku ho berou jako velkou hrozbu, naštěstí promíchání ho může na nějakou dobu zachránit.Varner to zatím hraje neuvěřitelně,skáče si z aliance do aliance s takovou lehkostí a přirozeností, jen tak dál.Abi neskutečně baví, nejspíš asi nikdy nemá na to aby to vyhrála ale prostě se do tý show hodí.Jak Varner říkal že má několik úrovní zábavnosti tak s tím musím souhlasit.Kelley už jsem ve svý sérii podzříval z toho že ta holka bude dobrá, v týhle sérii to určitě konečně ukáže,jednoznačně fandím.Terryho jsem vždycky nenáviděl a vždycky budu, ten člověk mi je tak nesympatickej,ve svý sérii se dostal dál jenom kvůli imunitám a konečně se těším až ho tady někdo pořádně vyškolí a já se kámošům kterýho ho žerou vysměju.Shirin venku vůbec nevadí, i když jí to pálí tak mě vždycky pálej oči kdyz na ním musím koukat delší dobu.PG je taková nemastná neslaná, těžko k ní něco říct, je někde uprostřed takže není ve špatný pozici nejspíš.Panebože WOO okamžitě pryč,ja vidím ten jeho tupej výraz a otevírá se mi kudla v kapse.On fakt ani ty jména neumí napsat správně,pro mě nejzbytečnější navrátilec.Kelly dobrá,příjemně překvapila,chce hrát,snad něco ukáže a nebude ovce ve stádě.O druhým kmeni zase nic moc informací, jenom se bojím trochu o Kass,chci vidět tu stejnou bitch jako ve svý sérii,bojím se aby nezmoudřela, ale to jsem asi hodně naivní...Promíchání v příštím díle je super,dobrej nápad...

Favoriti:Spencer,Varner,Kelley,CIERA,Abi,Kass


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host