S31 - Cambodia - Cast

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 15:53

Joe Anglim 25 Scottsdale, Arizona Worlds Apart
Vytas Baskauskas 35 Santa Monica, California Blood vs. Water
Spencer Bledsoe 22 Chicago, Illinois Cagayan
Jeremy Collins 37 Foxborough, Massachusetts San Juan del Sur
Terry Deitz 55 Simsbury, Connecticut Panama
Ciera Eastin 26 Salem, Oregon Blood vs. Water
Stephen Fishbach 36 New York, New York Tocantins
Tasha Fox 39 St. Louis, Missouri Cagayan
Abi-Maria Gomes 35 Los Angeles, California Philippines
Woo Hwang 31 Newport Beach, California Cagayan
Kimmi Kappenberg 42 The Woodlands, Texas The Australian Outback
Peih-Gee Law 37 San Francisco, California China
Kass McQuillen 42 Tehachapi, California Cagayan
Keith Nale 54 Keithville, Louisiana San Juan del Sur
Shirin Oskooi 32 San Francisco, California Worlds Apart
Monica Padilla 30 Queens, New York Samoa
Andrew Savage 51 San Jose, California Pearl Islands
Jeff Varner 49 Greensboro, North Carolina The Australian Outback
Kelley Wentworth 29 Seattle, Washington San Juan del Sur
Kelly Wiglesworth 37 Greensboro, North Carolina Borneo
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod adesso » 21 kvě 2015, 16:07

Už jsem to hodil i na web :) Survivor Cambodia: Second Chance – cast – spoiler!

Jinak cast vypadá dobře, škoda Jima, hned bych ho vyměnil za Keitha :(
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod milan » 21 kvě 2015, 16:09

Neviem či si to niekto všimol, ale v sérii sú 2 stroje na imunity, Kelly & Terry.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod adesso » 21 kvě 2015, 16:20

Těch hrozeb je tam víc :mrgreen: Jasné challenge beasts jsou ti dva, pak tam je i Joe aka Ozzy 2.0, Tasha, Spencer, Woo, teoreticky i Keith, Jeremy...taková sbírka fyzických hrozeb asi ještě nebyla :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod cypher.eu » 21 kvě 2015, 18:53

milan píše:Neviem či si to niekto všimol, ale v sérii sú 2 stroje na imunity, Kelly & Terry.

Ano, ale o kolik let od svých památných výkonů zestárli? Takovej Joe, Woo nebo Tasha je podle mě hravě strčej do kapsy...

Jinak ať už budou kmeny jakkoliv, největší terče budou hned od začátku mít Spencer, Stephen, Joe, Tasha, Terry... jestli nemaj silný pregame aliance, tak to vidím na first boots. Naopak daleko tipuju dojdou Jeff, Keith, Woo, Kelley, Monica... Kelly z Bornea je pak kapitola sama o sobě, jde tam jasně jen pro prachy za jakýkoliv umístění, celá hra je jí u pr*ele, takže očekávám Gervase 2.0
Završením Survivora měla být 40. řada

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Moly » 21 kvě 2015, 18:58

Akorát na stránce se pořád ukazuje jen 9 mužů - chybí Keith.
Ostatně, zajímala by mě čísla - tedy pořadí, se kterým se jednotliví hráči dostali do hry (předpokládám, že Mikeovo místo dostal právě Keith, ale kdo ví?).
Celkem vzato jsem s castem spokojená. Také bych oželela Keitha, nejvíc mě mrzí neúčast Teresy, přála bych si vidět i Shanea. A časem snad dostanou možnost si znova zahrát i Carolyn a Jim (a Greg (1.), John, Sean (4.), Matt, Deena (6.), Christa (7.), Ian, Coby (10.), Rafe (11.), Becky (13.), Dreamz (14.), Tracy (16.), Marcus, Charlie (17.), Erinn (18.), Marty, Jane (21.)...). Áchjo.

cypher.eu píše:Jinak ať už budou kmeny jakkoliv, největší terče budou hned od začátku mít Spencer, Stephen, Joe, Tasha, Terry... jestli nemaj silný pregame aliance, tak to vidím na first boots. Naopak daleko tipuju dojdou Jeff, Keith, Woo, Kelley, Monica... Kelly z Bornea je pak kapitola sama o sobě, jde tam jasně jen pro prachy za jakýkoliv umístění, celá hra je jí u pr*ele, takže očekávám Gervase 2.0


Souhlas se cyperem - zvlášť co se Stephena týče, tak vidím jeho šance dost bledě. Pravděpodobně poletí jako jeden z prvních - pokud se však dostane do merge (ať už proto, že svůj kmen strategicky ovládne či bude mít štěstí na fyzicky zdatné spoluhráče), nejspíš mu nic nebude bránit (možná až na Vytase?) a dojde rovnou na FTC. Obdobně bych odhadla Spencera, s výjimkou jeho skvělé herní kariéry s hladkou cestou do finále - silně pochybuju, že se tam vůbec dostane, natož, aby uspěl. Naopak Joe pravděpodobně do merge nebude mít problémy (asi obdobně jako ve Worlds Apart). Kelly je taky vcelku jasná. Silně pochybuju, že Ciera bude mít stejné štěstí jako ve své původní sérii - do sloučení se nejspíš nedostane. Jsem ale zvědavá na Kass a Abi - jednak se mi představa jejich aliance silně zamlouvá už na základě jejich první hry, druhak mají potenciál příjemně překvapit. A velké naděje vkládám do Pee-Gee (snad ne nadarmo).

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Lifty » 21 kvě 2015, 19:13

Moly píše:Ostatně, zajímala by mě čísla - tedy pořadí, se kterým se jednotliví hráči dostali do hry (předpokládám, že Mikeovo místo dostal právě Keith, ale kdo ví?).
.


Čísla se bohužel nikdy neobjeví, Jeff napsal vyjádření, kde tohle rozhodnutí obhajuje tím, že nechce, aby byli účastníci zklamaní svým umístěním... Takže tak, bohužel...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod couts » 21 kvě 2015, 19:56

Cast opravdu parádní. Všichni moji oblibenci tam jsou. Čekám že Terry je stále v kondici. Jsou tu i strategici Stephen, Kass, Spencer bojovníky Keitha, Pee - Gee
Opravdu skvělý cast. Super výber.
Budu fandit:Keith, Spencer, Terry, Stephen, Tasha, Joe, Keith, Pee- Gee

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Moly » 21 kvě 2015, 20:10

Lifty píše:Čísla se bohužel nikdy neobjeví, Jeff napsal vyjádření, kde tohle rozhodnutí obhajuje tím, že nechce, aby byli účastníci zklamaní svým umístěním... Takže tak, bohužel...


Škoda, přeškoda, zejména kvůli Terese by mě zajímalo, o jak těsné hlasování šlo (když už nic, tak nemuseli udat jména a pouze čísla dělící jednotlivá pořadí, ale co už). Každopádně díky za info. :idea:

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod honzavohralik » 21 kvě 2015, 21:30

Hádám, že je CBS rozesadila sama, ale přišlo mi, že mezi některýma už bylo vidět, že spolu mají větší vztahy. Nejvíc mi přišly jako spojenkyně Kass a Abi, tomu si nemůžu pomoct, ale tohle by bylo asi nejepčitější spojenectví, kterou tahe show zažila. :D Jako stejně nepochybuju, že třeba Vytas a Ciera budou spolupracovat. Možná i Jeff a Kimmi jestli se dostali přes tu křivdu z Austrálie.

Bylo mi strašně líto těch, co nedostali šanci, nektěrých teda. Tohle je jiný, než když vám jen zavolá produkce, že vás neberou. Tohle mi přijde o dost jiný.
Strašně mě mrzí, že neuvidíme Troyzana, Maxe, Jima, Teresu a Stephanie. Sabrina a Shane by mi nevadili, i když Shane je přeceňovanej hráč. Že se tam nedostala Mikayla, Brad a Natalie je jediný štěstí.

Absolutně nechápu, kdo s IQ level nula, mohl hlasovat pro Wooa, Keitha a Monicu. S tou Kimmi jsem se nějak srovnal, ale tyhle tři. Předvedli vůbec něco?
Jo, no, jako možná něco. Woo nejhloupější krok v historii a nejtrapnější rozhovory na kameru za 28 sérií, Keith překonal rekord v počtu flusanců odvysílaných v televizi a Monica by mohl dostat titul za "snahu hrát."

Jinak je to dobrej cast. Ale tyhle tři mě budou srát dlouho a je mi jasný, že brzo nepůjdou, protože pokud je náhodou neozářil anděl strategie, tak si je každej nechá kolem sebe jako naprosto perfektní materiál do F3. Možná toho Keitha vyhodí, jestli bude slabej v soutěži. Jak se sakra vůbec dostal v SJDS tak daleko?????
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod KraTerka » 21 kvě 2015, 22:18

Achjo, chybí mi tam Stephanie a Shane.:( Fakt nechápu ty, co hlasovali třeba pro Wooa.:D
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod cypher.eu » 22 kvě 2015, 08:39

Tak Woo a Keith tam jsou čistě díky obyčejnýmu americkýmu divákovi, kterej na facebooku sní o pátý účasti "největšího hero ze všech" Ruperta :-? Ve většině fans hlasování (RHAP, sucks atd.) byli v dolní šestce... Mno ale jsou tam a nic s tím už neuděláme, navíc fakt věřím tomu, že to oba dotáhnou strašně daleko, z chlapů maj jednoznačně nejmenší terč, jsou to takový dobráci blbečci, který bude každej podceňovat a přehlížet... Snad aspoň v týhle řadě nedostanou Keithovy plivance tolik airtimu :heat:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
VikNaty
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2013, 19:32
Nejoblíbenější série: 1,2,7,10,11,12,13,14,15,19,20,25,26,27,28,29,30
Nejoblibenější hráči: Richard,Colby,Rob C,Boston Rob,Rupert,Savage,Tom,Penner,Parvati,James,Coach,Stephen,Denise, Malcolm,Vytas,Spencer,Tasha,Tony,Jeremy,Natalie,Joe,Mike

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod VikNaty » 22 kvě 2015, 11:06

Dle mého Cast neskutečně povedenej... Strašně dlouho jsem si přála aby se vrátil Savage a Terry - tito 2 pánové dle mého měli dostat šanci mnohem dříve. Určitě tam patří Keith, Abi, Ciera, Tasha, Kass, Stephen, Vytas, Joe, Spencer, Jeremy. Na druhou stranu netuším co tam dělá Shirin, Monica, Kelly, Kimmi :-| Jeffa si v podstatě nepamatuju a to mám starý série nakoukaný poměrně dost ale nevadí mi a jsem zvědavá co po letech předvede.

Ještě ke Keithovi, proč máte pocit, že si to nezaslouží? Vyhrával imunity, sociální hra taky poměrně dobrá až na pár kiksů...

Jo a ještě Woo, to je jedno velký WTF, toho bych raději vyměnila za Shana nebo Troyzana (ani jeden z nich nic moc herně ale furt lepší než Woo, kterej absolutně nevěděl o co go...)

No prostě jsem natěšená jak malá holka a vážně jsem zvědavá jaký aliance tam budou :beer:

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2015, 11:52

Vřele doporučuji k poslechnutí The Survivor Funeral of Shane Powers. Zmínil tam hodně věcí o aliancích a také jednu věc o rozdělení kmenů. Pokud to vyjde, tak jsem na to hooodně zvědavá, protože to potenciálně hodně alianci domluvených dopředu rozdrtí.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Dejvy » 22 kvě 2015, 12:41

XtttX: Vážim si ťa ako diskutéra lebo venuješ vela času Survivoru ako jeden z posledných a vždy si rád prečítam všelijaké zaujímavosti čo na web prinesieš, ale...

Už si sa uplne pojašil a zrazil s koňom? Ako to, že v každej jednej serii fandiš uplnym podivinom to je v pohode lebo maš na to právo a každého baví niečo iné, ale celý čas si tu apeloval na nás aby sme hlasovali za Kimmi (napriek tomu, že je to otravná bitch uplne nezmyselny návrat) a dostala sa tam. To iste platí v prípade Wooa a tiež sa tam dostal. Navyše tam maš aj Abi, Kass, Shirin. Tak neviem prečo to tu hádžeš cele do pekla a vopred tu seriu zatracuješ. Kludne tam polovica z nich nemusela byť a nikto by nemohol povedať makke F. Ty si podla mna z pohladu zloženia castu vítaz.

Teraz za seba:

Abi - Neskutočná bitch pre mna absolútne nesympatický slizký človek, ale napriek tomu som rád, že sa vracia. Ona tam niečo vyvedie určite :idea:

Ciera - Ten výber žien bol dosť chabý a tak aj Ciera sa nakoniec zmestila do môjho zoznamu, zasa nie je ani tak tragická hráčka a spolu s Monicou budú tvoriť niečo na čo sa dá aspoň dívať.

Tasha - Atleticky silná žena, má aj v hlave, ale neverím, že to dotiahne nejako zázračne ďaleko.

Kimmi - Spolu s Kelly We najvačší odpad castu aj ked Kimmi má aspoň jediné pozitívum v tom, že je z oldschool survivor. Dúfam, že tam narobí bordel a hneď ju aj vykopnú.

Kelly Wi - Podla toho čo čítam sa moc o Survivor nezaujíma čo je škoda lebo celkom by ma zaujímalo ako pokročila od Bornea. Ak naozaj išla len kvôli peniazom bude to pre nu rýchly koniec.

Kelly We - U nej ani len nechápem prečo ju dali ako možnosť pri výbere a nie to ešte aby ju aj vybrali. Som si takmer istý, že je to tlačenka lebo neponúkla absolutne nič. Ked si zoberiem, že kolko hráčov hralo za tie roky a oni tam šupnú toto. :?

Monica - V Samoe som ju žral, zlatá baba avšak žiaľ to je asi všetko z jej strany. Uvidíme či sa nejako dokázala posunúť aj herne.

Shirin - Najprv som si myslel, že zbytočná volba, ale postupom času sa mi v S30 zapáčila. Určite nie zbytočná volba, u nej je možnosť, že sa aj niečo priučila a nebude už všetkým liezt na nervy. Ale nejaké velké šance jej nedávam.

Kass - Ďalšia bitch, ale prešpekulovaná hejterka. To sa mi páči aj ked v jej sezóne som ju nemusel kedže išla po Spencovi. S nou bude určite sranda!

PG - V číne som ju moc nemusel, ale uznávam jej kvality ktoré tam predviedla a celkom sa na nu teším.

Andrew - Ja som fanda týchto typov hráčov, ale musím sa priznať, že jemu som v PI nefandil vôbec :mrgreen: Dúfam, že sa nespojí s Terrym a nebudu z nich dedkovci na odpis.

Woo - Spolu s Kimmi, Kelly We a Keithom najhorší výber, ale zas su to len 4 kusy čiže nech tam kludne je. Dúfam, že poletí skoro.

Stephen - Spolu so Spencerom dva najvačšie mužské mozgy a preto som velmi zvedavý či pôjdu do toho spolu alebo proti sebe. Samozrejme dúfam, že spolu. Po tých rokoch od prehry vo finále s JT ukázal Stephen, že je naozajstný fanda Survivora a , že sa vyzná. Dúfam, že mi bude rezať.

Terry - No Terry, to je moja srdcovka. Velmi som mu fandil v súťažiach kde zdolával o vela mladšieho Arasa. Jedna imunita ho delila od výhry alebo jeden riskantnejší strategický krok. Aj ked sa tu o nom dosť píše ako o strategicky nulovom hráčovi, naozaj sa nanho teším asi najviac a verím, že sa aspoň do poroty dostane. GO Terry!

Vytas - K nemu nemám nejaký špeciálny vzťah ani emócie v podstate mi je ukradnutý, ale ked sa potvrdí aliancia s Terrym tak mu logicky budem fandiť. Možno by mohol byť Terryho obetný baránok ktorý by robil všetko to na oko zle pričom by ho sam Terry menežoval, ale to chcem asi moc :D

Joe - Každá serka potrebuje svojho supermana, tu to bude Joe. Sympaťák. Ak ho nevylúčia na začiatku čo nevylúčia kvoli súťažiam tak môže isť daleko. Po zlučeni bude záležať či bude vo vačšine alebo nie lebo ak nie zas to bude hon nanho kvoli fyzickej hrozbe.

Spencer - Ďalšia čerešnička na ktorú sa dosť teším. Šikovný chalanisko. Snad sa niečo priučil a teraz zasa o niečo múdrejši a silnejší to potiahne čo najdalej.

Jeremy - Neviem. Jeremy mi v celkovo dosť slabej sezóne nešmakoval, ale výrazne mi nevadil. Dám mu šancu.

Jeff - Ty vole nanho si už poriadne ani nepamatam. Dosť sa zmenil výzorovo. Tiež mu dám šancu sa ukázať a uvidime :)

Keith - :? :? :?

Akurát som pozrel tunajšiu anketu a na pár rozdielov sme sa s amíkmi zhodli takže môžme byť všetci spokojní.

Takže máme to tu, som zvedavý tak ako na cast tak aj na konečne nové prostredie v ktoré som už ani nedúfal. Za to ma Jeff a produkcia velký palec hore :idea:
Teraz už len dúfať, že tam nenacpú žiadne divné twisty a nechajú si ich to tam rozdať.

Fandím: Terry, Spencer, Stephen (sympoši Monica a Joe)
A ven: Keith, Kimmi, Kelly We, Woo
Najvačšie šance dávam: Stephen, Kass, snáááď aj Spencer.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod milan » 22 kvě 2015, 13:01

Dejvy píše:Monica - V Samoe som ju žral, zlatá baba avšak žiaľ to je asi všetko z jej strany. Uvidíme či sa nejako dokázala posunúť aj herne.
V Samoe jedna z kráv čo chcela vankúše pred celtou!!! Russell Swan si kvôli tomu privodil zdravotné problémy (i keď to bol mega blb série). Takže človek čo v hre dá prednosť (mokrým) vankúšom pred celtou v období dažďa si nezaslúži ani poslednú naberačku ryže!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Dejvy » 22 kvě 2015, 13:27

Súhlas Milan, ale rátal som, že práve ty by si to pochopil :mrgreen: Ono či by tam bola ona alebo Natalie je asi jedno aj ked je pravda, že druhá menovaná by mohla aspon ukázať či sa niečo naučila od Roba :). Keby v Samoe bola napr. Morgan tak by vankúše nepotrebovala a mohlo to byť zaujimave :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod rhee » 22 kvě 2015, 15:42

Dejvy píše:Vytas - K nemu nemám nejaký špeciálny vzťah ani emócie v podstate mi je ukradnutý, ale ked sa potvrdí aliancia s Terrym tak mu logicky budem fandiť. Možno by mohol byť Terryho obetný baránok ktorý by robil všetko to na oko zle pričom by ho sam Terry menežoval, ale to chcem asi moc :D


Tohle jsem si musela přečíst 2x, abych se ujistila, jestli tomu rozumím správně :D Mám teda naprosto opačný názor. To, že by Vytas kolem Terryho skákal a plnil mu to, co mu na očích vidí, je podle mě nepravděpodobné... až nereálné :D

Mrzí mě absence Carolyn, snad druhou šanci ještě v budoucnu dostane, a Jima. S Jimem jsem už tak nějak počítala, ale Carolyn mě překvapila. Shanea taky budu postrádat, ale u něj jsem se stejně ze všech nejvíc bála, že bych po jeho druhé účasti byla zklamaná, nemyslím si, že by mě tentokrát bavil stejně jako v Panamě. Ale i tak bych ho ráda viděla, obzvlášť, když bude ve hře Terry.

Celkově to dopadlo líp, než jsem očekávala, takže spokojenost. Moji největší favoriti se do hry dostali (PG, Stephen, Vytas).
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Erik » 22 kvě 2015, 15:55

Cast vcelku sympatický, největší naděje vkládám do Stephena a Spencera. Ale dost se obávám že půjdou brzo, protože mají pověst kvalitních hráčů. Otázka ovšem je, jak se k jejich minulosti budou stavět ostatní hráči. Například taková Parvati měla taky v HvV obrovskej terč a přežila do finále. Ale naopak v All-stars se kvalitním hráčům sekaly hlavy už od začátku. Jsem také zvědav na bývalé drtiče výzev (Terry, Andrew, Kelly a asi i ta PG) jak na tom budou fyzicky a zda vůbec něco vyhrají. Aras byl v BvW celkem slabej. Taky se bojím o Joea, který má pověst druhého Ozzyho, ale tihle lidé tam zůstávají kvůli soutěžím, takže sloučení by měl dát. Obrovskou šanci bude mít asi i Woo, o kterym si všichni myslí, že je to blb a od minula se podle mě hodně ponaučil a bude hrát rozuměji. Řekl bych že mezi prvními vypadnuvšími budou Kass, Cierra a Abi, kvůli jejich fyzické zdatnosti a ví se o nich, že to jsou survivor démoni. Hodně jsem zvědavej na Jeffa, kterej bych řekl že půjde s Terrym nebo se Savagem, záleží koho chytne ve kmeni.
Favoriti: Joe, Stephen, Spencer, Terry, Andrew, Tasha, PG
Řekl bych že rozdělení kmenů bude vypadat nějak takhle: (1. Kmen/2. Kmen)
Stratégové: Spencer/Stephen
Sportovci: Joe/Woo
Intrikáři: Vytas/Jeremy
Starší: Keith/Jeff
Vůdci: Terry/Andrew
Mladé mršky: Abi/Cierra
Drtičky soutěží: Tasha/Kelly
Starší: Kimmi/Kass
Mladší: Kelly/Monica
Ne-Američanky: PG/Shirin

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod milan » 22 kvě 2015, 15:58

Vzťah Terry & Vytas môže byť komplikovaný, už len z hľadiska, že to nie je rodina (Ciera & jej mama), a prípadný podraz by sa bral ako v S8 pri Robovi & Lexovi, kde si v podstate doteraz nevedia prísť na meno. Osobne si myslím, že takéto situácie kde sa bude prelínať reálny svet a svet hry nastane viac krát. Ten "hero" moment Ciery kde podrezala vlastnú mamu a tá bola na ňu hrdá, tu určite nenastane. Zoberte si napr. HvV, Tom, rovný muž, stál dokonca na strane Steph, čo ho stálo hru, viete si tu predstaviť Vytasa?
Erik píše:Jsem také zvědav na bývalé drtiče výzev (Terry, Andrew, Kelly a asi i ta PG)
:lol: Andrew je taký líder asi ako Russell Swan, ten drtil tak max. svoje gule v slipoch, a nie výzvy. Terry & Kelly majú povesť strojov na imunity, ale pozor, obaja sú z hry už 9+ rokov (u Kelly dokonca 15 a to ju vo veslovaní v hre porazil muž, čo nevedel ani plávať), Terry je strategicky nulový, takže ak ho nebude Vytas ťahať za ručičku alebo nebodaj nepadne do kmeňa so Stephenom, ktorý ho bude vodiť ako JTho, tak končí ešte pred zlúčením.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod XtttX » 22 kvě 2015, 18:20

Dejvy píše:XtttX: Vážim si ťa ako diskutéra lebo venuješ vela času Survivoru ako jeden z posledných a vždy si rád prečítam všelijaké zaujímavosti čo na web prinesieš, ale...

Už si sa uplne pojašil a zrazil s koňom? Ako to, že v každej jednej serii fandiš uplnym podivinom to je v pohode lebo maš na to právo a každého baví niečo iné, ale celý čas si tu apeloval na nás aby sme hlasovali za Kimmi (napriek tomu, že je to otravná bitch uplne nezmyselny návrat) a dostala sa tam. To iste platí v prípade Wooa a tiež sa tam dostal. Navyše tam maš aj Abi, Kass, Shirin. Tak neviem prečo to tu hádžeš cele do pekla a vopred tu seriu zatracuješ. Kludne tam polovica z nich nemusela byť a nikto by nemohol povedať makke F. Ty si podla mna z pohladu zloženia castu vítaz.


Toto je predpokladám reakcia na príspevok písaný o piatej ráno, pár minút po vyhlásení castu, však? :D

V ten moment som bol úplne na dne... :-? Pre mňa ako diváka RS, bolo to vyhlasovanie výsledkov jeden z najnepríjemnejších zážitkov v histórii tohto žánru.
Tak mi ich tam bolo ľúto... :( A hlavne tej Teresi a Shanea, ktorí v tom caste jednoducho MALI BYŤ, čo dokazovali aj fanúšikovské hlasovania na rôznych stránkach, kde sa umiestňovali veľmi vysoko. Toto bol pre mňa doslova šok, pretože som to absolútne neočakával, a myslím že ani oni nie... :-?
Survivor Second Chances: Faces of death Pozrite tie 2 predposledné obrázky, keď už Teresa a Shane vedeli že do Kambodže nepoletia. Hroznéééé... Shane totálne nasraný, slzy na krajíčku, Teresa sa snaží tváriť že je Ok, ale je na nej vidieť že je vnútri totálne zrútená... :( :( :(

Pri Terese bol najväčší problém ten vek... Tá 40+ženofóbia je už vážne niečo neuveriteľné!!!! :vomit: :vomit: :vomit: Viď Mama C, ktorá tiež nedala cast, napriek tomu že našla a správne zahrala HII, vyhrávala imunity, bola strategicky veľmi schopná. Nie je tam, a to aj napriek tomu že si ju ľudia pamätali pretože sa jej séria práve vysielala v TV. (Praktický každý hráč z posledných 4 sérií z tohto benefitoval, a ten cast aj tak teraz vyzerá... KELLEY!!!!!) Sami musíte uznať, že ak by takúto hru predviedla nejaká mladica, už teraz by ju ľudia označovali za legendárnu hráčku a bola by veľmi populárna. Ale žijeme v dobe kde spoločnosť automaticky odsúdi každú ženu staršiu ako 40 rokov, že... :-?


Ten cast je vážne celkom dobrý, ale títo dvaja tam skutočne veľmi chýbajú... :-? Musím sa jednoducho cez toto nejak preniesť, ale aktuálne sa nedá povedať že by som sa na túto sériu tak tešil ako som očakával. :-?

A mám ešte takú predtuchu že všetci dobrí hráči povypadávajú skoro... :(

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Erik » 22 kvě 2015, 19:37

milan píše: :lol: Andrew je taký líder asi ako Russell Swan, ten drtil tak max. svoje gule v slipoch, a nie výzvy. Terry & Kelly majú povesť strojov na imunity, ale pozor, obaja sú z hry už 9+ rokov (u Kelly dokonca 15 a to ju vo veslovaní v hre porazil muž, čo nevedel ani plávať), Terry je strategicky nulový, takže ak ho nebude Vytas ťahať za ručičku alebo nebodaj nepadne do kmeňa so Stephenom, ktorý ho bude vodiť ako JTho, tak končí ešte pred zlúčením.

No Andrew byl v PI v hodně dobré kondici a kromě vody byl z Morganů v soutěžích nejsilnější. To že byl Terry strategicky nulový je pravda, ale zase na druhou stranu taky bojoval a snažil se přetáhnout lidi, bohužel se o to že má HII podělil o kmenovku později. Pak se snažil přetáhnout Danielle, Courtney a Shanea, kde měl jenom smůlu, že Danielle byla prostě mrcha. To že nedal Danielle na předposlední kmenovce HII docela chápu. Ale mohl toho samozřejmě předvést více. Myslím že kdyby v Cook Islands šli Aitu do sloučení 4 na 6 tak Yul by taky moc neudělal. Ale s vývojem máš asi pravdu, Terry se spojí buďto s Vytasem (Pokud budou v jednom kmeni) a nebo se Stephenem, nebo s obouma, pokud budou mít štěstí a to by byla hodně silná aliance. Každopádně bez ohledu na to jak jsou Terry nebo Andrew strategicky schopní je mi celkem jedno, oba dojeli na to že byli silní a porota by pro ně hlasovala a kdyby se dostali do finále tak mají velkou šanci vyhrát. Takže já jim fandit budu.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod Rendy » 22 kvě 2015, 22:50

Uuu, no tedy, tak tenhle cast doslova probouzí :D tak na tohle jsem moc zvědav a znovu si pěkně zafandím :D :hungry: :hungry:
Obrázek

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod kachna » 22 kvě 2015, 23:10

Já jsem s castem více méně spokojená.
Spencerovi jsem fandila už když hrál poprvé a nevidím důvod, proč to nezopakovat.
Terry pro mě byl prostě hrdina Panamy. Naprosto jsem ho zbožňovala :D, a tak se na jeho návrat i po tolika letech těším.
Těším se celkem i na Andrewa.
Joe :love: To nejde jinak vyjádřit. Jsem tak neskutečně nadšená, že dostal druhou šanci, že se to ani nedá vyjádřit slovy.
S výběrem chlapů jsem celkově hodně spokojená.
U ženských to taky není zas tak hrozné.
Celkem se těším na Shirin, Peih-Gee, Kass, Tashu a jsem zvědavá, co předvede Kelly W.
Jo a asi si budu muset zopakovat Samou, protože si vůbec nevybavuju Monicu. Ale jako vážně, ani ťuk :D

Takže já jsem spokojená, skvělá tečka za skvělou sérií a teď můžu s napětím a nedočkavostí čekat Na Survivor:Second chance :hungry:

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S31 - Cambodia - Cast

Příspěvekod torciollo » 23 kvě 2015, 15:28

Cast slibuje velmi zajímavou sérii, tak snad to tak bude :idea:

Hodně mě těší návrat jednoho z mých nejoblíbenějších hráčů Stephena (furt nechápu, jak to že tehdy nevyhrál :? ), bohužel taky se bojím, že bude od začátku velkým adeptem na brzké vyřazení... Naopak nechápu, jak se mohl Woo vůbec dostat do té nominace, natož pak do hry :shock:

Těším se na... Stephen, P-G,Jeremy, Kelley, Spencer, Abi-Maria, Tasha

Snad se s námi brzy rozloučí... Kass, Keith


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti