S31 - Cambodia - EP03

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:33

Epizóda 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 08 říj 2015, 08:28

Snažím se, ale furt nějak nedokážu zpracovat, že jsou Jeff, Abi, PG a Woo takový mamlasové a daj moc do rukou Savage a Tashy, ať si rozhodnou o jejich osudu :shock: I když je pravda, že na tom má lví podíl naprosto nevyzpytatelná Abi, fakt by mě zajímalo, jestli u ní existuje něco jako taktika, nebo jde prostě s těma, co jí slíběj vyloučení lidí co nesnáší a o zbytku hry nepřemýšlí...

Každopádně na mě Angkor působí přesně jako Luzon z BvBvB - nulovej týmovej duch, každej sám za sebe, ChaosKass+J'tia v jednom tu bude Abi, Woo je úplně mimo (pobavila Abi s jejím "oh you voted for me again" :mrgreen: :idea: ), Jeff se najednou jeví docela ztracenej, prostě vůbec se nebudu divit když půjdou v příštím díle opět na kmenovku a jejich jediná spása bude merge :-?

Jinak původní Bayon dále dominuje, ve 2 ze 3 kmenů má většinu a v tom třetím má ex-TaKeo psychouše co se vyloučej sami :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod aqmel » 08 říj 2015, 09:19

Jsu 4-2 a nechaji vlastni vyloucit opravdu logika hodna mistra -proste tam zahrala abina jesitnost nez tymovy duch ,a hledeni na pocty do budoucna co se da delat ,premyslim cim by mohli zabodovat jestli nejaku puzlem nebo micovu hrou moc moznosti neni a vypada to jak kmen ve filipinach kde byl russel ze samoe ale dostal se buhezel do nejhorsiho kmene historie a zluty tomu pomalu tez smeruji -dalsich kmenech se nove zrodil spencer ale kdo vi zda se nevraci mindrak z minuila kdy stale sel z mindraku do mindraku az ho to semnelo uplne-a poslednim tymu je joe king a terry s blond kelly ktera ma idol a kdo vi zda kdyby prohrali by se dvojka spojila a krale kinga podrizly potom by se to cele sesipe jak domecek karet a dalsi samec king tam neni aspon se vyvrb i i dalsi hraci ktery moc prostoru nedostavaji napr monica o te snad ani divak nevi ze tam je ,-

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod sextant » 08 říj 2015, 09:53

Zajímavá epizoda i když pro mne bez titulků jsou to jen pohyblivé obrázky a nevím co říkají. Ale ta skládačka byla dost výmluvná a i vyloučení. Že Abi zase zaúřadovala je jasné, jen nevím, zda příště nepůjde nějaký její "spojenec", který se dnes smál jak vyloučení dobře udělali.
Taktiku moc nevidím, jedině, že by chtěli Abi nakonec do závěrečné trojky, kde samozřejmě nedostane ani hlas. Bude hráč co všechny štve a tak je vhodný doplněk.
Jak to bude dál se třemi kmeny nevím. Docela by mně potěšilo, kdyby stále prohrávající kmen nechali vyhynout. K tomu jistě nedojde, po několika epizodách zase udělají dva kmeny nebo počkají až do sloučení?

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod couts » 08 říj 2015, 10:13

Další super epizoda, hlavně konec stál za to. Škoda že to odnesla zrovna PG ale muže si za to sama.
Kmeny jsou sice rozděleny jasně ale ukzalo se že stare kmenove vazby v teto hře nic neznamenají.
Po promíchání kvuli Spencerovi našel napovědu k Imunite Jeremy. Doufám že ty imunity budou i v taboře, v tech soutěžích je to taky napinave. Ale v taboře to má většá kouzlo. A jse mtaky zvědavy jak to bude s tou falešnosti/pravostí imunity.
Porhral Warneruv tým. A ten udělal svou první chybu ve hře. Která ho mohla stát krk. Takove dorozumivani s Kelly bylo nebezpečné.
No v táboře po něm převzal Savage roli manipulátora. Zahral to dokonale. Všechny poštval proti sobě. PGx ABI se chytli ještě víc ale vzhledem k tomu že PG byla nebezpečnější šla domů. Muže si za to sama. Nechala se Abi vytočit, znepřátelili se a to že ji chtěla opět vyloučit byl jasny dukaz. Kvuli rozepři,hadkam s jednim hráčem je strašně hloupe se vyloučit. Abi docilila asi sveho a PG to nezvladla psychicky. Woo si teda zadělává na malér. Tým je silny takže na sve fyzicke zdatnosti už se nemuže spolehat. Ak nezačne shanět jidlo pro kmen nebo nevyhraji imunitu nebo nenajde jí bude mít velký problem
Fandím: Keith, Stephen, Jeremy, Kelley, Sierra, Spencer, Joe, Savage, Terry. Warner

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod brninho » 08 říj 2015, 10:27

Už kvůli twistu další našlapaná epizoda, tentokrát jsem si ji až tak neužíval, spíš jsem se obával o svoje favority... Řeknu to naplno, asi jako jeden z mála nemusím Cagayan, jedinej člověk kterýmu jsem tam upřímně fandil byl Spencer, kterej se mi svým vystupováním na twitteru a v rozhovorech docela zhnusil a nesnáším SJDS, sezonu která nepříjemně připomněla nejtemnější éru Survivoru mezi sezonami 21-26 proloženými naopak výjimečnými Filipínami. No a právě z Cagayanu a SJDS máme hvězdy téhle epizody, Jeremy s HII a zachraňující se Spencer za Bayon, bohužel perfektní hra od Tashy za Angkor a Kelley už s HII házející pod bus Terryho, tohle pro mě není šťastná konstelace... :D
IC tentokrát ze slabšího soudku, na druhou stranu se mi hodně zamlouvá HII zakomponovaná v soutěžích, ještě aby si toho sebrání někdy někdo proboha všiml :D Varner udělal nováčkovskou chybu, i kdyby Wiggles nic zásadního nesděloval, tak neměl co řešit, Wiggles na kmenovku nešla a on byl v tak luxusní pozici, že si mohl hledět svýho, no ještě že ho vyřazení minulo, teďka zase zapojit přemýšlecí ústrojí a zkusit zpracovat "tool" Abi, aby nejlépe Tasha šla domů, i když mimoňovi Woo-ovi by vyřazení objektivně slušelo víc. Abi je genius, jakkoliv v téhle epizodě šla proti "mým" lidem, tak tři TC=tři vyřazení ve kterých hrála podstatnou roli, pro reality show jsou největší pohromou floateři, Abi floater není, už sice odpočítávám čas kdy mi opravdu bude lézt na nervy, ale v Survivoru prostě svoje místo má :idea:
Favoriti pořád stejní :D VARNER a původní Ta Keo bez Spencera a Kelley Wen.
Přílohy
Varsq.png
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod XtttX » 08 říj 2015, 14:05

To tu bolo rečí pri diskusii k Filipínam 3 roky dozadu ako je Abi v zlúčení len kvôli tomu že jej kmeň neprehral žiadnu IC, že inak by bola prvá vylúčená a podobne... Kočka práve prežila svoju 3. kmeňovku. ;)



Kmene:
1. Baylor
Obrázek
1. Kimmi
2. Kelly
3. Stephen
4. Monica
5. Jeremy
6. Spencer


2. Angkor
Obrázek
1. Abi
2. Peih Gee (RIP :( )
3. Varner
4. Tasha
5. Woo
6. Savage


3. Ta Keo
Obrázek
1. Kass
2. Keith
3. Terry
4. Ciera
5. Kelley
6. Joe

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Jean » 08 říj 2015, 14:51

Pořád nechápu, jak Abi přežila už tři kmenový rady :D... Já bych s ní nevydržel ani den, i když se chová o něco líp než ve Filipínách. Jinak jsem rád, že jak Terry, tak Savage se držej - poměrně jsem se bál, jak budou tu strategii o tolik let později stíhat.
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Lifty » 08 říj 2015, 18:50

- všichni to měli tak krásně rozehrané a teď zase startují ode dna... Tak se mi to líbí!
- Varner fakující bouřku :D Vzpomněl jsem si na film Ted...
- skryté imunity jsou ve správných rukou
- PG a její popularitu jsem nikdy nechápal, takže jsem za její vyloučení rád...
- myslel jsem, že název epizody bude podle Kelly W. Naštěstí se toho jen účastnila.
- Monica a Kimmy jsou úplně neviditelné
- Abi má štěstí v tom, že si ji nechávají jako tu, kterou můžou vyloučit kdykoliv...
- Woo zase nechápal kmenovku... Ten člověk je totálně mimo...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod XtttX » 08 říj 2015, 22:06

Lifty píše:- Monica a Kimmy jsou úplně neviditelné

Tak si ich pripomeňme!!!!!
Obrázek

Inak Keith je ešte neviditeľnejší, a to podľa mňa celkom neprávom, pretože má dosť zábavné spovede, súdiac podľa toho čo je na YouTube. Ale toto je asi celkovo problém 20členných castov... Oni ale ešte dostanú priestor, myslím si. (Kimmi ako víťazka tejto série určite.)

Keď spomínam YouTube... Ja celý šťastný že Joe mal v tejto epizóde UTR edit, idem na ich kanál, a tam opäť celá secret scene venovaná jemu!!! :angry: Opäť samé orgazmy na jeho adresu, radšej sa tomu vyhnite.

kardinal
Příspěvky: 1
Registrován: 09 říj 2015, 13:18

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod kardinal » 09 říj 2015, 13:21

Tato epizoda ve mně zanechala silný dojem a to i v návaznosti na předchozí epizody. Podle mě se nám tu totiž rýsuje zcela nový archetyp vítěze. Hra se podle mě vyvinula tak daleko, že lidé v porotě budou ve finále schopni soudit více na základě rozumu , než emocí. A z toho mi vychází, že na vítězství má výborně našlápnuto Abi, i když si teď asi každý trochu klepe na čelo... :P

Účastníci S31 jsou všechno velice silní hráči, vynikající stratégové a fanoušci hry. Troufnu si předpovědět, že ve finále bude nejlépe hodnocena především schopnost přežít až do konce za každou cenu. Tedy přijmout samotnou podstatu této hry, která leží daleko za hranou morálky.

Tento prvek už se objevil dříve, například v podání Russella, který ale ke svým nevybíravým způsobům komunikace, schopnostem nalézt HII a zalhat v jakékoliv situaci nabídl také silnou loajalitu ke svým prvotním spojencům (velký rozdíl proti Abi). Russell ale podle všeho předběhl svou dobu - v sériích, kdy se Hantz dostal do finále, byla porota často tvořena lidmi, kteří nebyli hardcore fanoušky moderního typu. Ty nám ve velké míře nabízí S31. Určitý signál k tomuto odklonu lze zaznamenat například už v S28, ve které dominoval Tony se svojí "špinavou" hrou.

Ale zpátky do současnosti. Abi je schopná naprosto čehokoliv, neváhá zradit své nejbližší spojence a hraje velice sobeckou hru. Je však nutno poznamenat, že je hlavním hybatelem celé hry a osud svůj i ostatních má pevně v rukou. Pokud bude i nadále předvádět tuto hru, většina trosečníků bude mít pocit, že vedle ní mají milion ve finále jistý. Tam to ale bude vše záležet na její případné obhajobě - bude muset dokázat vysvětlit ostatním, že svoje kroky nedělala nepříčetně v naprostém chaosu, ale s jasným záměrem. Já věřím tomu, že lidé jako Spencer, Sierra, Tasha, Jeff a další toto dokáží akceptovat. Jedná se o přirozený vyvoj hry - vyhráli hráči, kteří dominovali v soutěžích, silní stratégové, hráči se skvělou sociální hrou, tichošlápci proplouvající pod radarem a tentokrát to bude parchant se silnou schopností přežít :)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Erik » 09 říj 2015, 17:18

kardinal píše:Tato epizoda ve mně zanechala silný dojem a to i v návaznosti na předchozí epizody. Podle mě se nám tu totiž rýsuje zcela nový archetyp vítěze. Hra se podle mě vyvinula tak daleko, že lidé v porotě budou ve finále schopni soudit více na základě rozumu , než emocí. A z toho mi vychází, že na vítězství má výborně našlápnuto Abi, i když si teď asi každý trochu klepe na čelo... :P

Účastníci S31 jsou všechno velice silní hráči, vynikající stratégové a fanoušci hry. Troufnu si předpovědět, že ve finále bude nejlépe hodnocena především schopnost přežít až do konce za každou cenu. Tedy přijmout samotnou podstatu této hry, která leží daleko za hranou morálky.

Tento prvek už se objevil dříve, například v podání Russella, který ale ke svým nevybíravým způsobům komunikace, schopnostem nalézt HII a zalhat v jakékoliv situaci nabídl také silnou loajalitu ke svým prvotním spojencům (velký rozdíl proti Abi). Russell ale podle všeho předběhl svou dobu - v sériích, kdy se Hantz dostal do finále, byla porota často tvořena lidmi, kteří nebyli hardcore fanoušky moderního typu. Ty nám ve velké míře nabízí S31. Určitý signál k tomuto odklonu lze zaznamenat například už v S28, ve které dominoval Tony se svojí "špinavou" hrou.

Ale zpátky do současnosti. Abi je schopná naprosto čehokoliv, neváhá zradit své nejbližší spojence a hraje velice sobeckou hru. Je však nutno poznamenat, že je hlavním hybatelem celé hry a osud svůj i ostatních má pevně v rukou. Pokud bude i nadále předvádět tuto hru, většina trosečníků bude mít pocit, že vedle ní mají milion ve finále jistý. Tam to ale bude vše záležet na její případné obhajobě - bude muset dokázat vysvětlit ostatním, že svoje kroky nedělala nepříčetně v naprostém chaosu, ale s jasným záměrem. Já věřím tomu, že lidé jako Spencer, Sierra, Tasha, Jeff a další toto dokáží akceptovat. Jedná se o přirozený vyvoj hry - vyhráli hráči, kteří dominovali v soutěžích, silní stratégové, hráči se skvělou sociální hrou, tichošlápci proplouvající pod radarem a tentokrát to bude parchant se silnou schopností přežít :)

Opravdu?? Pokud se podívám zpátky, tak bych neřekl, že Russel prohrál neoprávněně. Samoa je spekulovatelná, ale Natalie hrála hodně chytře a měla hodně dobrou sociální hru. Russel si to zkazil, tím, že v momentě kdy měl navrch se ke svým nepřátelům nechoval s úctou. Tady bych rád připomenul Yula, který dokázal všechny přehrát velice podobným způsobem jako Russel, ale Yul hledal s protihráči kompromisy a i spojence, které na základě kompromisů byl nucen vyloučit pro něj nakonec hlasovali. Tony byl nevyzpytatelný, a měl také hodně velké štěstí na pár lidí. A navíc měl neschpného protivníka ve finále. Ale i přes svoji nevyzpytatelnost si na pláži nenadělal tolik nepřátel jako Abi. Ano udělal několik podrazů, ale ty lidi si předtím nenaštval. Já osobně bych jako porotce hlasoval pro člověka, který hrál dobře strategicky (nevezl se) a nebyl na pláži nepříjemný. Myslím že zrovna Savage, Tasha, Kelly (Borneo), Terry a Keith budou dost ovlivnění sociální hrou. Pokud by se Abi dobře obhájila, tak by pro ni hlasovali podle mě Spencer, Stephen, Jeremy a asi i ten Jeff. Ale bude hodně záležet na emocích a Abi mi připadá, že její hra je doposud spíš chaotická, než strategická. Ještě tedy musím zmínit, že existují i porotce, kteří zohledňují hlavně fyzičku (Woo, Keith, Kelly (Borneo) a Joe), ve které Abi zrovna moc nevyniká.

Jinak epizoda Super. Překvapuje mě, že najednou byla náhoda spravedlivá a kmeny jsou vyrovnané. Bohužel se nám tady začíná projevovat Fiji efekt. Protože stavět 10. den tábor je docela vyčerpávající. Navíc nedostali ani materiál. Produkce jim mohla hodit bymbusový vor a nějaký ty zásoby co mají ostatní kmeny z lodi. Snad se jim příště povede lépe.
Zatím favoriti: Spencer, Stephen, Joe, Savage, Terry, Tasha a Jeff

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Kalam » 10 říj 2015, 14:17

Abi je proste skvela,mozna vetsina nechape jeji myslenkovy pochody ale me se jeji hra zacina libit vic a vic.PG nebyla spatna ale kdyz si mam vybrat mezi ni a Abi tak nevaham.Abi se dostala do super pozice,Tasha a Savage jsou s ni plus Varner nema jinou moznost nez s ni drzet.PG si to fakt posrala,naky osobni spory tam nema tahat,to ji stalo zivot.Spencer zacal svoji socialni hru a popravde mi prisel trochu k smichu.Pripomina mi Sheldona.Superchytrej asocial pro kteryho jsou city a laska nepochopitelny lidsky pocity.Treba ho ted hra trochu polidsti,preju mu to.Jinak kmen myslim ze Bayon kde je Kass,Ciera a Kelley se mi hrozne libi.Doufam ze tyhle 3 utvorej alianci,protoze by to tam mohly dobre rozhejbat.Ciere proste verim a je to moje hlavni zenska favoritka.Po tom tahani kamenu ve svy rade vim ze ta holka ma proste koule k tomu aby to vyhrala a chci aby se vyvarovala predchozich chyb a ukazala ze je pro tuhle hru stvorena.Ani jsem necekal ze budu fandit tolika lidem.Doufam ze budou vsechni ve slouceni.To by byl orgasmus..uz takhle mam na krajicku..

Favoriti: SPENCER,Jeff,Kass,CIERA,Tasha,Kelley,ABI,Jeremy
Neutral:Kimmi,Monica,Savage,Stephen,Joe,Kelly
Hatelist:WOO,TERRY,Keith

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Slim50 » 10 říj 2015, 15:27

Abi je šílená, ale proč jí tam nenechat :D .
Favoriti : Savage, Tasha, Terry, Jeremy

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod klok » 10 říj 2015, 17:10

Kalam píše:Abi je proste skvela,mozna vetsina nechape jeji myslenkovy pochody ale me se jeji hra zacina libit vic a vic.


abiina hra je nehrát hru. :D jediné, co ji zajímá je, kde najít někoho, na koho by se vyštěkala, nevím, co je na tom za úžasnou 1m usd stojící taktiku.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Kalam » 10 říj 2015, 18:40

Ze je Abi hadava a vybusna? Ano Ze nehraje hru? Ne,Abi hraje...nemam pocit ze by stala v pozadi a cekala co se bude dit..ve vsech vyloucenich mela prsty a vzdy vedela co se na kmenovce bude dit..takze at je jakakoliv tak se ji to ze hrat chce nemuze uprit...

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod kachna » 10 říj 2015, 19:49

Naprosto nechápu lidi, kterým se líbí hra Abi. Nic proti, ale za A, taky mi to nepřijde jako zrovna hra, která by se dala opěvovat a za B, Abi je naprosto příšerná i jako osoba, natož pak hráč, ale to je každého věc. Sto lidí, sto chutí.

Trochu jsem doufala, že hned při promíchání proběhne soutěž, ale dvou soutěží za epizodu se asi dočkáme až za řádnou chvíli.

S rozdělením kmenů nemám problém. Většina favoritů je v relativním bezpečí, říkám relativním, protože tady nikdy nevíte, co čekat. Jediný o koho mám trochu strach je Terry, ale tak snad neprohrají soutěž a on se nebude muset bát. Vidět ho odcházet domů takhle brzo, by mě asi dost zranilo.

Epizoda se mi líbila, trošku menší vzrůšo na TC oproti minulým dvěma epizodám, ale to mi zas tak nevadí.

BTW, opravdu přestávám mít ráda Varnera, začíná mi být hrozně nesympatický.

TOP: Joe, Terry, Savage a celkem i trojka z Cagayanu.

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod junior1099 » 11 říj 2015, 07:59

OMG ... dneska tady není žádný uplakánek kvůli absenci ohrané úvodní znělky?! Není možné. :shock:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Radix » 12 říj 2015, 13:02

Pokud někdo sledoval dění okolo této řady, tak očekávané se stalo skutkem. Rozdělení na tři kmeny kvituji, i když to některé mé oblíbence dostalo do nepříjemné situace.

Nemám žádný kmen, kterému bych speciálně fandil, či naopak nepřál, tudíž mi výsledek IC byl lehce i jedno. Trochu jsem jen doufal, že neprohrají Angkor, kde byl Savage přečíslen čtyřkou z Ta Keo. Navíc se mi zdálo, že edit tak trošku naznačuje, že má namále. Nicméně, střízlivým pohledem bylo zřejmé, že Angkor prohraje. Budovat tábor od nuly není žádná legrace a lehce mi nastalá situace připomněla Fiji.

Pozice Fishbacha je už o mnoho lepší a hned i on sám působí lépe. Spencer zkouší sociální hru. Tak jsem zvědavý, jak to zabere. Každopádně nový Bayon vypadá silně a nedivil bych se, kdyby se dalšího twistu dožili všichni.

Nové Ta Keo je silné až až. Ti se na TC asi hned tak nedostanou. Keith je podle mě v bezpečí, za což jsem rád. Kdyby ale přeci jen šlo Ta Keo na TC, tak bych jim poradil snad jen "stick to the plan"! :D Nicméně si myslím, že Terry by byl první na ráně.

Podle očekávání tak prohrál Angkor a Varner udělal pěkně nesmyslnou chybu. Může ale poděkovat nevraživosti mezi PG a Abi a skvělé práci Tashy. Vyřazení PG není žádná škoda. Celou dobu vypadala, jako by jí to nebavilo. V soutěžích se mi taky nezdála silná. Podle mě jde o správné rozhodnutí Tashy a Savage, protože Abi jim bude alespoň na chvíli vděčná, kdežto pro PG by šlo jen o vyřazení Abi a pak by zkoušela s Warnerem dát dohromady staré Ta Keo.

Jsem zvědavý na příští díl. Vidím to na další kmenovku Angkoru. Snad se ale mýlím.

Favoriti: Savage, Keith, Varner, Fishbach, Terry, Spencer, Kelly, Kelley
Nefandím: Abi, Kass
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Radix » 12 říj 2015, 13:03

junior1099 píše:OMG ... dneska tady není žádný uplakánek kvůli absenci ohrané úvodní znělky?! Není možné. :shock:


A je samozřejmě škoda, že jsme neviděli celou úvodní znělku. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod kata_rina » 12 říj 2015, 14:25

Jinak, co se týče série, tak pro mě zatím pouhý průměr, čekám až se to trochu rozjede. Zdá se mi, že hodně lidí se drží stranou a snaží se nedělat velký rozruch kolem své osoby (krom Abi!!! samozřejmě). Vědí s jakou minulostí do hry přišli a nechtějí, aby je to stálo další vyřazení. Možná je to jen špatným střihem, ale prostě to na mě tak působí.
Od rozdělení si slibuju do budoucna více rozruchu, přeci jen není se teď kam schovat, lidí v kmeni je méně ... Jak už tu bylo psáno, chudáci z Angkoru, začínat se vším od začátku :cry: to je od produkce takové nedomyšlené ... V každém kmeni si najdu svého oblíbence, proto je těžké vybrat jen jeden kmen. Angkor podle všeho nejslabší ... Následný oprat ve prospěch Savage a Tashy :o jsem vůbec nečekala a je to opravdu hodně hloupí tah od Jeffa. Bohužel se pakovala PG, moje favoritka v tomto kmeni, byla pro ně prostě intelektuálně silný soupeř oproti Abi. Tu prostě nemůžu snést, většina tu říkáte, že přežila už 3 kmenové rady, ale jen proto, že v této sérii se hraje mozky a lidé ji chtějí ve svůj prospěch dotáhnout nejlépe do finále (snad se tak nestane :angry: ) a raději se zbavují inteligentnějších (PG, Shirin, Vytas) a fyzicky silnějších (Vytas).

BAYON
Kelly, Stephen a docela Jeremy a Spencer

ANGKOR
PG pro mě byla jasnou favoritkou tohoto kmene :( já vím, že mě za to asi zabijete, ale líbí se mi i Woo a jeho nechápavé výrazy :D

TA KEO
Ciera, Kass, Keith

Uvidíme, co se bude dít v příštích dílech, snad se to trochu rozhoupe aspoň v to doufám.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Dejvy » 13 říj 2015, 13:54

kata_rina Veľa ludí sa drží stranou? A to vieš z čoho posúdiť? Veď na všetkých TC boli v podstate tí istí ludia z jedného kmeňa mimo Tashe a Savaga. A z toho Tasha velmi slušne urobil z ich pozície outsiderov tých čo rozhodovali kto vypadne. Bayon kmeň ešte vôbec čo sa taktiky týka nepoznáme. Aj keď niečo určite riešili, réžia to asi nepokladala za dôležité aby to zaradila kedže boli stale v pohode.

Čo sa týka epizódy, stále ma to baví. Síce prvý diel dal latku velmi vysoko a dalšie dva tancujú pod nou, ale nie tak nízko aby spadli na zem.
Už sa mi inak žiadajú súťaže o odmenu, nech je sranda a navyše nech musia kalkulovať koho postaviť a posadiť v akej súťaži. (myslím, že v E04 sa dočkám)

Čo je z mojho pohladu najlepšie je to, že mi tam fakt skoro nikto nevadí dokonca ani Abi moc nie. Mám svojich oblúbencov a potom sú tam tí čo mi nevadia a ešte sa nájdu tí čo su mi na smiech ako Woo a Keith povedzme aj keď ten skôr na základe predošlej účasti.

Blbé je, že som čítal spoilery a stále čakám na tú blbú udalosť čo bude, strašne ma to štve, ale aspoň som sa s tým ako tak zmieril.

Epizoda 80%.

Favs - Terry, Spencer, Varner, Ciera :love: , Kelly x2, Jeremy, Joe.

P.S. XtttX Jasné kámo, Kimmi je jasný víťaz :mrgreen: . Ak sa tak stane máš u mna pivo + zakopem túto sériu niekde do skladu k OW a SJDS.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod kata_rina » 13 říj 2015, 14:08

Dejvy píše:kata_rina Veľa ludí sa drží stranou? A to vieš z čoho posúdiť? Veď na všetkých TC boli v podstate tí istí ludia z jedného kmeňa mimo Tashe a Savaga. A z toho Tasha velmi slušne urobil z ich pozície outsiderov tých čo rozhodovali kto vypadne. Bayon kmeň ešte vôbec čo sa taktiky týka nepoznáme. Aj keď niečo určite riešili, réžia to asi nepokladala za dôležité aby to zaradila kedže boli stale v pohode.


Psala jsem, že je to nejspíše špatným střihem ... Což je škoda, jak píšeš o dalších kmenech nic nevíme a když už nám poskytnou náhled např. do kmene Bayon, lidé tam na mě působí jakoby se snažili hrát co nejopatrněji. Jak říkám, vše je jen o mých pocitech z epizody a z dosavadního průběhu série ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod Pietro » 24 led 2016, 23:14

Hmm, a ze dvou jsou tři.
Výsledkem budiž obvyklý produkt - dva silné týmy a třetí složen z toho zbytku, co dostane za zadek. A taky dostal.
Jeremy uzmul HII, ale podstatně to bylo okatější. Vůbec ten element v podobě HII ve hrách je zajímavý. Mě se to líbí, to riziko, že si toho všichni všimnou.

Abi nejspíše rezignovala na své předsevzetí, že bude oproti S25 hodnější. Je to stejný a klidně se s PG mohly požrat navzájem, ani jednu oplakávat nebudu. S PG skončila i reprezentace Číny. Až na Vytase nemám ohledně zhaslých, co vytknout.

Varner napřed jeho "Chčije a chčije a chčije..." a poté interkmenová dohoda po soutěži a la Bubba a Chris (??) v S09, za kterou byl Bubba ztrestán vyhazovem. :D
Asi nejšťastnější člověk z pohledu možnosti se vrátit.

XTTTX má jinší vkus a není asi diskutéra, s kterým by se při výběru hráčů shodnul. :D :D Já občas tedy taky ulítnu, ne že ne... :oops:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 17:04

Tam už ve třetí sezoně dělení kmenů, a žačínáme zase od začátku. Woo opět úplně mimo. Dostat se z většinové aliance po spojení 4 na 2 na spodek, to je umění.
Abi skoncovala s PG a ta její poznámka k mamlasovy Woo...ten si to chudák vyžere do dna. Dostal druhou šanci a nezměnil vůbec nic. Prostě se nechá unášet proudem a bud mu to vyjde a donese ho to daleko, nebo se rozdrtí o první vyčnívající balvan.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host