S31 - Cambodia - EP04

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:33

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 15 říj 2015, 08:24

Tak především velká škoda, že Angkor zase prohrál, hrozně rád bych viděl kdo by vyletěl z Ta Keo (Kass?) či Bayon (Spencer nebo Kelly?), ale bohužel tenhle kmen je od začátku underdog, snad jim vyloučení Jeffa pomůže... Jinak velká velká škoda, že Varner musel jít tak brzy, byl rozhodně jeden z nejzajímavějších hráčů, ale okolnosti byly bohužel proti němu a myslím, že bylo lepší vyloučit jeho než fyzicky nejsilnějšího z kmene (Woo)

Co se týče reward challenge,tak absolutně nechápu proč nesoutěžil Woo a Joe :? :shock: Palec nahoru pro Savage :idea: , alespoň si upevnil místo v kmeni a trochu mi to připomnělo Pearl Islands a jeho výhru v soutěži o imunitu se závažím na ramenou, tenkrát velký moment pro Morgan, dnes pro Angkor (i když celkový osud obou kmenů zatím vypadá až příliš podobně)

Docela jsem se bál, že se Abi otočí proti Tashe, ale nakonec překvapila hlasem pro Jeffa, fakt jsem věřil, že se řídí čistě emocema, na který Jeff skvěle hrál... Snad už příště prohraje někdo jinej než žlutí!!

Favoriti po 4. epizodě: (Jeff), Jeremy, Savage, HII Kelly
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod brninho » 15 říj 2015, 10:30

No já na to byl připravenej v podstatě od začátku série, když Varner dostával velkej air time, bohužel..Těch indicíí bylo víc, na youtube sneak peek o něm, v prvních osmi minutách do RC asi 6 minut o Angkor, poraněnej palec, TC byla napínavá asi jen díky editorům, protože hlas Abi byl ve chvíli kdy bylo jasný že Varner s Wooem půjdou proti sobě nepodstatnej..Ale určitě nezklamal, z velké části to byl on, kdo udělal z prvních čtyř epizod hodně dobře koukatelnou show a teď je to na ostatních, a tady začínají moje obavy...
Angkoru už držím palce jenom kvůli Abi a částečně Savageovi, na Wooa a Tashu mám alergii, příště by mohl jít na TC Bayon, protože blindside sebejistého Spencera by se mohl stát jedním z epických momentů v historii Survivoru, i když objektivně nevím jestli Monica, Kelly a Kimmi v sobě mají tu sílu přesvědčit Jeremyho nebo Stephena :D
Jenom čekám, kdy už začne být viditelná Ciera, před odvysíláním první epizody to byla moje favoritka hned za Varnerem
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod sextant » 15 říj 2015, 13:58

Epizoda mně mile překvapila soutěží o odměnu a druhou soutěží o imunitu. Výhru v soutěži o odměnu jsem Ankor přál, koinečně se pořádně najedli.
V soutěži o imunitu byl Ankor zcela bezradný nad skládankou. Nevím, jak byla dobrá na skládanky Pee Gee, ale pokud byla dobrá, tak si vyřadili minule hráčku co je teď mohla zachránit.
Druhé dva kmeny hrají v pohodě. Vyhrávají, nemusí řešit aliance a koalice a užívají ci hru. Je otázka, jak dlouho tahle pohoda vydrží, zda příště Ankor zase prohraje nebo dojde zase k nějakému zvratu. Záleží vše na pořadateli a na tom zda by nechal Ankor prostě vymřít nebo jej rozpustí ve zbývajících dvou kmenech. Nechám se překvapit.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod XtttX » 15 říj 2015, 14:01

No neviem, táto epizóda ma veľmi nebavila... Možno je to tým že na TC chodia stále tí istí ľudia?

Niektorí hráči tam ako keby ani neboli... Monica chce vytvoriť ženskú alianciu, čo by za normálnych okolností bolo "OMG, yes queen!!!! :love: x100" , ale vzhľadom na to že ona, Kelly a Kimmi majú edity aké majú, nie je ťažké domyslieť si ako to asi dopadne. :-?


cypher.eu píše:Co se týče reward challenge,tak absolutně nechápu proč nesoutěžil Woo a Joe :? :shock:

Aby mohli súťažiť v IC, myslím si. Ale produkcia si evidentne mení pravidlá ako im to vyhovuje...

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod couts » 15 říj 2015, 15:27

WOW! Vypadalo to na klidnou etapu ale konec byl opět bláznivý.
Myslel jsem že už po neuspěšne ziskane imunitě je Woo nahrany ,ale překvapil mě. Konečne začal hrát!
Konečně ukázal v sobě! Argumenty opravdu parádní. Snad v sobě probudí taktika a stratega.
Pokud by v tomhle dokázal pokračovat.
Stal by se z něj rozhodně můj favorit.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod hozu » 15 říj 2015, 16:30

Vzhledem k tomu, jaký air-time Angkor měl, jsem ani moc nedoufal, že by šel na TC někdo jiný. Byl jsem rád, že vyhráli výzvu, ale pak už bylo víceméně jisté, že Varner asi bude ten, s kým se rozloučíme. Přesto ta boj o přízeň na radě byla celkem fajn :) Každopádně už by tam chtělo vidět jiné obličeje :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod Erik » 15 říj 2015, 18:04

No, pachem Fiji to tu zavání dost. Nebýt Heroes challege, tak by asi Angkor moc šancí na odměnu neměl. Škoda, že v minulém díle vyhodili PG, v ICH by se hodila. Agnkor to má opravdu složité, dostali vůbec nějakou rýži?? Bayon má asi nejzajímavější složení, doufám, že ještě jednu epizodu vydrží v současném počtu, protože Spencer tam nemá 100% jistou pozici.
RCH: stará známá klasika z All-Stars, tentokrát v podání 3 veteránů. Souboj Právníka, Hasiče a bývalého bojového pilota byl zajímavý. Nechápu moc myšlení Angkor, kteří mohli na dráhu poslat Wooa, Bayon neměl na výběr a Ta-Keo, chtělo asi jen dorovnat síly (Joe se svojí výškou by to dával líp). Každopádně Savage je docela borec, ale mě hodně velký štěstí že při druhém pytlíku se trefil napoprvé. Terry má na svůj věk neuvěřitelnou kondici.
ICH: opět připomenutí All-stars, akorát, pokud si dobře pamatuji, tak tam měli ty díly o něco lehčí a bylo jich míň. Tohle byla ale docela sadistická soutěž, ještě nikdy sem neviděl, že by takhle řvali když jim něco spadne na nohu nebo pokud zakopli. Agnkoru mi bylo docela líto, když sem je viděl, jak tam stojí úplně vyčerpaní a už se o nic nepokoušeli.
Co se dělo potom bylo zajímavé. Woo se konečně začal projevovat, vypadá to, že v kmeni o pěti lidech, už ví co se děje. Jeff na to strategicky měl, ale bohužel, skončil ve špatném kmeni, respektive, na špatné pláži. Myslím, že pokud by měli alespoň pláž Ta-Keo, tak by se jim vedlo lépe. Tohle produkce opravdu pokazila. Příští díl, by jim mohli dát tu soutěž se stavbou voru a kmen, který prohraje, bude rozdělen (jako v All-stars).
Favoriti: SAVAGE, Terry, Joe, Spencer, Stephen, Tasha, Kass

Uživatelský avatar
kuxik009
Garant
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 21:05
Nejoblíbenější série: Novější: Philippines, Caramoan, San Juan del Sur
Nejoblibenější hráči: Novější: Three Amigos, Cochran, Natalie (s29), Keith
Nejméně oblíbené série: The Australian Outback, Guatemala, Toscantins, One World

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod kuxik009 » 15 říj 2015, 21:11

Tak Survivor už mi připomína Game of Thrones - jakmile si někoho oblíbím, vyletí... :-|

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod todilka » 15 říj 2015, 21:36

Tak jsem si tak říkala, pěkný díl, super soutěže, všechno šlape...hm, škoda, že zase jde Angor na kmenovku, ale vypadne Woo nebo Abi, ztráta obou mě nemrzí, v pohodě....a najednou??
No škoda Jeffa škoda...mohl být zajímavým herním přínosem...narozdíl od Woa, který vždy vypadá, že neumí do pěti počítat a Abi, která stále přemýšlí přemýšlí přemýšlí a přemýšlí, a i když to nakonec vymyslela, stále je emocionálně labilní a nepředvídatelná....
Uvidíme jak to bude dál...

Fandím: SPENCER, Tasha, Savage, Terry, Kelley....
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod lVlorf3us » 15 říj 2015, 22:06

Po odchodu Varnera mám takovej pocit prázdna, je to škoda a bude tam hodně chybět. První epizody okořeňoval a byl krásná ukázka old-schooláckýho second-chancera, který se snaží hrát new-schoolácky. Byla zábava ho sledovat.. škoda. Jsem zvědavej, kdo po něm převezme žezlo a bude ten "entertainer" sezóny, pokud tedy ještě někdo takový bude.

Každopádně se mi líbil jeho odchod a nikdy nezapomenu na tu jeho pusu Abi a "You little bitch". :)

Jinak na dotaz, proč nesoutěžil Woo nebo Joe - podle mě v rámci kmene každý ví, kdo je jak fyzicky zdatnej (vycházejíc z pracovní morálky okolo kempu a stavění přístřešku). A že zrovna kmeti jako Savage a Terry jsou zdatní na svůj věk hodně, což jejich kmeny ví. Savage to vzal hlavně jako "redemption". Jeremy byl tak nějak jasnej no a Terry podle mě jak viděl, že jede Savage, tak si řekl "jo, old-school bitva". Kdyby soutěžil Woo, tak by podle mě na 100 % proti jemu jel Joe. Nevím, myslím si, že tam prostě hraje trochu roli to stáří a že proti sobě chtějí bojovat "sobě rovni".

Těm starším hraje do karet to, že krom toho, že chtějí vyhrát (stejně jako mladší), tak mají i potřebu sami sobě dokázat, že na to stále mají, což je žene k daleko větším výkonům - často stejným anebo dokonce lepším, než u mladších spoluhráčů. Neříkám, že jsou fyzicky po všech stránkách zdatnější, než ti mladší, jen mi po všech těch řadách Survivora přijde, že uvnitř těch čtyřicátníků, padesátníků je víc ohně a vůle vyhrát, než u těch mladších - viz právě Savage a jeho pokus o vykoupení. Nejen pro kmen, ale i pro sebe sama.

Zkrátka u mladších vidím spíš tu agresi, bojechtivost a lásku k výhrám. Ti starší vyhrávají rádi samozřejmě taky, ale podle mě víc než pro tu výhru samotnou bojují nadoraz pro sebe sama. Když prohrajou, vidím u nich zklamání, zatímco u mladých vidím spíš naštvanost na sebe sama, což je rozdíl. Kdo bojuje hlavně pro výhru není nikdy tak úspěšnej jako ten, kdo bojuje hlavně pro sebe. Nevím, možná to ostatní vnímají jinak, ale já to vidím takhle. :) Ty starší bojovníky typu Penner, Tom Westman, Rupert, Rudy, případně Troyzan a další.. jsem vždycky obdivoval, protože právě často natrhli mlaďasům zadky. :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod brninho » 16 říj 2015, 18:47

couts píše:Myslel jsem že už po neuspěšne ziskane imunitě je Woo nahrany ,ale překvapil mě. Konečne začal hrát!
Konečně ukázal v sobě! Argumenty opravdu parádní. Snad v sobě probudí taktika a stratega.
Pokud by v tomhle dokázal pokračovat.Stal by se z něj rozhodně můj favorit.


Erik píše:Co se dělo potom bylo zajímavé. Woo se konečně začal projevovat, vypadá to, že v kmeni o pěti lidech, už ví co se děje.

Lidi neblázněte :D
Woo na TC mohl nehybně a beze slova sedět a i tak by to přežil, nebylo to pro Savage a T(r)ashu dilema, nechat si 50 letýho, ne moc fit hráče, ještě se zraněnou nohou nebo 30 letýho fit kluka, kterej nemá o hře šajnu a kvůli své bezduché loajalitě přišel o milion dolarů? :D Editoři v případě jeho primitivní obhajoby doslova upletli z hovna bič, dá se čekat, že ten "Wool" (čti vůl) to zase díky své demenci dotáhne někam k závěru.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod Freeze » 18 říj 2015, 11:36

brninho píše:dá se čekat, že ten "Wool" (čti vůl)
:D :D :D
taky nechápu, že to lidi sežrali, ta blbost z Vůla stále přímo kape a bohužel to vidim stejně, hrozim se, aby nebyl zase ve finále

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod XtttX » 18 říj 2015, 20:35


Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod kachna » 18 říj 2015, 21:26

Jeff ani Woo sice nejsou moji favoriti, ale i tak jsem si TC užívala. Argumenty byly parádní a hlas Abi mě vážně překvapil. I tak mi ale bylo líto vidět Jeffa odcházet, ale to je hlavně tím, že je mi líto vidět odcházet lidi, co tu hru milují.

A CO? Jeff na konci změnil svou hlášku o imunitě? Tak to teda v žádném případě :mrgreen:

Dnes nemám na velké vypisování náladu, tak jen poznamenám, že díl se mi líbil zatím stejně jako ostatní, miluju tu soutěž, kdy poslepu nosí skládačky, těšila jsem se na ni. Jen bych už možná ráda viděla život v ostatních kmenech, ale to radši nechci moc říkat, abych pak neviděla odcházet své favority.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod Kalam » 19 říj 2015, 12:56

No tak dil me popravde nejak extra nebavil.Opet ty stejny lidi na kmenovce a vypadnuti Jeffa.To je proste nejhorsi mozny vyvrcholeni dilu.O serii jako takovou se nebojim.Ve filipinach jsme taky prvni ctyri dily videli jenom knemovky matsingu a nakonec z toho byla nejlepsi serie za posledni roky.Tady jsou takovy lidi aby z toho byla super serie.4 dily byl hodne v popredi Jeff a uz se psalo ze ma winneredit a hle,nic.Myslim si posledni roky uz to nebude tak o airtimu.Treba v 29.serii byla prvni pulku Natalii prakticky neviditelna a nakonec vyhrala a myslim ze zaslouzene.Takze z hracu kteri zatim nejsou moc videt muze vzejit vitez takze o airtimu to nemusi uz vubec bejt.Proste byl Jeff zajimavej,mel dobry komentare tak ho proste ukazovali i kdyz vedeli ze dlouho nevydrzi.Jeho posledni hlaska byla ale nejlepsi "you little bitch" ,naprosto to trefil.Spencer uz se zase vratil do starejch koleji a uz zase premejsli jenom takticky coz mu ostatni vubec nezerou.Mel nasadit seminko do hlavy jenom Jeremymu s tou Kelly ze ma kontakty v ostatnich kmenech a nechat ho rust.Takhle hloupe obesel vsechny a to se neobejde bez pozornosti.Fakt se bojim o jeho zivotnost ve hre.Kass se asi fakt chce zmeniit takze to dopadne nejspis jako Brenda se svoji druhou sanci na vykoupeni.Bude hloupe verna a nakonec ji vrazej kudlu do zad.Ale hra je na zacatku a pretvarka nikdy nevydrzi dlouho,uvidime.Ja chci kazdopadne ChaosKass.O ostatnich jsme se zase moc nedozvedeli coz me stve protoze uz chci videt aspon Cieru promluvit.Klidne chci aby priste sla na kmenovku protoze se o ni vubec nebojim.Ta to tam urcite ma rozehrany dobre.Priste chci uz ale zase poradny vzruso ktery jsem od druhy dilu nezazil...Spencer,Ciera a Abi gooo

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod Radix » 02 lis 2015, 18:57

Další velmi dobrý díl. Jen je škoda, že vypadl Varner, ačkoliv se to dalo vcelku očekávat. Každopádně se mi moc líbil souboj na TC s Woo. Varner to zahrál pěkně na city, ale nevyšlo mu to. Stejně jsem si říkla, že Abi není tím rozhodujícím hlasem. Tasha a Savage zvládli parádně zpočátku bezvýchodnou situaci v Angkor! :idea:

Co ale musím vyzdvihnout je výkon Savage v Heroes challenge! Famózní vítězství. Moc jsem jim to přál. Přesně jak už tu někdo říkal, taky mi to začíná lehce připomínat Fiji. Snad už se to příště zlomí, když vyletěl slabší článek.

Těším se na další díly. Angkor už snad konečně neprohraje a na TC půjde třeba Bayon. :)

Favoriti: Savage, Keith, Fishbach, Terry, Spencer, Kelly, Kelley, Tasha
Nefandím: Abi, Kass
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod Pietro » 25 led 2016, 00:07

Tak Varner doprodukoval...
Ovšem jak velký problém by pro Abi byl, umluvit Wooa a Jeffa a sestřelit jednoho z těch dvou lídrů. Napřed spíše Tashu.

Žlutí vyhráli RC - dobře pro ně, ale aby pak v IC shořeli jako papír? :o IC Obří kostky, destrukční derby. To já rád.
Flusal by si přístě neměl převazovat uši - houby slyší a jen jsem čekal, kdy Kass seskočí z toho podia a zařve mu osobně do uší, aby slyšel.

Vznik Angkoru je dle mě naprostá zbytečnost. Angkor by měl jít do řízené likvidace a lidi rozdělit mezi ty dva jasně silnější kmeny. Tak už stejně doufám v setrvání pouze Savage.

Jeff Varner tím pádem asi (jako Jonathan v S25) nejspíše ukončil survivorskou kariéru... Třetí šanci už dostává opravdu málokdo.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 17:08

Tak opět redukce ve stejném kmeni. Říkám si jestli to téhle řadě spíše neuškodilo a rozdělení na tři kmeny nebylo spíše na škodu. Odnesli to potenciálně hodně zajímaví hráči, kteří měli rozhodně potenciál řadu udělat zajímavou- PG, Jeff.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti